Jump to content
vaher

Seks enne võistlust!

Recommended Posts

Kuidas mõjutab seksimine enne võistlust suutlikkust? Seal pidavat vist midagi veresuhkruga seotud olema? Kas see vastab tõele?

Olen allikatest kuulnud, et üle 80% sportlastest seksib enne võistlust. Ka Andrus Värnik rääkis, et seksib enne võistlusi.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen allikatest kuulnud, et üle 80% sportlastest seksib enne võistlust. Ka Andrus Värnik rääkis, et seksib enne võistlusi.

Viimasel ajal on Värnik nulli-poiss olnud, soovitaks tal vahetult enne MM-i kätt vahetada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen allikatest kuulnud, et üle 80% sportlastest seksib enne võistlust. Ka Andrus Värnik rääkis, et seksib enne võistlusi.

Viimasel ajal on Värnik nulli-poiss olnud, soovitaks tal vahetult enne MM-i kätt vahetada...

:P , võtsid mul sõnad suust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

targemad mehed räägivad, et fighterid ei tohi sexida enne võistlusi (testosterooni tase langeb ju) seega lähevad fighterid ka suht koht pissed off-ina ringi. Proovi ise oma naisele 2-3 päeva kätte mitte külge panna :P :P :P:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sellega on lugu nii, et seda on isegi teaduslikult uuritud ja teadusinfo põhjal öeldakse, et mõned tunnid enne võistlust mõjutab sooritust negatiivselt, ent rohkem mitte.

Siiski on spordis võrdlemisi levinud (meestel) see väike "paast". Mõni teeb ikka nädal või rohkem, ise ei näe sellel mõtet. 2-3 päeva tundub subjektiivselt optimaalne.

Naispoortlastele see-eest annab just powerit:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oota, et mõnes mõttes oleks kasulikum just paastu peal olla, et testosterooni taset kõrgena hoida? Et ma ei saa enam selles suhtes aru, Värnik peaks just olema "kiimas härja" tüüpi võistleja, kes peaks enne võistlust paastu peal olema...

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale viite päeva "kuivalolekut" hakkab testo tase jälle langema mis sest et subjektiivselt oled vbla rohkem kiimas:P

Ja regulaarne seksuaalelu üldiselt tõstab testo keskmist taset nii et loogiline on see, et muidu palju ja siis mõned päevad enne võistlust paastu. Siis saab maksimaalse testo taseme.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja enne võistlust loed veel Maajat peale:P

Jajah just... või veel parem, et lased ikka mõnel päris naisel ennast HÄSTI NATUKE õrritada... et ajad just närvi ennast... a kiusatusele ei tohi järgi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale seksi testo tase all jah... (hea unerohi)

aga seda mõjutavad ka teised asjad..

n. söömine.

seega eelistan mina trenni teha tühja kõhuga ja seksimata.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale seksi testo tase all jah... (hea unerohi)

aga seda mõjutavad ka teised asjad..

n. söömine.

seega eelistan mina trenni teha tühja kõhuga ja seksimata.

Tänapäeval ongi seks paljude jaoks ainuke füüsiline tegevus, trenn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeval ongi seks paljude jaoks ainuke füüsiline tegevus, trenn

TANKI jaoks on trenn ainuke füüsiline tegevus, trenn :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen allikatest kuulnud, et üle 80% sportlastest seksib enne võistlust. Ka Andrus Värnik rääkis, et seksib enne võistlusi.

Viimasel ajal on Värnik nulli-poiss olnud, soovitaks tal vahetult enne MM-i kätt vahetada...

Värnik oli rohkem kroonikas kui treeningutel

  • Haha 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tõesti õnnelik, et selle postituse leidsin. On nii, et seal on kohad kus nii palju kuulujutte ja lugusid, et seks on halb on enne võistlusi ... See on näide.

Ma arvan, et regulaarsetes jõusaalitreeningutes pole suurt vahet.

Muudetud kasutaja Record7 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 5/25/2020 at 1:15, Record7 ütles:

Olen tõesti õnnelik, et selle postituse leidsin. On nii, et seal on kohad kus nii palju kuulujutte ja lugusid, et seks on halb on enne võistlusi ... See on näide.

Ma arvan, et regulaarsetes jõusaalitreeningutes pole suurt vahet.

Siin on palju (taas)avastamisrõõmu. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×