Jump to content
Andreaz

foorum siin muutub venekeelseks?

Recommended Posts

päris pinda käib, enamus teemasid arusaamatud venekeelsed 6 vene ja 4 eesti, foorum hakkab rohkem venekeelseks siin muutuma... ma ise oskan vaid mõne sõna venekeelt

Nüüd on põhjust õppida venekeelt .

Asi muutub rahvusvaheliseks.

Kaua siin konnatiigis ikka istuda ja ennast imetleda :)

Nimetagem seda siis integratsooniks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

konnatiik konnatiigiks. oleks siis vähemalt vene keelega kõik korras. hetkel ju iga kahe-kolme kirillitsa märgi taga, ees ja vahel -; sümbolid. Enne kui venekeelseid teemasid esilehel näidata võiks sellise jama ära fixida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan ,et kui me eraldame esilehel ära vene ja eesti teemad, siis peaks olema igal juhul parem vaadata ja keda vene keel ei huvita, see saab eestikeelses osas rahulikult tegutseda ja kes soovib vene keeles ka lugeda, lihtsalt ülevalt vasakult foorumist valib vene keele ja näeb arusaadavalt venekeelseid postitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on veel see jama, et venekeelses foorumis on mõned teemad tehtud erinevate encodingutega. Ja isegi ühes teemas on kohati nii, et üks postitus on ühe encodinguga ja teine postitus teisega. Ehk siis lugemise ajal peab seda vahel cyrilic(windows-1251) -ks panema.

Seda võiks muidugi parandada, et oleks võimalus valida, miskeelseid teemasid inimene vaadata soovib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul küll pinda ei käi. siis voiks öelda et ingleskeelsed viited ka käivad pinda?! tulge möistusele see foorum ei ole üldse mingi poliitlise kallakuga urges,nii et möla maha.küll aga ütlen et silma just jäänud seal sisutühjadpostitused ,mis voiks ära ikka kustutada,kui ju midagi öelda ei taheta. muidu ju koik teemad seal täiest foorumiga seotud!!!!

ja venekeelne alafoorum ju ongi eraldi kurat.ei ole vaja ühesönaga niisama hüpata ma arvan.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nagu ka mingit probleemi ei näe, aga neid venekeelseid teemasid on tõesti palju juurde siginenud. Kui asi muidugi "hullemaks" läheb siis tekitaks juba probleemi, aga praegu ei häiri.

Aga see, et vene- ja eestikeelsed teemad eraldada, see tegelt mulle isegi meeldiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris pinda käib, enamus teemasid arusaamatud venekeelsed 6 vene ja 4 eesti, foorum hakkab rohkem venekeelseks siin muutuma... ma ise oskan vaid mõne sõna venekeelt

Otsige naist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd on põhjust õppida venekeelt .

Asi muutub rahvusvaheliseks.

Kaua siin konnatiigis ikka istuda ja ennast imetleda :)

Nimetagem seda siis integratsooniks ;)

Üldiselt pole vene keele vastu midagi, aga kui rahvusvahelises keeles suheldakse, siis on ikkagi see vist inglise keel. kui ma eksin siis parandage. Ma arvan, et siia tulda ju prantsuse või hiina keeles kirjutama :)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt pole vene keele vastu midagi, aga kui rahvusvahelises keeles suheldakse, siis on ikkagi see vist inglise keel. kui ma eksin siis parandage. Ma arvan, et siia tulda ju prantsuse või hiina keeles kirjutama :)

Jah ei tulda tõesti hiina ega prantsuse keeles kirjutama, kuid ei tasuks unustada, et meil siiski on nn kahe keelne riik. See kas sulle sobib see või mitte on juba teine küsimus. Kui ka mina eksisin, parandage :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keel keeleks... Loetav v6iks asi olla.

Kui m6ni prantslane suudab siin prantsuse keeles vastukaja leida, siis andku minna :) Kui ei, siis h22bub teema iseenesest. Valentina on olnud siin aktiivne teemade algataja. Sellest tulenevalt ka keelekasutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ei tulda tõesti hiina ega prantsuse keeles kirjutama, kuid ei tasuks unustada, et meil siiski on nn kahe keelne riik. See kas sulle sobib see või mitte on juba teine küsimus. Kui ka mina eksisin, parandage :)

Ei ole meil kakskeelne riik - ametlik riigikeel on eesti keel! Aga venekeelsed teemad peaksid eraldi olema küll (omal mul ei ole vahet, kas lugeda-kirjutada-kõnelda eesti, vene või inglise keeles). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ei tulda tõesti hiina ega prantsuse keeles kirjutama, kuid ei tasuks unustada, et meil siiski on nn kahe keelne riik. See kas sulle sobib see või mitte on juba teine küsimus. Kui ka mina eksisin, parandage ;)

See oli vastus arnoldi kirjale, et see lehekülg muutub rahvusvaheliseks. Üldiselt on rahvusvaheliseks keeleks inglise keel :) Ja minu teada on meil siin ikka eesti keel e. üks keel. Ega see tähenda, et meil siin erinevaid keeli riigis räägitakse siis kohe mitme keelne riik.Ja valdan suht hästi vene keelt, kuna sai noorena peris palju venelastega koos oldud. Aga kui see peaks siin rahvusvaheliseks minema ja igaüks tuleb siia oma keeles jahuma, siis tahaks seda pudru ja kapsaid siin näha :)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsige naist! :)

Oldmanil on täiesti õigus. Vene naised on head. Seda näitab ka suur vene rahva arv.

Eesti rahvas sureb aga välja sest eesti naine ei ole voodis hea... olgu on ka erandeid... aga enamasti ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ojah. Kui muude teemade all enam ei oska sõna võtta, siis tähelepanu ju nagu ikke tahaks eksole ja midagi "tarka" öelda.

IT mehed möllavad selle kallal, et installida foorumisse venekeelseid tähti ja kes keelt mõistab, sellel mugav lugeda ja kirjutada.

Mis saab sellest kahju olla kui Fitness.ee ja Eesti kulturism üldse on järjest rohkem rahvusvaheline? Varem võisin vaid unistada suhtlemisest Eesti oma tippudega, rääkimata rahvusvahelist tippudest.

Teadmised ja kogemused sellel alal ei jookse kunagi mööda külgi alla. Mõelgem globaalsemelt natuke. Saan aru küll, et kõik me oleme nii targad ja teame absoluutselt kõike, aga on ka siiski neid (mina kaasaarvatud), kellele meeldib uusi kogemusi ja teadmisi teada saada.

Loodetavasti mõni olevane või tulevane väliskülastaja ei ehmu liialt lugedes me kohalike "ajugeeniuste" postitusi, kus domineerib selline "külaelu" kambavaim stiilis - anname-kohe-peksa-kui-võõrast-molli-endi-keskel-näeme.

Ja riigikeel eesti keel? Mis see siia puutub. Selle loogika järgi järgmine laager ei lase enam ühtegi väliskulturisti laagrisse enne kui ta eesti keele selgeks õpib?

Kel tuttavaid välisriikides võiks ka julgustada neid osa võtma siinsest foorumist ja tegema endale kasutajakonto.

Näiteks Eiko Rapur, sul ju on tuttav: Mark from England;) , las astub ka läbi.

Ja erikeelsed foorumid täiesti eraldi panna? Ise seda mõtet küll ei poolda, sest siis oleks ikka asi liiga eraldi ja oleks ikka nagu kaks eraldi maailma. Praegu on minu arust normaalne. Vene foorum alafoorumina ju piisavalt eraldi. Samuti peaks olema ka inglisekeelne, mitte nagu praegu.

Pealehele ilmuvad lihtsalt viimased postitused ja see polegi foorum ise vaid viide foorumile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel on veel see jama, et venekeelses foorumis on mõned teemad tehtud erinevate encodingutega. Ja isegi ühes teemas on kohati nii, et üks postitus on ühe encodinguga ja teine postitus teisega. Ehk siis lugemise ajal peab seda vahel cyrilic(windows-1251) -ks panema.

Seda võiks muidugi parandada, et oleks võimalus valida, miskeelseid teemasid inimene vaadata soovib.

Ja mingi transliteraator või vastav link võiks kah juures olla.Krt,silmadele 'akkab ladina tähestikus venekeelne jutt, :)

-------

btw,niikaua kui ilusad tibid teemasid teevad,andku aga tuld.Kui peaks juurde tulema analoogilene hiinakeelne voorumiosa analoogilise teema-algatajaga - no siis õpime hiina keele kah ära.

Ja üleüldse,ilusate naiste keelt peab oskama.

Kui keegi ei oska - oma viga, :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oldmanil on täiesti õigus. Vene naised on head. Seda näitab ka suur vene rahva arv.

Eesti rahvas sureb aga välja sest eesti naine ei ole voodis hea... olgu on ka erandeid... aga enamasti ei ole.

sellise sõnavõtu eest söövad eesti naised su küll ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oldmanil on täiesti õigus. Vene naised on head. Seda näitab ka suur vene rahva arv.

Eesti rahvas sureb aga välja sest eesti naine ei ole voodis hea... olgu on ka erandeid... aga enamasti ei ole.

Vene naised on tõesti head.Isiklik kogemus kinnitab.

Teist väidet ...

e-eeeeeee-i kommentaari, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vene naised on tõesti head.Isiklik kogemus kinnitab.

Teist väidet ...

e-eeeeeee-i kommentaari, :)

Ei tea mul on ka paar kogemust, aga khm, need küll ei kinnita legendi. Pigem lükkavad selle suure hooga ümber. Nii nagu on kumminukke eesti naiste seas on seda ka vene naiste seas. Veavalt et rahvus siin nii suur rolli mängib. Tõsi küll - vene naine hõivab täielikult su tele- ja raadiokanalid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja riigikeel eesti keel? Mis see siia puutub. Selle loogika järgi järgmine laager ei lase enam ühtegi väliskulturisti laagrisse enne kui ta eesti keele selgeks õpib?

See oli minu vastus Smileri väitele "kahe keelse" riigi kohta! Oska lugeda ja ära tõmba kohe auru üles! :) See loogika "mitte lasta ühtki väliskulturisti enne laagrisse, kui eest keel selge" on puhas demagoogia, arvan ma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×