Jump to content
Dastin

Tugevam Treening

Recommended Posts

hea, et meil saalis selliseid idioote ei ole.

Arvan et selliseid ikka leidub, aga pole võibolla õigel ajal peale sattunud.

Aga kui arvestada seda milleks see film mõeldud oli... niiöelda naeru tekitamiseks, siis mina olen niipalju kuulnud et naermine pidi olema kõhulihastele kasulik, et naermise ajal pingutad kõhulihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See päev lihtsalt filmiti erinevaid harjutusi, mida trennis tehakse. See punases kulturist nagu aru võisite saada, ilmus sinna täiesti juhuslikult :angry:

Kuigi lollitamise tuju oli tal see päev päris olemas :angry:

Aga teine vend tegi ju ainult ÜHTE harjutust?!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see siis kogu trenn ei olnud.

Aga millele me siis vastukaja anname kui nägime ainult üht harjutust trennist?!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punases kulturistile, tema suutis rohkem kui ühe harjutuse teha.

Ega sa ise juhuslikult see nn. "punane kulturist" pole?(Lihtsalt uudishimust) :angry:

Videost niipalju,et see on täiesti mõttetu ja käib minu arvates nende pihta,kes jõusaalis korralikku trenni teevad. Haige vaadata siukseid "mehi". :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, juhuslikult ei ole. (Lihtsalt uudishimust vastasin)

Videost niipalju, et minu ego jäi puutumatuks igasugustest väärarusaamadest. TEEN SAMUTI KORRALIKKU TRENNI.

Erinevad inimesed,erinevad arusaamad! :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ta laps olegi aga olen pea et keskeas mehi umbes selliseid nilbeid asju näinud tegemas. natuke ebamugav siis küll on :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naguma aru sain, oli see video veidi sarkasmilise teemaga. Nii et selles suhtes nalja alla käib kah. Elu pole kogu aeg moss moss, vahest võib nalja kah teha. Muidugi saali minnes ise sellist asja küll ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naguma aru sain, oli see video veidi sarkasmilise teemaga. Nii et selles suhtes nalja alla käib kah. Elu pole kogu aeg moss moss, vahest võib nalja kah teha. Muidugi saali minnes ise sellist asja küll ei tee.

see "mees" oli WC-s vist kui jumal ajusid jagas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las noored proovivad. Me teeme ka trennis omajagu nilbet nalja ja kah veebi üles pandud asjad :angry: Ega sellepärast trenn tegemata ei jää.

Antud juhul oli asi lihtsalt tiba ühekülgne ja laiema kontseptsioonita ning oli arusaamatu mida siis täpselt tahetakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×