Jump to content
linkin

Soovitage jõusaali Tartus...

Recommended Posts

Ujula 4 on lahti iga päev kella 8.00-20.00 ni. Esimesel korrusel spetsiaalselt jõutõstjatele ja tõstjatele 100 r/m-ne saal, teisel korrusel samasuur saal väga korralike masinatega. Korra hinne peaks olema 80-90 krooni. Pesemisvõimalused on OK. Nii meestele kui naistele on kaks riietusruumi kus düšše igas kuus tükki. Sauna kahjuks ei ole. Vähemalt mitte jõusaali hinna sees. Kas eraldi on, ei oska öelda. Korralik trenni koht, hantlite valik on super, väikeste vahedega üleminek 6kg-50kg-ni. Neid seal lausa kaks komplekti, all ja üleval saalis. Saalist avaneb vaade sisehallile.

Kuumaksu kohta ei oska midagi öelda? Või siis 10/20x pileti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen ja mõtlen, et suurlinnades on ikka päris kallis jõusaalis käia.

Mul on praegu jõusaalis käik selline, et maksan 25.- kord, ja olen seal täitsa üksi.

Jõusaalis on küll vanad seaded, aga pole hullu, kõik asjad on olemas mis vaja, ainuke puudus on see et alakeha ei saa teha (täpsemini jalgu), aga jalgade päeval pean käima lihtsalt teises jõusaalis kus on korralik invertar jalgade jaoks ja maksab 35.- kord.

Ainuke probleem on see, et üksi on igav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kehakultuuri tudengitele seal mingi soodustus ka on? Oskab keegi kommenteerida.

Ei tea, kas kehakultuurlastele eraldi on (kahtlen), aga Tartu Ülikooli tudengitele ja töötajatele on alati soodustus olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan ka väikese informatsiooni hindadest.

JÕUSAALI HINNAKIRI

Treenimisvõimalused aegadel:

E-R 09.00-17.00 ja 21.00-23.00 (17.00-21.00 spordiklubi saavutussportlaste ja harrastussportlaste aeg)

L-P 09.00-21.00

Hinnad

Pilet Hind Soodushind*

1-kordne pääse 40,- 30,-

10-kordne pääse 350,- 250,-

*õpilased, üliõpilased, pensionärid, Tartu Ülikooli töötajad

** sõlmitakse üürileping

Lisainfo: peaadministraator Heli Nanits, tel 737 6281, e-post Heli.Nanits@ut.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan ka väikese informatsiooni hindadest.

JÕUSAALI HINNAKIRI

Treenimisvõimalused aegadel:

E-R 09.00-17.00 ja 21.00-23.00 (17.00-21.00 spordiklubi saavutussportlaste ja harrastussportlaste aeg)

L-P 09.00-21.00

Hinnad

Pilet Hind Soodushind*

1-kordne pääse 40,- 30,-

10-kordne pääse 350,- 250,-

*õpilased, üliõpilased, pensionärid, Tartu Ülikooli töötajad

** sõlmitakse üürileping

Lisainfo: peaadministraator Heli Nanits, tel 737 6281, e-post Heli.Nanits@ut.ee

Kust sa sellise info said ? Ajaliselt ja hinnaliselt läheb vastu Bonsuna ütlusele ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis, kui mina seal käisin ja administraatori käest küsisin, mis kellani saal töötab, siis ta ütles, et 20-ni. See oli kolmapäeval. Ma ei tea, äkki suvel on lahtiolekuajad teised..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan ka väikese informatsiooni hindadest.

JÕUSAALI HINNAKIRI

Treenimisvõimalused aegadel:

E-R 09.00-17.00 ja 21.00-23.00 (17.00-21.00 spordiklubi saavutussportlaste ja harrastussportlaste aeg)

L-P 09.00-21.00

Hinnad

Pilet Hind Soodushind*

1-kordne pääse 40,- 30,-

10-kordne pääse 350,- 250,-

*õpilased, üliõpilased, pensionärid, Tartu Ülikooli töötajad

** sõlmitakse üürileping

Lisainfo: peaadministraator Heli Nanits, tel 737 6281, e-post Heli.Nanits@ut.ee

see käib staadioni tänava jõusaali kohta..

..ja Bon rääkis sellest ujula tänava omast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin seal täna ära. Väga korralik jõusaal. Alumist tõstesaali ma ei chekanud. All ja üleval on suur hantlite valik. Masinaid on palju, kõik Technogym omad.

Hindadest niipalju, et õpilased ja üliõpilased(ja veel keegi?) saavad nii:

1x - 50

10x - 400

Mina hakkan seal nüüd käima, hea koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saal on väga hea. Käisin kohal ja hinnad on nii nagu eelolev kasutaja mainis. Kahjuks puudub kuukaart. Täishind on korrapiletil 80 krooni. Üliõpilastel ja õpilastel soodustused. Kui keegi soovib, siis võin ka pilte lisada saalist, mis klõpsisin huvi korras, kui kellegil peaks tekkima vajadus enne minekut vaadata saal üle :angry: . Lisaksin ka veel, et tõstesaal on väga hea lahendus. All korrusel on 2 surumis pinki, kükipuur ja kui kükipuur on hõivatud, siis on ka teine kükkimise koht, kuid ilma puurita ning mõningad atripuudid veel. Ülemisel korrusel võimalik suruda negatiivselt,positiivselt ( ka smithi pingil) ning samuti horisontaalselt. Igaljuhul masinate valik on küllaldane ja vähegi loova suhtumisega saab suurepäraselt, kõik lihasgrupid läbi treenida. Hantlite valik mõlemil korrusel väga suur. Kuni 50 kg. Kõik on uus ja korralik :angry: Nii palju veel saali miinuseks, et kahjuks puudub saun ning riietusruumi kapp on väga väga pisike. Suvel probleeme ei teki, kuid talvel kindlasti ! Samuti võiks saalis olla ka osade kohtade peal peeglid, et veenduda harjutuse korrektsuses jne. Kuid üldine mulje väga hea. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sisustus oli väga vinge. Ainult et tiba kõhe oli reede õhtul kell 5 ihuüksinda ja vaikuses treenida.

Muudetud kasutaja zelif poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saal on väga hea. Käisin kohal ja hinnad on nii nagu eelolev kasutaja mainis. Kahjuks puudub kuukaart. Täishind on korrapiletil 80 krooni. Üliõpilastel ja õpilastel soodustused. Kui keegi soovib, siis võin ka pilte lisada saalist, mis klõpsisin huvi korras, kui kellegil peaks tekkima vajadus enne minekut vaadata saal üle :angry: . Lisaksin ka veel, et tõstesaal on väga hea lahendus. All korrusel on 2 surumis pinki, kükipuur ja kui kükipuur on hõivatud, siis on ka teine kükkimise koht, kuid ilma puurita ning mõningad atripuudid veel. Ülemisel korrusel võimalik suruda negatiivselt,positiivselt ( ka smithi pingil) ning samuti horisontaalselt. Igaljuhul masinate valik on küllaldane ja vähegi loova suhtumisega saab suurepäraselt, kõik lihasgrupid läbi treenida. Hantlite valik mõlemil korrusel väga suur. Kuni 50 kg. Kõik on uus ja korralik :angry: Nii palju veel saali miinuseks, et kahjuks puudub saun ning riietusruumi kapp on väga väga pisike. Suvel probleeme ei teki, kuid talvel kindlasti ! Samuti võiks saalis olla ka osade kohtade peal peeglid, et veenduda harjutuse korrektsuses jne. Kuid üldine mulje väga hea. Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane.

Võiksid küll pilte lisada, kui tüli ei tee. Siia samma teemasse sobiks väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin Arcticus ja olen täiesti rahul. Raskustega (ketastega) ja hantlitega probleeme ei teki, neid seal piisavalt, aike, mida võiks võibolla rohkem olla, on rinnalt surumise kang koos alusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen ja mõtlen, et suurlinnades on ikka päris kallis jõusaalis käia.

Mul on praegu jõusaalis käik selline, et maksan 25.- kord, ja olen seal täitsa üksi.

Jõusaalis on küll vanad seaded, aga pole hullu, kõik asjad on olemas mis vaja, ainuke puudus on see et alakeha ei saa teha (täpsemini jalgu), aga jalgade päeval pean käima lihtsalt teises jõusaalis kus on korralik invertar jalgade jaoks ja maksab 35.- kord.

Ainuke probleem on see, et üksi on igav.

Kuskohas sa siis käid? Ja mis aegadel sellised kohad lahti on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin seal uues Ujula 4 jõusaalis ära - väga hea mulje jättis. Adminnilt küsisin lisaks, et kes tolle tobeda 90 minutilise piirangu väljamõtles... Selgus, et mingi juhatus ja et tulevikus hakatakse neid, kes ajapiiri ületavad, trahvima :P . Mina siis proovisin ikka öelda, et jõusaal+ riietumine+ pesu võtab rohkem aega kui 1,5 tundi.... Kuid nagu aru ma saan, kedagi teist selline piirang ei sega? Lisaks sain teada, et treener tuleb septembris ja et tulevikus peaks kuukaart tulema. Ja senised hinnad võivad ka muutuda, hetkel olevad hinnad on `tutvumishinnad`.

Kuid hoolimata nendest pähhidest asjadest - asukoht on hea, jõusaali varustus ka. Minge vaadake ise järgi (kui mind ei usu <_< )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin seal uues Ujula 4 jõusaalis ära - väga hea mulje jättis. Adminnilt küsisin lisaks, et kes tolle tobeda 90 minutilise piirangu väljamõtles... Selgus, et mingi juhatus ja et tulevikus hakatakse neid, kes ajapiiri ületavad, trahvima :( . Mina siis proovisin ikka öelda, et jõusaal+ riietumine+ pesu võtab rohkem aega kui 1,5 tundi.... Kuid nagu aru ma saan, kedagi teist selline piirang ei sega? Lisaks sain teada, et treener tuleb septembris ja et tulevikus peaks kuukaart tulema. Ja senised hinnad võivad ka muutuda, hetkel olevad hinnad on `tutvumishinnad`.

Kuid hoolimata nendest pähhidest asjadest - asukoht on hea, jõusaali varustus ka. Minge vaadake ise järgi (kui mind ei usu :P )

ma küsisin seal et mis siis saab kui läheb rohkem kui 90 min, et kas tuldakse ja tõstetakse jõuga välja.. vastati et siis läheb see käik kahe korra eest.

vähe rahvast käib seal.. kui sinna punnitama minna siis on tore adminnidel sind ekraanidelt jälgida ka <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tule mv jõusaali

riia 136a saal on tartu suurim (või valik kõige suurem).

septembris tuleb treeneriks Tarmo Mitt (õhtul , ja päeval on Aare Heinland.hinnad on väga odavad need kah tartu odavaimad.

vaata .www.mvspordiklubi.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teab keegi mis uus süsteem seal on? Minul on hetkel see 10x(400EEK) kaart. Aga klassivend tuli ka sinna ja temale tehti hoopis klubi liikmekaart ja pandi jõutõstmise alla treenima(E,K,R kell 16-17.30). Ma ei jõudnud täna sealt lähemalt küsida ka, sest seal on alati miljon inimest ees. Teab siis keegi, kas see 400EEK kaart on veel alles? Sest mina tahaks ikka vabalt valitud aegadel käia, kui see läbi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×