Jump to content
Aken

Lemmik valgurikas toode

Recommended Posts

Mis on teie lemmik valgurikas toode. Palju see toode 100g kohta valku sisaldab? Teema mõte on see, et avastada mõni uus hea toode, mida ohtralt päevas tarbida. Ise söön kõige rohkem vaniljega kohupiima mis sisaldab kuskil 12g valku 100g kohta. 250g läheb suht lihtsalt korraga alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on teie lemmik valgurikas toode. Palju see toode 100g kohta valku sisaldab? Teema mõte on see, et avastada mõni uus hea toode, mida ohtralt päevas tarbida. Ise söön kõige rohkem vaniljega kohupiima mis sisaldab kuskil 12g valku 100g kohta. 250g läheb suht lihtsalt korraga alla.

Valgusheik ? :) 35g kohta 23-25g valku = parim toode minu arust. Palju selles sinu vaniljega kohupiim lisaks rasva / süsivesikuid annab ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kohupiima söön vahel, siis lahjat, see sisaldab vist 16 g (või oli isegi 18 g?) valku 100 g kohta kui õigesti mäletan, kuid kohupiima tegelikult väga tihti ei söö ja lemmik ka ei ole. Lemmik on kodujuust, viimasel ajal olen ostnud kahte varianti: maitsestamata jogurtiga ja hapukoorega, üks on siis 1,5% ja teine 4% rasvasisaldusega. Valku on 14,6-14,7 g /100 g, söön 300 g korraga, vähemalt 2 korda päevas. Vähemalt selles mõttes, et harilikult sööngi 2x300 g, aga kui mingi "eriline" päev on, näiteks sõidan kusagile vms, et pole aega muud süüa teha, siis söön muu söögi asemel seda.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lemmik on Ekstra kodujuust hapukoorega, valgusisaldust peast ei mäleta, aga ma arvan, kuskil 17-18% Rasvasus 6 %

Siis loomulikult kanafilee ka.

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu lemmik on Ekstra kodujuust hapukoorega, valgusisaldust peast ei mäleta, aga ma arvan, kuskil 17-18% Rasvasus 6 %

See on see sama, mida ma mainisin, valgusisaldus on 14,7 g/100 g. Rasvasisalduse kohta on tegelikult info vastuoluline, kaanel on allpool suuremas kirjas 6%, kuid ääres väiksema kirjaga, seal kus koostisest räägitakse, on kirjas 4%. :) Kodulehel oleval pildil küll kusagilt 6% välja ei loe, mõlemas kohas on kirjutatud 4%. http://www.filee.ee/?id=136&category=41&product=21

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmik on lahja kohupiim, toiteväärtus on 100g kohta: 18g valke, 1,5g süsivesikuid, 0,5g rasva.

Teine lemmik on 10% Juku juust: 40g valke, 0g süsivesikuid ja kolmas muidugi kanafilee, valke 24 g, rasva 1 g, süsivesikuid 0 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit tuleb välja kanaliha populaarsus.Niisiis,ma sooviksin teada,milles seisneb siis nii suur kanaliha populaarsus,kas ainult väikeses rasvasisalduses,või siis paneb ta anaboolsed protsessid paremini käima kui näiteks sealiha?

Sest,olgem ausad,maitse poolest kanaliha sea- ega veiseliha ei löö

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit tuleb välja kanaliha populaarsus.Niisiis,ma sooviksin teada,milles seisneb siis nii suur kanaliha populaarsus,kas ainult väikeses rasvasisalduses,või siis paneb ta anaboolsed protsessid paremini käima kui näiteks sealiha?

Sest,olgem ausad,maitse poolest kanaliha sea- ega veiseliha ei löö

Noh, kuivõrd tänapäeva inimese genoom ei erine oluliselt 10 000 aasta taguse inimese omast, siis võib oletada, et organism on kohastunud seedima toitu, mida toonane inimene kätte sai. Linnu sai ta tõenäolisemalt kätte, kui suure tigeda metssea. Järelikult on meie proteaassed ensüümid spetsialiseerunud esmajärjekorras lindudele, jänestele ja pisinärilistele. Huvitav, palju rotiliha valku sisaldab... :)

Ise söön valguallikana palju kala: lõhes valku 20g/100g, kuivatatud kalmaaris 70g/100g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juku 10% rasvasisaldusega juust. 100g kohta 40g valku. Delikatess kalkunifilee sink. 100g kohta 22g valku. Lemmikud on veel kalkuni kintsuliha, 100g kohta 18g valku, ja muidugi kanamunad. :) Magusaid kohuiimasid , kohukesi ja kreeme ei söö. Need on mõeldud rohkem lastele.

Seevastu ahvatleb mind jäätis, mida tõsi küll viimasel ajal pole juba pea aasta aega korralikult söönud. Kunagi sai ikka 2 liitrit korraga söödud. Mis on küll mõtetu kuid vahel võib ju nautida miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit tuleb välja kanaliha populaarsus.Niisiis,ma sooviksin teada,milles seisneb siis nii suur kanaliha populaarsus,kas ainult väikeses rasvasisalduses,või siis paneb ta anaboolsed protsessid paremini käima kui näiteks sealiha?

Sest,olgem ausad,maitse poolest kanaliha sea- ega veiseliha ei löö

Mulle näiteks maitseb kanaliga rohkem kui sealiha :)

Lemmik valgurikas toode...hmm kana, kogupiim ja halvaa xD ei oska täpselt öelda palju siin valku on:Dja ei viitsi tööriistade alt ka välja uurida:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingisugune terviseartikkel kirjutas kord, et tänapäeva mehi vaevab musklihullus ning seepärast süüakse tohututes kogustes valku - kõige muu tähtsus aga unustatakse seejuures.

Mingi hetk meeldis mullegi 4% või rasvavaba kodujuustu süüa - ikka purk korraga sisse enne magamaminekut või siis niisama lõunaks üks. Aga kui aus olla, siis valgusheik on 100% mugavam + ei pea magu venitama selleks, et lihtsalt valku saada. Loomulikult söön praegugi kodujuustu, aga harva... väiksemates kogustes ja söögi kõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingisugune terviseartikkel kirjutas kord, et tänapäeva mehi vaevab musklihullus ning seepärast süüakse tohututes kogustes valku - kõige muu tähtsus aga unustatakse seejuures.

Mingi hetk meeldis mullegi 4% või rasvavaba kodujuustu süüa - ikka purk korraga sisse enne magamaminekut või siis niisama lõunaks üks. Aga kui aus olla, siis valgusheik on 100% mugavam + ei pea magu venitama selleks, et lihtsalt valku saada. Loomulikult söön praegugi kodujuustu, aga harva... väiksemates kogustes ja söögi kõrvale.

Valgusheik võib ju mugavam olla , aga loeb see mis paremini alla läheb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingisugune terviseartikkel kirjutas kord, et tänapäeva mehi vaevab musklihullus ning seepärast süüakse tohututes kogustes valku - kõige muu tähtsus aga unustatakse seejuures.

Mingi hetk meeldis mullegi 4% või rasvavaba kodujuustu süüa - ikka purk korraga sisse enne magamaminekut või siis niisama lõunaks üks. Aga kui aus olla, siis valgusheik on 100% mugavam + ei pea magu venitama selleks, et lihtsalt valku saada. Loomulikult söön praegugi kodujuustu, aga harva... väiksemates kogustes ja söögi kõrvale.

No siis kulturisti sinust küll ei saa, need panevad a la 4 pakki kohupiima korraga sisse + 7 kohupiimakreemi :)

Tegelt see oli natuke liialdatud a nuh..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui aus olla, siis valgusheik on 100% mugavam + ei pea magu venitama selleks, et lihtsalt valku saada. Loomulikult söön praegugi kodujuustu, aga harva... väiksemates kogustes ja söögi kõrvale.

Ei ütleks, et näiteks 250 g kodujuustu (40 g valku) liiga palju magu venitaks, see on umbes nagu klaasitäis vett. :)

Angel-Liis, korraga nüüd vaevalt keegi eriti palju üle 1 paki paneb, sest lihtsalt organism suudab teatud aja jooksul ainult teatud koguse valku omastada. Pigem tehakse nii, et iga 2-3 tunni tagant 1 pakk, kuid ainult kohupiimast ka keegi ei ela.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õudsalt meeldib kodujuust, olgu siis 4%, maitsestamata jogurtiga, mõni üksik rasvavaba või murakamoosiga. Samuti on igasugune kohupiim hea.

Ja kanafileesink maitseb... :) friik olen vist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×