Jump to content
Rästik

Mida naised kulturistidest arvavad

Recommended Posts

justkui ühe isiku arvamused on need seal, keegi Kägu, kes ise ajab räigelt kägu.

õnneks pole kõigi naiste arvamused kulturistide puhul negatiivsed. Minu arust on turkse tugev kehaehitus igatahes etem kui loidunud paksuke või keegi peenike,kes kukkudes oma kondid murraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
justkui ühe isiku arvamused on need seal, keegi Kägu, kes ise ajab räigelt kägu.

õnneks pole kõigi naiste arvamused kulturistide puhul negatiivsed. Minu arust on turkse tugev kehaehitus igatahes etem kui loidunud paksuke või keegi peenike,kes kukkudes oma kondid murraks.

Õige :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, võib-olla mitte kõik, aga minu tuttavatest ei meeldi kulturistid kellelegi. Vähemalt nemd nii ütlevad. Nii et ma julgeks pakkuda, et 90% naistest arvavad samamoodi, nagu seal foorumis kirjutati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks selline teema musklimeeste kohta on veel selline:

USA California Ülikooli uurija paljastas, et musklis mehed seksivad rohkem kui nende kõhnad sookaaslased.

Ülikool intervjueeris ligi sadat meestudengit, et teada saada, millist tüüpi mehed rohkem seksi saavad, vahendab Elu24 femalefirsti uudist.

Uurimusest selgus, et musklis mehed on kaks korda suurema tõenäosusega oma senise elu jooksul olnud vahekorras enam kui kolme naisega.

Uurimuse autori David Fredericki sõnul sobivad naistele juhusuhteks musklis kutid, kuid pikemaks suhteks valivad naised keskmise kehaehitusega mehe.

Ühest küljest muudavad musklid mehe naise jaoks seksikaks, samas kahtlevad naised nende meeste romantilistes kavatsustes, selgitas ta.

Ma ei tea mis arvate, kas tõsi või väär?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei räägigi, et naised AINULT muskleid hindavad või vastupidi. Pigem on asi nii, et kumba naine valiks, kas kulturisti või tavainimest, kui KÕIK muud parameetrid oleksid samad. Kui oleks ühest ja samast isiksusest 2 eksemplari, millest 1 oleks kulturist ja teine mitte, siis, nagu selgub, enamus naistest valiks mittekulturisti. Vähemalt nii ma olen aru saanud. Naistele vist meeldivad sellised "normaalsed" ja "mõõdukalt vormis". Muidugi on asi hoopis teine, kui käesolev naine ise sellise (või sarnase) spordialaga tegeleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on kulturism sport, mis saab pidevalt kriitikat. Enamus inimesi ei teagi, mis selle spordi nimel tegema peab. Enamus arvab, et need lihased on lihtsalt üles "pumbatud" ja neis pole mitte mingit jõudu. Mina arvan, et see on ka põhjuseks, miks oaljud naised ei saa kulturismist aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terves kehas terve vaim - ma arvan, et seda tajuvad tahtmatult ka naised. Samas... kuna kulturism on asi millega tegeletakse 24/7/365 , siis naistele võib see tunduda maaniana ning hirm vähese pühendumise ees on siis suur . Õllekõhuga kriips on vähem atraktiivsem teistele naistele, istub pigem kodus teleka ees ja on seega safe-bet :angry: Muskliga suureneb meestel tihtilugu ka EGO ( ei, ma ei mõtle järelmaksukaarti ) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,loogiline ju et ei meeldi,kellele ikka meeldib liiga suur kõrvalekalle keskmisest?

Esiteks,tekib naestel juba hirm,sest juba loomulik instinkt ütleb inimesele,et liiga suurte lihastega indiviid võib olla reaalselt ohtlik,kuigi 99% siiski pole.seda instinkti ei teadvustata endale,see mängib rohkem alateadvuslikul tasandil.

Teiseks,arvamuse võib kujundada ka teiste naiste ja ühiskonna arvamus.Ja me teame väga hästi,mida arvab ühiskond,proffesioonaalsetest kulturistidest. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on kulturism sport, mis saab pidevalt kriitikat. Enamus inimesi ei teagi, mis selle spordi nimel tegema peab. Enamus arvab, et need lihased on lihtsalt üles "pumbatud" ja neis pole mitte mingit jõudu. Mina arvan, et see on ka põhjuseks, miks oaljud naised ei saa kulturismist aru.

Kusjuures kui aus olla siis ma aastaid tagasi arvasin ka et kulturistidel ei ole jõudu ja et lihased on üles pumbatud. (aga, arvasin ka et jõudu on natuke rohkem ikka, kui keskmisel eesti mehel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes on "kulturist" mis on "keskmine mees" ja mis tähendab "musklis". Kui need asjad on defineerimata, siis on suht mõttetu arutleda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kui aus olla siis ma aastaid tagasi arvasin ka et kulturistidel ei ole jõudu ja et lihased on üles pumbatud. (aga, arvasin ka et jõudu on natuke rohkem ikka, kui keskmisel eesti mehel).

hehe ma mõtlesin umbes sama kui nägin kuidas Janar trenni tegi :angry:

Vbl naistele ei meeldi kulturistid kuna nad suht rutiinse eluviisiga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee. ...

erinevalt enamikust on minul võimalus võrrelda suhtuminst endasse,kui mu vööümbermõõt oli 2m ja kui on ~95cm, :angry:

Ma just ei soovita kellelegi "kahemeetrist" olekut proovida - just naistevärgi koha pealt, :angry:

Ausõna,praegu on palju parem.Naiste arvates,niipalju,kui aru olen saanud,samuti ...

Mis aga toodud arvamusse puutub,siis tegu ju eesti naiste arvamusega - too foorum eestikeelne.

Aga eesti naine ei ole sugugi mitte loll.Eesti naine saab aru,et iga päev lihaseid treeniv mees on jätnud unarusse peamamise kehaosa - rahakoti - treenimise.Loomulikult tüüpilisele eesti naisele taolised tüübid ei meeldi ..., :D

Kõigi (mees)voorumlaste lohutuseks - ei ole Eesti rahvusriik,nii et võib rahulikult edasi lihastega tegeleda,ei pea ... , :(

ja integratsioon võib vahetevahel päris tore olla ...

ausõna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naistele ei meeldi võibolla tippkulturistid, kes tõesti tõsised "kollid" on, aga kindlasti ei ole naistel mitte midagi harrastajate vastu, kellel tavalisest mehest veidi enam lihast ja madal rasvaprotsent.

Teine probleem on jah see, et näiteks armukeseks soovitakse pigem lihastes ja vormis tüüpi, samas meheks tahetakse pigem "tavalist" tüüpi, sest temaga koos on "ohutum".

Tippkulturism on äärmus, ja äärmused meeldivad tõesti vähestele. Aga näidake naistele Colemani või Cutleri asemel näiteks 185/90 meest, kellel rasvaprotsent 10 ringis ja ükski naine ei ütle, et ta kole on. Ometi ei ole selline isend "tavaline mees" vaid läheb rohkem sinna "kulturisti" alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnistan ka ausalt, et vaatan muusklitele järgi... JA kuidas veel..

ma ei tea....üleliia suurte lihastega endale vist ei taha (aga iialgi ei ütle iial)... aga meeldivad sellegi poolest..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma oleksin naene siis ma käiksin aint lihaseliste meestega. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terves kehas terve vaim - ma arvan, et seda tajuvad tahtmatult ka naised. Samas... kuna kulturism on asi millega tegeletakse 24/7/365 , siis naistele võib see tunduda maaniana ning hirm vähese pühendumise ees on siis suur . Õllekõhuga kriips on vähem atraktiivsem teistele naistele, istub pigem kodus teleka ees ja on seega safe-bet :angry: Muskliga suureneb meestel tihtilugu ka EGO ( ei, ma ei mõtle järelmaksukaarti ) .

Tipkulturistidel esineb muideks steroidide kasutamisest nii füüsilisi, kui ka psüühilisi probleeme, nii et terves kehas terve vaim poleks siin kohal õige mõttetera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida mina arvan "PEREKOOLIST" saab lugeda siit ---> mõttetu kanade (või siis kägude) kaagutamine.

Enamus istuvad õhtul kodus oma ahtrit laiaks ja ... nutava, et mees ei austa neid, aeleb ringi ja joob liiga palju; laps on halb; pesu ei taha ise sirgeks minna ja tolm kasvab üle pea, mehe juurest ei saa ära minna, kuna siis pole millegi eest elada või palk on selleks liiga väike :angry: Jube saamatute inimeste klubi sinna kokku kogunenud.

Kuidas saab kulturist-sportliku kehaga mees meeldida kui oma mees on kõike muud kui sportlik :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida mina arvan "PEREKOOLIST" saab lugeda siit ---> mõttetu kanade (või siis kägude) kaagutamine.

Enamus istuvad õhtul kodus oma ahtrit laiaks ja ... nutava, et mees ei austa neid, aeleb ringi ja joob liiga palju; laps on halb; pesu ei taha ise sirgeks minna ja tolm kasvab üle pea, mehe juurest ei saa ära minna, kuna siis pole millegi eest elada või palk on selleks liiga väike :angry: Jube saamatute inimeste klubi sinna kokku kogunenud.

Kuidas saab kulturist-sportliku kehaga mees meeldida kui oma mees on kõike muud kui sportlik :angry:

Aga mida arvad sina,kui naine,kulturistidest? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, võib-olla mitte kõik, aga minu tuttavatest ei meeldi kulturistid kellelegi. Vähemalt nemd nii ütlevad. Nii et ma julgeks pakkuda, et 90% naistest arvavad samamoodi, nagu seal foorumis kirjutati.

Kuulun siis 10% hulka.

Mulle meeldivad inimesed, kes millegagi pühendunult tegelevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamusele meeldivad kõhulihased ja madal rasva%, kuid selle saavutamise protsess meeldib vähestele. Protsess on raske, kuid teostatav. Samas aga ei meeldi paljudele see, et siis peab sööma korralikult(kellaajad ja trenn). Paljude meelest on see ebanormaalne. St., et ei näha lihasdest kaugemale.

Kulturism on sellise protsessi ekstreemusus, kuid heas vormis püsimine vajab samuti sellist elustiili(mitte küll nii suures mahus). Ma kaldun praegu teemast kõrvale, kuid siiski on see asjakohane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus kulturistide välimuse kohta on viimase 2, 5 aasta jooksul ikka totaalselt muutunud. Varem ma vaatasin ja nägin ainult koledat lihamäge..ikka fuihh ja fuihh nagu mu sõbranna praegu :P Näitasin talle mingipäev Kalmuse pilti näiteks ja oh mis näoilme tuli :P . Aga kui mina vaatan siis näen hoopis ilu, mitte midagi jubedat. Et harjunud vist juba... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kui aus olla siis ma aastaid tagasi arvasin ka et kulturistidel ei ole jõudu ja et lihased on üles pumbatud. (aga, arvasin ka et jõudu on natuke rohkem ikka, kui keskmisel eesti mehel).

Selle müüdi peale et kulturistidel jõudu pole, vastas kunagi Kivikas hästi(s6ber rääkis mulle). Nimelt üks ajakirjanik küsis tema käest "et kas on tõsi et kulturistidel on ainult ülespumbatud lihased ja j6udu ei ole". Kivikas ütles selle peale, umbes nii et " jah 110kg teem sooja"

Nii, et kes sellise mõttetu müüdiga kukil keksib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×