Jump to content
Ott Kiivikas

Jay Cutler 9 nädalat enne Mr.Olümpiat

Recommended Posts

Loodan, et ka sellel aastal võidab Jay ning algab Cutleri ajastu:-) Viimastest MR OLYMPIA-test on mulle kõige rohkem sümpatiseerunud just Cutler ja Yates

Pildid olid küll võimsad!

Tänud Otile!

:angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paras jurakas jah. Näis, millise "paki" Ron sel aastal lavale toob. Need Jay pildid on vist hommikul vara tehtud ja mees pole jõudnud veel hommikust süüa, et nii kuri on : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paras jurakas jah. Näis, millise "paki" Ron sel aastal lavale toob. Need Jay pildid on vist hommikul vara tehtud ja mees pole jõudnud veel hommikust süüa, et nii kuri on : )

Kahel esimesel pildil paistis nagu mees oleks pohmellist üles äratatud.

Aga vorm tundub kena. Loodan, et tuleb tõesti üks Cutleri ajastu, aga ehk mitte väga pikk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jay on normaalse välimusega vend, Rühl ja Ronnie on väga koledad peletised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

[/quote

Hea ,et sina nii tark oled :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

Tõesti tark ütleks sellepeale:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

:P et siis Ron on naturaalne kulturist ja Jay muidu äbarik aga steroga lihtsalt end täis pumband?

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
yhele on rohkem antud kui teisele, see on kindel.. te öelge mis tahate.

Ega selle peale ei oska muud öeldagi, kui sinu geniaalsust takka kiita. Igaüks ei saa ju kõikedeadja olla :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas ainult mulle tundub või asi ongi nii, et Cutler on kuidagi palju esinduslikum kui Coleman. Samuti ka palju sotsiaalsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) jah coleman va šokolaad kehvas pakendis. colemani videosi vaaadanud , ei meeldi sellised iseloomuga inimesed,kohati nagu poisike käitub .kuigi jah cuttler-i treeningvideosi ka keegi voiks panna siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) jah coleman va šokolaad kehvas pakendis. colemani videosi vaaadanud , ei meeldi sellised iseloomuga inimesed,kohati nagu poisike käitub .kuigi jah cuttler-i treeningvideosi ka keegi voiks panna siia

kui huvi on, siis ma võin pump.starman.ee-sse üles panna:)

cutleri videod on väga harivad, tark mees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust kas osa tarkust seal MENTZER-ist pole?

ot ja kas youtubes pole...........kohe uurin

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dääm. mul pole juutuubis kasutajat ja sinna upload on ka vist eriti aeglane:(

mul pole jälle selleks jamamiseks aega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina pakun et see mees on kutu paari aasta pärast... keegi toppidest pidi yhe "arsti-hui-teab-kelle" .. sõnul varsti otsad andma..

ron see pole sest ta on loomulikult tugev mölakas, jay on stero peal kõik yles ehitanud suhtkoht..

Tundub, et meil siis foorumis omab keegi ülisalajast infot meeste kohta. :) Ronnie oli alaga alustades ka ikka päris peenike poiss. Jay aga oli paras "mölakas" juba 20 aastaselt.

Mina pakuks jälle, et Ronnie aeg on võitjana otsas. Keha on kuidagi väga ära nätsutadud ja väsinud. Cutler seevastu näeb väga hea ja värske välja. Aga nagu meiegi siin konnatiigis (AT. väljend), nii ka need suured kollid seal ookeani taga loevad triipe sügisel. Eks siis selgub kes on kes ja kus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust kas osa tarkust seal MENTZER-ist pole?

ot ja kas youtubes pole...........kohe uurin

vabandan Dorian Yates -iga vist ajasin sassi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×