Jump to content
test111

Treeningkava

Recommended Posts

Kas siin amazon portaalis on mõnda head treenigkava? otsisin aga ei leia.

googlest leidsin mitu tükki aga kõik teavad mis pahna Internetist leidub... Seega eelistaks mõnda mis on tuntud portaalis n. amazon.ee vms. tore kui oleks ka natuke selgitusi juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Võid ka ju siia postitada oma nõuded kavale ning keegi võib selle siis sulle teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest. Oligi Tööriistad menüü all. Väga asjalikud kavad paistavad olevat. Harjutan hetkel jõusaalis 2-3 korda nädalas. Paistab et tasub võtta kava jaotatuna kolmeks ja seada ajaga nii et jõuaks saali kolm korda nädalas :)

bohemianrhapsody - nõuded on tavalised vähendada rasva ja arendada proportsionaalselt lihaseid. Tõsiselt olen u. 180 pikk ja kaalun umbes 93 kg. Aasta eest olin umbes 88 kg, hetkel 26 aastane. Jõud on arenenud kõvasti ja lihased ka aga õllekas ei vähene eriti. Vot see on asi mille suunas on soovitused teretulnud. Paistab et peab jõusaalile lisaks mingi jooksmise, ujumise vms. organiseerima....

NB! kus siin süsteemis saab kasutajanime ja oma seadeid muuta? Esimene kord alles proovisin süsteemi ja panin test, et näha kuidas see üldse töötab nüüd tahaks õiged andmed panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Kui tahad rasva vähendada, siis pead dieedile väga suurt tähelepanu pöörama. See on isegi olulisem kui see, kuidas sa treenid. Loe artikleid toitumise kohta. Kui tahad midagi konkreetsemalt teada, siis küsi.

Jooksmist võiks jah vahepeal teha (väh. kord nädalas). Ujumine on ka hea asi, kui võimalus on, kasuta kindlasti ära.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sihuke küsimus, et kas 3 seerjat on siis tõesti kõige otstarbekam? siin on enamus harjutusi antud max kolm seerjat. Mina olen siiamaani oma peaga harjutanud ja olne ikke 4 seerjat teinud igal harjutusel. Ja sihuke küsimus et millist valku peaxin sööma, kui olen u 2 aastat nüüd trenni teinud ja olen 18 aastane 75kg. Siiamaani olen olnud ainult puhta trenni peal ja pole mingeid lisandeid kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×