Jump to content
Andreaz

foorum siin muutub venekeelseks?

Recommended Posts

Ja veel - "Otsige naist" ehk prantsuse keeles “Cherchez la femme!" tähendab, et enamik suurematest või väiksematest mehetegudest on ajast aega tehtud naiste jaoks või naiste pärast. Vot! Kui kusagil midagi toimub, siis olge kindlad, et selle taga võib olla mõni naine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli minu vastus Smileri väitele "kahe keelse" riigi kohta! Oska lugeda ja ära tõmba kohe auru üles! :) See loogika "mitte lasta ühtki väliskulturisti enne laagrisse, kui eest keel selge" on puhas demagoogia, arvan ma!

Demagoogia ikka. Seda ma räägin , et asja tuleks natuke laiemalt ja mõistusega võtta. Mitte halada, et nüüd muutume kakskeelseks riigiks, kui foorumit külastavad inimesed väljast ja ei räägi eesti keelt. Loomulikult on asi teine kui lähen poodi ja tahan vorsti osta, aga müüa küsib vastu: Tsevo, tsevo....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole meil kakskeelne riik - ametlik riigikeel on eesti keel! Aga venekeelsed teemad peaksid eraldi olema küll (omal mul ei ole vahet, kas lugeda-kirjutada-kõnelda eesti, vene või inglise keeles). :)

Tundub,et hetkel jäi sulle hinge,et nii ütlesin,ma ei mõelnud seda nii! On jah riigi keel eesti keel, kuid räägitakse ju 2 keelt siin riigis, seda mõtlesin, see, et see pole amtlikult kinnitataud,ei tähenda,et see nii pole.Vabandust kui taas liiga tegin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea mul on ka paar kogemust, aga khm, need küll ei kinnita legendi. Pigem lükkavad selle suure hooga ümber. Nii nagu on kumminukke eesti naiste seas on seda ka vene naiste seas. Veavalt et rahvus siin nii suur rolli mängib. Tõsi küll - vene naine hõivab täielikult su tele- ja raadiokanalid.

Seda küll.Asi rohkem inimesest kinni.

Mis hõivamisse puutub,siis minu oma on hõivanud Raadio Mania,MTV2'e ja Extreme Spordi ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub,et hetkel jäi sulle hinge,et nii ütlesin,ma ei mõelnud seda nii! On jah riigi keel eesti keel, kuid räägitakse ju 2 keelt siin riigis, seda mõtlesin, see, et see pole amtlikult kinnitataud,ei tähenda,et see nii pole.Vabandust kui taas liiga tegin

Miks mulle see hinge pidi minema? Parandasin vaid sinu keelelist vääratust, muud ei midagi. Ja räägitakse ju rohkemgi keeli siin riigis - erinevaid rahvusi on rohkem kui vaid venelased ja eestlased, kas pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ojah. Kui muude teemade all enam ei oska sõna võtta, siis tähelepanu ju nagu ikke tahaks eksole ja midagi "tarka" öelda.

IT mehed möllavad selle kallal, et installida foorumisse venekeelseid tähti ja kes keelt mõistab, sellel mugav lugeda ja kirjutada.

Mis saab sellest kahju olla kui Fitness.ee ja Eesti kulturism üldse on järjest rohkem rahvusvaheline? Varem võisin vaid unistada suhtlemisest Eesti oma tippudega, rääkimata rahvusvahelist tippudest.

Teadmised ja kogemused sellel alal ei jookse kunagi mööda külgi alla. Mõelgem globaalsemelt natuke. Saan aru küll, et kõik me oleme nii targad ja teame absoluutselt kõike, aga on ka siiski neid (mina kaasaarvatud), kellele meeldib uusi kogemusi ja teadmisi teada saada.

Loodetavasti mõni olevane või tulevane väliskülastaja ei ehmu liialt lugedes me kohalike "ajugeeniuste" postitusi, kus domineerib selline "külaelu" kambavaim stiilis - anname-kohe-peksa-kui-võõrast-molli-endi-keskel-näeme.

Ja riigikeel eesti keel? Mis see siia puutub. Selle loogika järgi järgmine laager ei lase enam ühtegi väliskulturisti laagrisse enne kui ta eesti keele selgeks õpib?

Kel tuttavaid välisriikides võiks ka julgustada neid osa võtma siinsest foorumist ja tegema endale kasutajakonto.

Näiteks Eiko Rapur, sul ju on tuttav: Mark from England;) , las astub ka läbi.

Ja erikeelsed foorumid täiesti eraldi panna? Ise seda mõtet küll ei poolda, sest siis oleks ikka asi liiga eraldi ja oleks ikka nagu kaks eraldi maailma. Praegu on minu arust normaalne. Vene foorum alafoorumina ju piisavalt eraldi. Samuti peaks olema ka inglisekeelne, mitte nagu praegu.

Pealehele ilmuvad lihtsalt viimased postitused ja see polegi foorum ise vaid viide foorumile.

Kle mees- kui seal laagris on erinevad inimesed siis- mis keeles te räägite seal, hiina we :) ära aja mingit nõmedat teemat kui sa pole aru saanud, mida öelda tahetakse. Nägi ise ka seda hetke, kui teemad olid praktiliselt kõik vene keelsed ja kui veel lahti võtsid siis vaps krüpteeritud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mulle see hinge pidi minema? Parandasin vaid sinu keelelist vääratust, muud ei midagi. Ja räägitakse ju rohkemgi keeli siin riigis - erinevaid rahvusi on rohkem kui vaid venelased ja eestlased, kas pole?

Hetkel räägime teine-teisest mööda vist, pold plaanis kedagi solvata ega midagi halba. Enam sõna ei võta, mulle sobivad kõik keeled :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

venekeelt räägitakse aind tallinnas ja idavirumaal palju, mujal mitte ei kuule. ka soome ja inglise keelt tallinnas rohkem ega ka see poleks meeldiv kui nendes keeltes pooled foorumi teemad...sama lugu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle mees- kui seal laagris on erinevad inimesed siis- mis keeles te räägite seal, hiina we :) ära aja mingit nõmedat teemat kui sa pole aru saanud, mida öelda tahetakse. Nägi ise ka seda hetke, kui teemad olid praktiliselt kõik vene keelsed ja kui veel lahti võtsid siis vaps krüpteeritud :)

Ausalt öelda ei pannud ma sinu postitusi tähelegi, järelt ei saanud sulle vastatagi eksole. Ja vaevalt sa isegi päris kindel oled, mida öelda tahad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mille pärast need eestlased varsti välja surevad, kui varsti pole isegi eestis enam netis lk. kus saaks eesti keeles lugeda, kuna kõik on rahvusvaheline :)

Ja alati võid oma lehekülje teha kus oled ainus kasutaja ja räägid omaette eesti keelt. Siis pole ka ohtu, et välja sureme. Ole tubli, võta see kindlasti oma südameasjaks. Usu, pärast me kõik täname sind ja võibolla valime isegi Eesti presidendiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja alati võid oma lehekülje teha kus oled ainus kasutaja ja räägid omaette eesti keelt. Siis pole ka ohtu, et välja sureme. Ole tubli, võta see kindlasti oma südameasjaks. Usu, pärast me kõik täname sind ja võibolla valime isegi Eesti presidendiks.

Nagu ma näen soovitad sa eestlastel eeti keel unustada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mille pärast need eestlased varsti välja surevad, kui varsti pole isegi eestis enam netis lk. kus saaks eesti keeles lugeda, kuna kõik on rahvusvaheline :)

Pigem selle pärast, et eestlased ei saa omavahel läbi, siin demostreritakse seda pidevalt ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ojah. Kui muude teemade all enam ei oska sõna võtta, siis tähelepanu ju nagu ikke tahaks eksole ja midagi "tarka" öelda.

"Hapukurgihooaeg" - mis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saage aru,nii kaua kui räägite eesti keelt Teie,ei kao eesti keel kuhugi. :)

Ja mõned siin kaebavad ,et ei saa aru vene keelest,et raske?

See on sarnane umbes sellise olukorraga kui lähete rammumehe võistlusele ja kaebate-raskused suured? :)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi alafoorumina võivad ju muukeelsed alamfoorumid olla, aga sel juhul oleks kena kui "Vaata uusi postitusi" ja "Tänased aktiivsed teemad" all näitaks selles keeles teemasid, mis sul parajasti keeleks on valitud nende foorumi esilehel olevate lipukeste abil vms, selline segapudru nagu praegu on, pole eriti meeldiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no tõesti mehed ma ei saa aru mis probleemid teil on, asjad päris isiklikuks juba lähevad siin vaikselt :o jätke meelde: OMADEGA EI PLÕKSITA

ja kui teil pole õnnestund ühtki head eesti naist leida, siis no häbi küll :) või no maitse asi aga mõlemast rahvusest naised on nagu naised ikka... pole kumbki mingi imeasi (ise eelistaks ikka kodumaist ;) )

ja ärge unustage, mis oli teie esivanematel ja mida te jätate oma poegadele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me vist sai teema poindile pihta:

grupp seltsimehi ei saa aru,millest ilusad vene naised räägivad on selle pärast tigedad , ;)

Hahahaha.... väga terav tähelepanek... :)

Foorumisse on tekkinud ilus vene naine ja Eesti meestel läheb kohe veri keema... :)

Aga veidi testosterooni ei tee ju paha... :o

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks selle peale В чём чело? :)

Tegelt mind niiväga ei häirigi see vene keel avalehel , aga võiks siiski loetav olla, et saaks veidigi aru ja ei peaks pingutama neid tähti välja ning veerima :)

See eraldamise idee on samuti teretulnud!

Edit: Hehe, panin tähele et mingid muutused on juba toimund või mis!? Minu tähelepanematuse viga.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks ikka kerge eraldatus olla küll foorumite teemades. Väga ebameeldiv on lugeda kirillitsa ja ladinatähti segamini, samuti ei ole väga lihtne vahetada keelt igal real.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igati 5+, et ka teistest rahvustest professionaalid foorumist osa võtavad - värskendav.

Täpselt nii ongi.

Inimesed püüdke palun aru saada, et see foorum on fitness-i foorum, mitte ,,Eesti Naši". Eesmärgiks ju täiustada kõigi teie treeninguid justnimelt läbi tippude kogemuste ja teadmiste. See on väga teretulnud et oma rahvusluse eest võitlejaid on nii palju, aga tuletame meelde et sallivusühiskonnas on vaja kõiki võrdselt aksepteerida.

Loomulikult oleks hea, kui teemad saaks lahutada, aga kuna asjaga juba tegeletakse siis pole mõtet üksteise sõnu närida ja näidata üles rahulolematust naaberriiklaste vastu.

Parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust praegu asi pole selles, et siin ka venekeelne foorum on, vaid pigem selles, et pealehel tahetakse näha eestikeelseid viimasi postitusi. kuna ise vene keelt ei oska, siis on minu jaoks päris häirivad venekeelsed postitused pealehel. lisaks on igale poole - ; ka sisse topitud, mis poolitavad sõnu.

selline asi võiks profiilis kinni olla, et mis keelseid postitusi pealehel näha tahad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×