Jump to content
Alexander Andrusenko

Mida teha nende haavadega?

Recommended Posts

Mul olid kunagi üldse mingid superhead Nike kindad, millel olid head randmetoed jne.. tulemuseks olid randmed ja käsivarred palju nõrgemad. Praegugi näen hullu vaeva, et neid ülejäänule järgi kasvatada. Nüüd aga on nii, et ilma kinnasteta on paksem nahk ja väike vill kogu aeg, suht iga päev nokin seda nahka natuke maha ka, siis on parem. Aga vahel tõmban kindad uuesti kätte, kuid see tekitab rohkem seda, et siis on ilma kinnasteta jälle valuline.

Olen ise arvamusel, et ilma kinnasteta on parem, lihtsalt natuke tuleb vahel seda nahka eemaldada ja käsi kreemitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma Lõuna Eesti rammumehel tõmbasin kohvreid tassides poolel peopesal naha maha,ikka palju hullemini kui sellel pildil.

aga lausa uskumatult kiiresti paranes ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis muud kui rahu anda neile kohtadele. Võtsin ise yleliigse naha maha. Mul juhtus sama asi 110kg-ste kohvritega. Kuigi jah, suht kaua läheb nende paranemisega ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kule mul kaa vee peal vahel käed selliseks läinud, eriti kevadel:P

Kõige parem on minu arust kui lahtine nahk ära lõigata. Kui trenni teed, siis plaaster peale, aga ööseks kindlasti ära võtta ja ööseks kreem kaa peale. Enne trenni kreemi ei soovita, sest teeb selle naha pehmeks ja siis kerge veel omakorda vigastada. enda rekord 3 villi üksteise sees aga siis hakkas sealt juba verd tulema :)

kõik mis ei tapa teeb tugevamaks;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, vee peal olles on mul vaid 1 korra vill tekkinud pöidla peale. Sedagi siis, kui uue aeru sain. Kui iga päev sama liigutusega mingit kohta hõõrud, siis käed harjuvad ära ja ville ei tohiks ju enam tekkida. Villid võiksid tekkida siis, kui mingi harjumatu liigutus on. Ma mõtlen neid vee või verega ville, mitte tavalist paksenenud nahka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kardan, et traumapunktist saadetakse pikalt. Kui ikka verd näha või pilt taskus pole, siis saadavad perearsti juurde. Aga mine tea.

Päris saadavadki pikalt. Maksad oma 50 eeki ära, siis nad parandavad su haavad ja alles pärast seda ütlevad, et paari päeva pärast peaks perearsti juurde minema haavu puhastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris saadavadki pikalt. Maksad oma 50 eeki ära, siis nad parandavad su haavad ja alles pärast seda ütlevad, et paari päeva pärast peaks perearsti juurde minema haavu puhastama.

Noh,selle 50 eest saad sa ise ka haavad puhastatud.Ostad 45-e krooni eest pooliku,viie krooni eest vatti,veerand poolikust tarvitad ära haava puhastuseks,ülejäänud võtad valuvaigistuseks.

Ja ongi asi korras:haav puhas ja meel rõõmus :) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, see on see, kui kohvreid treeninud ei ole ja käed pole harjunud.

Igatahes naha lõikasin ära ja salvi panin peale.

tuleb sõrmi treenida,et kohver ei libiseks käest,siis ei teki ka selliseid vigastusi :)

ja kui on kohri käepidemed mingi riidega kaetud või mõne teibisarnase asjaga ,siis tuleb vaadata,et se riie poleks voltis,kui sa kohvri kätte võtad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul juhtus täpselt samamoodi kätega kui lõuatõmbekangil möllasin. Ma tõmbasin koledama naha ära ja panin sideme ümber, paranesid ilusti ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan jõusaalis suuremate kaalude ka karedate kangide juures kindaid, ning ei leia, et kollane ja kõva koorik peopesas mehest mehe teeb. Siis võiks küüneseen ka tegija tunnus olla:) Talvel ehk siis külmal ajal kasutan ka nn. "Norra" kätekreemi.

Ma ei salli, kui inimese käed on hooldamata. Vblla mingi "Mongi" kompleks, aga nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmises nad küll nüüd välistatud pole..biitsa teen ikka kinnastega ja näiteks lõuatõmbeid..

Loogilne ka nagu ma säästan oma käsi tõmbejaoks kuna seal saavd väga suure koormuse mõtetu neid väsitada lisharjutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea..ma eriti ei kujuta ette, kuidas on võimalik neid lisaharjutusega väsitada, kui nad sul jõutõmmet kannatavad. Kui sa 200-ga jõutõmmet teed ja kõik on OK, kas siis tõesti mingi 50-ga biitsepsit tehtud ei saa? Mulle küll tundub, et mida rohkem käed rauaga harjuvad, seda parem. Jõutõstmises ka. Sa ei tee ju ometi biitsepsit enne jõutõmmet...või teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindaid ei ole vaja üldse kasutada, kui teha trenni kinnastega, siis ei saagi käed tugevaks. Need mehed kes nimetavad ennast siin foorumis jõustõstjateks teevad ka kükke pehmendusega turjal. Kui tahad kunagi tugevaks saada kaota ära sellised lisavidinad, mis teevad sul elu pehmemaks. Seniks edu treenimisel. Haavade kohta niipalju, need paranevad iseseisvalt paremini kui sa sinna midagi peale ei pane. Lase õhku peale ja hoia puhtana siis paranevad iseseisvalt paari päevaga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole ühtegi jõutõstjat näinud, kes pehmendusi kasutaks B)

Aga haavadega on jah selline lugu praegu, et juba vaikselt paranevad. Täna enam sidet peale ei pannud, kui tööle läksin. Nad juba kuivasid ära enam-vähem ja nahk kasvab vaikselt peale. Varsti saab jälle trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle biitsa ja muu harjutustega. neid tasub teha üks päev nädalas. kui teha korralikult jõutõstmist siis ei ole üldjuhul vaja teha. Tuleb teha spetsiifilisi harjutusi nagu kükk, surumine, tõmme ning neile juurdeviivaid harjutusi. ja muud ei ole suurt vaja. suure biitsa ja laia seljaga ei ole jõutõstmises suurt midagi teha. oluline et triits oleks TUGEV, siis on srumine paigas, kükil peab jala nelipea olema TUGEV, samuti kõht ja selg, muidu vajud raskusega kummuli, tõmbel on oluline selja sirutaja, näpud ja jala tagumised lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nende pehmendustega seda, et ma lähen saali ja ikka ja jälle on see pehmendus kangil küljes. kui loed osadest foorumitest, et valus on ju kui kang turjal on aga tahan olla jõutõstja. ma ise kasutasin viimati pehmendust turjal 11 aastasena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa ok ma siis olen tõsti sitt jõtõstja muidu mul pole tulemusi ega midagi..hoian suu kinni..Pole ikka mõttet riiki esindama minna ma nii sitt mees..iga üks siin parem ju..ok

biitsa ma muidugi enne tõmmet ei tee..lihtsalt asi selles, et peale tõmmet kui oled teind 200kg siis peaopesad ikka väga hellad..ja kuna iga päev saavd käed suurt koormust siis lihtsalt säästan neid..

Aga muidu mis mees ma olen ma ei tea miadagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei väida, et sa kehv jõutõstja oled. Me teame sinu saavutusi. Lihtsalt hakkas huvitav, miks sa nii teed. Aga noh, eks sa ise tead, kuidas sul parem ja mugavam on. Kogemusi on sul piisavalt, selles ei kahtle keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei jah ma lihtsalt solvusin tegelt arvo180 ütlemise peale...

Lihtsalt jah kasutan kindaid kuna peopesad ütleme ausalt valutavad:)

eriti lõuatõmmete tegemisel vägaraske keskenduda harjutsele kui valud sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ei, ära saa valesti aru. Kui juba oled arvatud riiki esindama ei saa ju sitt olla. Kui käid võistlustel väljaspool riiki ära siis ka motivatsioon trenni teha suureneb. Nende kinnastega nii, et parem ära kasuta, kui proovid ei saa kunagi lahti, las need käed olla hellad. Alguses on valusad aga peale 1-2 a on käed nii harjunud, et ei tunnegi. Minu soovitus on kui teed tõmmet, siis peale tõmmet ära rohkem samas trennis käsi koorma. tee tõmbest selg täis ja siis tee nt jala tagumist juurde või kõhtu, pole vaja teha trenni lõppu biitsa, vali selleks nädalas eraldi päev nt nädala viimane trennipäev. siis on tulem ka parem. Pane trennis rõhk just jõutõstmise harjutustele, siis lihas harjub sellega paremini ja tulemused on ka märgatavalt uuemad. Miks ma seda sulle räägin, ma ise tegin ka alguses nii, et biitsa ja laialihast ja ka kindad käes, kükki ja surumist segamini vahel ka tõmmet, põhirõhk oli just nn kulturismil, et oleks suur ja ilusate lihastega, aga siis sain aru, et pole neid lihaseid mitte vaja need kasvavad ise suuremaks. kuid sinu puhul soovitan, jah tee vundament kõva alla, tee igat asja natuke, kuid ära püüa 10´t kurge korraga, muidu ei saa midagi kätte, tee ühte asja ja tee seda hästi. SENIKS EDU ETTEVALMISTUSTEGA JA VAATA ET "PUMP" KA VASTU PEAKS..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×