Jump to content
kummar

Amazoni meeskond!!!

Recommended Posts

Tere!

Probleem selline, et tellisin veebipoest tooteid. Tegutsesin juhiste järgi ning maksin lingi kaudu kohe arve ära. Kuid juhistes lubatud e-maili ei tulnud mis kinnitaks ostu ja minu amazoni konto näitab, et ma pole ühtegi tellimust teinud. Ostetud asjad on mul vaid ostu korvis kuid tellimust minu kontol pole. Pangakonto väljavöte siiski näitab, et raha on siirdunud minu kontolt Oü Robocopi kontole.

Seega küsimus kas peaksin muretsema, et minu tellitud kaup ei jöuagi minuni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Probleem selline, et tellisin veebipoest tooteid. Tegutsesin juhiste järgi ning maksin lingi kaudu kohe arve ära. Kuid juhistes lubatud e-maili ei tulnud mis kinnitaks ostu ja minu amazoni konto näitab, et ma pole ühtegi tellimust teinud. Ostetud asjad on mul vaid ostu korvis kuid tellimust minu kontol pole. Pangakonto väljavöte siiski näitab, et raha on siirdunud minu kontolt Oü Robocopi kontole.

Seega küsimus kas peaksin muretsema, et minu tellitud kaup ei jöuagi minuni?

Mis kell tellisid?Minu teda peax olema nii,et enne 14:30 tehtud tellimused täidetaxe/kinnitataxe samal päeval,kuid hiljem tehtud järgmisel päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell tellisid?Minu teda peax olema nii,et enne 14:30 tehtud tellimused täidetaxe/kinnitataxe samal päeval,kuid hiljem tehtud järgmisel päeval.

Tellisin 16; 45 umbkaudu. Äkki siis selles ongi probleem, et vaadatakse järgmine päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellisin 16; 45 umbkaudu. Äkki siis selles ongi probleem, et vaadatakse järgmine päev.

Probleem lahendatud :P

Muudetud kasutaja kummar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×