Jump to content
Sten

Kuulujutt

Recommended Posts

Eks mõne inimese eduga kaasneb ikka teiste kadedus. Ära lase end sellest häirida! See pole tõsi, sina tead seda ja teised käigu p...sse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sten sa oled sa oled andekas vend ja sa tead seda, sa tead ka seda kes selliseid jutte rääkisid, kui nüüd keegi ei torma sulle testi tellima siis on sul võimalus oma puhtust tõestada sellega, et treenid sama targalt ja innuga edasi. Küll tulemused räägivad ise enda eest, ja kaugel seegi aeg enam on kui jõuad absoluudis esimese kolme hulka ja siis testitakse sind niikuinii. Las need ussid sisisevad, hammustada nad sinnd ikka ei julge ja ei saa. Jõudu Euroopa MV-teks valmistumisel, vägagi tõenäoline, et võidad ka seal. Mina igatahes usun sinusse, ole tugev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna tüüpiline, et kui oled suurem kui teine lühema ajaga, siis oled kohe keemik.

Minu kohta käivad kah juba pikemat aega jutud, et see mees paneb keemiat. Arvatavasti on ka üheks põhjuseks ka see, et mul tekkisid mingi hetk naharebendid, kuid need on tulnud väga kõvast trennist (ja tänu minu suht õrnale nahale).

Ise kah ei lase sellest end eriti häirida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vait makaronid. Shibanov, Tkasenko, Kalmus oli vist veel keegi, Nemad on jäänud dopinguga vahele. Miks neil siis naise rindu ei ole. Teate jopskid Kui tahate suureks saada lugege enne mõni vastav raamat läbi ja mitte lihtsalt läbi, vaid katsuge aru saada mida seal tahetakse teile öelda. Siis minge saali ja katsuge seda praktiseerida. See, et te siin üksteist süüdistate ei vii teid kuhugi. Ja veel, kui teil ei ole midagi pistmist kehaehitamisega, siis tõmmake siit minema, MAAJA jutukasse näiteks, või ükskõik. Tehke nn. oma SÕIMLEVATE makaronide jutukas- foorum. Ja tundge ennast hästi. Noh? Jääb siis nii..., või hakkan päid maha võtma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõpp oli hästi õeldud. Kasvavas eas steroidide kohta veel, et sel ajal pole liigeste juures kont täielikult välja areneud ja on kõhr. Kui aga steroide võtta, siis meessuguhormoonid loomulikut enam ei tule ja liigestesse jääbki kõhr...igaveseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt ei ole rida kodanike aru saanud, kuidas peaks ennast foorumis väljendama.Arvestage, et peale Teie enda loevad seda foorumit sajad teised inimesed ja arvamus tavainimeste seast kujuneb suuresti välja sellest mida siin kirjutatakse, nii et tehke omad järeldused, roppused ja mõttetused võtame maha igal juhul, kuid lihtsam kõigile oleks see kui seda jama siit üldse lugema ei peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kõikke lugedes ma arvan ikka,et Sten on puhas miks peak nii noorelt keemiat panema ja noores eas lihas kasvab päris kiiresti.Kui sa teed trenni ütleme 16-18 eluaastatel siis ikka kasvab lihas kiiremini kui 30-32 eluaastatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×