Jump to content
co2

väike küsimus

Recommended Posts

Tahaks väikes nõuanned teie käes. ole 16 aastane poiss ja tahaks teada kas see kava sobi mulle.

Kava on siin :

E: biitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

triitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kätekõverdused 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kõhulihased 4 x 15 seeriad ( paus 1 min iga seeria vahel )

jalgrattasõit

K: biitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

triitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kätekõverdused 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kõhulihased 4 x 15 seeriad ( paus 1 min iga seeria vahel )

jalgrattasõit

R: biitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

triitseps 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kätekõverdused 4 x 15 ( paus 1 min iga seeria vahel )

kõhulihased 4 x 15 seeriad ( paus 1 min iga seeria vahel )

jalgrattasõit

ette tänades!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kodustes tingimustes on palju raskem ennast vormi ajada

soovitan võtta tööriistade alt 3 päeva kava ja jõusaali minna:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassikalise tõstmisega saad igati hästi keha vormi :angry:

Kava kus on ainult biitseps triitseps ja kõht ei ole kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa kõiki lihaseid ei treeni, siis tekivad komplikatsioonid nende lihastega, mida ei treenita. Võib mõelda näiteks nii, et kui on treenitud vaid rindu, ja need on pea suurusused, ja ülejäänud lihased täiesti treenimata, siis tekivad seljavalud, kuna sisuliselt ollakse koguaeg alaseljatreeningus, või tekivad komplikatsioonid, et to arbuus-rind oelks suuteline pool tonni raskust üles suruma, ja seda kindlasti proovidki, aga selle raskuse jaoks on toetav arendamata jäänud õlg täiesti võimetu midagi teha, ja lihtsalt puruneb siit sealt. Et kui miskit on arendamata, siis tekivad kindlasti komplikatsioonid.

Teiselt poolt, kui treenida vaid valikuliselt osasid lihaseid, siis nad on tõenäoselt ülekoormuse all (sinul näiteks 3 korda nädalas ühte lihasgruppi treenida lubab kindlasti ülekoormuse). Ja ülekoormuses lihas tekitab ka komplikatsioone, see vigastub nimelt, kas siis lihas, või temaga seotud liiges. Näiteks kui treenida õlga väga intensiivselt, siis oled varsti õlaprobleemiga arsti juures, ja treeningud on kaheks kuuks lõpetatud. Seega probleeme tekib nii ületreenitud kui ka alatreenitud lihastega, et tuleks ühtlaselt kõiki treenida.

Parimad tulemused tulevad mõõduka treeninguga, kus lihas saab taastuda, võiks arvata, et ku itriitsepsit 1 kord nädalas treenida, siis saab paremad tulemused, kui seda 3 korda nädalas treenida, sinul ongi 3 korda.

Ma arvan nii.

Kui tahad kätt tugevalt treenida, siis uuri bitisepsi ja triitsepsi harjutusi, need pole lihtsalt kaks lihast, neil on mitu pead ja igaühe jaoks on omad harjutused, kui sa teed triitsepsile lihtsalt 4 seeriat, siis tõenäoselt ei koormagi sa kõiki triitsepsi osasid. Vaata-tõlgi enda jaoks näiteks triitsepsi harjutusi siit:

http://www.muscleandstrength.com/forum/exe...oe-triceps.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina oleks 16 ja saalis ei saa(ei taha) käia , mina teeks lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumist , saad oma biitsepsi ja triitsepsi suureks , lisaks ka mõned teised lihasgrupid .Treeniksin iga kolmas või neljas päev. Sangpommi soetaks , sellega saab lisaks muudele asjadele ka jalgu treenida. Eks igaüks teeb ise mida tahab, selles vanuses mina näiteks ei teinud üldse sporti.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×