Jump to content
Alexander Andrusenko

Mida teha nende haavadega?

Recommended Posts

Nii, sellised on algaja rammumehe käed:

p8043734.jpg

teine käsi samasugune.

Küsimus siis selles, et mida nende haavadega teha? Kas lõigata see rebenenud nahk ära või jätta nii, nagu on. Kui ära ei lõika, siis ma kardan, et see surnud nahk kuivab sinna haava sisse ära ja jääbki sinna. Kui aga ära lõigata, siis ei saa sidet peale panna, sest siis juhtub sama asi sidemega. Igatahes ootaks mingit vastukaja nende poolt, kes teab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jôudu Alex! Küll aeg parandab kôik haavad! Hoia käed puhtana ja lase neil hingata. Eks see lahtine nahk kuivab lihtsalt ära , ei usu et sellest mingeid jälgi jääb ,omal vähemalt pole jäänud. Eks armid ja muud kaunistavadgi meest , kohe näha et sul on tunded raua vastu! Head paranemist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, plokk!

Ma arme ei karda, ma lihtsalt ei taha, et see vana nahk sinna jääks, samas tahaks sidet peale siduda, et igasugust jama haava sisse ei satuks. Hetkel istun, jah, niisama ja lasen neil hingata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt lugesin, et kui kätele tekivad mõhnad, nahapaksendid, siis tuleks need pimsskivi või mingi muu kareda asjaga õhemaks hõõruda, kuna just mõhnade juurest hakkavat nahk tõstes rebenema. Ise ei ole seda proovinud.

Mul tekkis jõutõmbega käe peale üks niisugune asi, pärast trenni lihtsalt rebisin selle nahatüki ära ja paranes küll. Mis hirmus harjutus see oli, millega käed nii ära lõhkusid?

Muudetud kasutaja UmbIsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just seda ma kardangi. Ma arvan, et kui vana nahk kinni kasvab, siis järgmine kord tuleb ta veel kergemini ära. Ma tahan uut nahka.

Nüüd ei saa ilmselt päris pikalt trenni ka teha eriti..

A no vähemalt saan villidest lahti esimest korda ma-ei-tea-mitme-aasta-või-kuu jooksul :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas mitte parem ple see lahtine nahk haava peale panna ning ta kasvab taas ilusti peale kiiremini.

ma arvan et see lahtine nahk on juba kuivand ja sellega pole enam midagi peale hakata. ma soovitaks ära lõigata ja kreemi panna lihtsalt. muidu ma sõjaväe meditsiinis nägin mingit imelikku kollakat paksu kile moodi asja ka, mis pidavat just sellisel raskel asjal eriti hästi paranemist aitama, nagu teine nahk. ma muidugi ei tea, kas see aitab juba kuivanud haava puhul. küsi igal juhul apteegist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just seda ma kardangi. Ma arvan, et kui vana nahk kinni kasvab, siis järgmine kord tuleb ta veel kergemini ära. Ma tahan uut nahka.

Ei usu hästi, et need lahtised naharibad sinna enam kinni kasvavad. Kunagi kui sai füüsilist tööd tehtud, siis läksid ka käed alguses katki ja see lahtine nahk lihtsalt kuivas ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, sellised on algaja rammumehe käed:

p8043734.jpg

teine käsi samasugune.

Küsimus siis selles, et mida nende haavadega teha? Kas lõigata see rebenenud nahk ära või jätta nii, nagu on. Kui ära ei lõika, siis ma kardan, et see surnud nahk kuivab sinna haava sisse ära ja jääbki sinna. Kui aga ära lõigata, siis ei saa sidet peale panna, sest siis juhtub sama asi sidemega. Igatahes ootaks mingit vastukaja nende poolt, kes teab.

Minul õnnestus selliste kätega flegmoon saada ja haiglas operatsioonile sattuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ise treenisin algul kinnastega, siis paar kuud ei kasutanud kindaid ja hakkas sama jama pihta, kange ei saanud eriti käes hoida, valu tegid juba need kohad ja nahk rebenes, hakkasin kindaid uuesti kasutama ja asi paranes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kang selliseid asju ei tekita, ainult kohvritega ei vedanud täna. Peab siis kohvreid eraldi treenima, et käed ära harjuksid.

OldMan:kuidas seda flegmooni vältida?

Haavad peavad puhtad kogu aeg olema.

Mine traumapunkti ja lase puhastada ja siduda ja saad teada, kuidas hooldada.

Flegmooniga võid veremürgituse ka saada. Väga hull asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haavad peavad puhtad kogu aeg olema.

Mine traumapunkti ja lase puhastada ja siduda ja saad teada, kuidas hooldada.

Flegmooniga võid veremürgituse ka saada. Väga hull asi.

Kardan, et traumapunktist saadetakse pikalt. Kui ikka verd näha või pilt taskus pole, siis saadavad perearsti juurde. Aga mine tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et selliseid asju edaspidi vältida tuleb need nahapaksendid aeg-ajalt lihtsalt terava noaga ära lõgata. Kunagi ammu juhtus ka minuga nii, kuid peale nende kärpimist pole enam kunagi sellist asja juhtunud. Praegu aga hoia haavad puhtad ja puhka. Selliste kätega mõnda aega kohvreid ei kanna. Kuid trenni saad teha, küke surumisi jne. Muide peopesad paranevad muudest haavadest pisut kauem. Ole edaspidi hoolsam neid paksendeid kärpima õigel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, mulle juba öeldi, et neid ville tuleb zhiletiga aeg-ajal lõigata. Eks ma siis järgmine kord tean. Praegu aga alandan natuke kaalu, puhkan mõnda aega, teen aeroobset ja neid harjutusi, mida teha saan lähimal ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

räme värk...

imelik mina pole kunagi kasutanud mingeid kindaid aga käed on jummala korralikud.

äkki kätled oma "väikse sõbraga" liiga intensiivselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei kasuta nimme kindaid,siis tekivad kätele väiksed villid,mis parandavad haaret.

Samuti ma arvan,et mehel peavadki olema villis ja tugevad käelabad,muidu on kuidagi naiselik... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×