Jump to content
kairito

need säärelihased!

Recommended Posts

tore, et trenniga tuleb rasva alt vaikselt välja tugev kõva lihas. Nagu hull kompan end teinekord (mõnuga). Tore on olla nn.tugev ja sitke kui lotendav :)

aga, siiski, mu sääremari on teiste lihastega võrreldes tublisti ees - mari kasvab ja ma kardan et ühel momendil olen ma nagu lüpsja Mari Maalt! Kükke teen raskustega, aga väljaasteid ilma (kuna endal piisavalt massi, mis annab raskust ja põlved kah nõrgad).

No kuhu ma need sääred siis panen ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, ära seepärast pabista, et sääred suured. Sääred pole kunagi liiga suured(vähemalt meestel). Ja usun et naised tihit sääsest elevandi, kui endile tundub et suured, siis tegelt on täitsa keskmised :)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodypumbis ju tegelikult pole säärtele eriti kunagi rõhku pööratud. Küki loo ajal ei saa need küll eriti koormust. Väljaaste kükkide ajal veidi saavad koormut sõltuvalt sooritatavatest harjutustest, mis teatavasti varieeruvad erinevate kavade lõikes. Aga minu kogemus ütleb küll, et säärele ei tule BPga küll lihast juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääremarja arenemise võime on individuaalne. Sõltub indiviidist. Sääremarju loetakse üheks kõige raskemini treenitavamaks lihaseks, sest seal on väga vähe närve, millega lihase hüpertroofiat juhitakse. Mõnel need ei arene absull (mina ntx). Teisel seeeest muud ei teegi. Siiani olen näinud ainult ühte meessoost isikut, kellel olid häirvalt suured sääremarjad. Vaevalt et sul see asi nii hulluks läheb. Niiet tõesti pigem rõõmusta asja üle. Kõik sääremarjavaesed kadestavad (mina sh) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sääremarja arenemise võime on individuaalne. Sõltub indiviidist. Sääremarju loetakse üheks kõige raskemini treenitavamaks lihaseks, sest seal on väga vähe närve, millega lihase hüpertroofiat juhitakse. Mõnel need ei arene absull (mina ntx). Teisel seeeest muud ei teegi. Siiani olen näinud ainult ühte meessoost isikut, kellel olid häirvalt suured sääremarjad. Vaevalt et sul see asi nii hulluks läheb. Niiet tõesti pigem rõõmusta asja üle. Kõik sääremarjavaesed kadestavad (mina sh) :)

mind ka häirivad ühed sääred

http://www.dejuiced.com/wp-content/uploads...er%20Crouch.jpg

http://es.uefa.com/multimediafiles/photo/c...bigportrait.jpg

mul on pidevalt tunne, et no nüüd käib üks suur PRÕX ja vend lihtsalt läheb pooleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind ka häirivad ühed sääred

http://www.dejuiced.com/wp-content/uploads...er%20Crouch.jpg

http://es.uefa.com/multimediafiles/photo/c...bigportrait.jpg

mul on pidevalt tunne, et no nüüd käib üks suur PRÕX ja vend lihtsalt läheb pooleks

wtf???Täpselt sama emotsioon oli pilti vaadates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha seda meest üldse näha. Jalgpallifänn olen küll ja olen aastaid jalgpalli vaatanud, aga kui see mees tippu tuli ja ekraanile, ajas mul kohe südame pahaks. Lausa jäle on vaadata, kuidas ta vudib. Ma saan aru, et pikk ja kiirust vaja tal, kuid siiski... see pole ainus viis. Isegi need, kes jalgpallist ei jaga midagi, on mul kõrval öelnud, et "krt ta nii kont, et ei saa vaadata". Ma ei saa aru, kuidas need keskkaitsjad teda ära ei lükka/blokeeri kehaga...

http://www.football365.com/lookalikes/0,17...2004932,00.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tore, et trenniga tuleb rasva alt vaikselt välja tugev kõva lihas. Nagu hull kompan end teinekord (mõnuga). Tore on olla nn.tugev ja sitke kui lotendav :P

aga, siiski, mu sääremari on teiste lihastega võrreldes tublisti ees - mari kasvab ja ma kardan et ühel momendil olen ma nagu lüpsja Mari Maalt! Kükke teen raskustega, aga väljaasteid ilma (kuna endal piisavalt massi, mis annab raskust ja põlved kah nõrgad).

No kuhu ma need sääred siis panen ??

Kui palju sa kaalud ? Raskematel inimestel on võimsam säärelihas. Näiteks üks tuttav kaalub tugevalt üle saja kilo, ta pole kunagi jõusaalis käinud ega ka mingit muud sporti teinud, aga sellise hunniku rasva kaasa vedamisest on siiski päris suured säärelihased kasvanud ! Mina niisuuri säärelihaseid küll ei saa (kui ma just ennast sama paksuks ei sööks). Ja ükspäev tuli linna vahel vastu tõsiselt kogukas mees, võimsa õllekõhuga, ja säärelihased olid sellised, et võttis karbi lahti !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan, et teema on pandud BP alla .

Sääre lihas saab BP -s koormust käärküki ja välja-astetega.

Sääre lihas allub raskelt treeningutele , geneetiline faktor

on sääre puhul määrav.

Nt.

post-17-1185604397_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wtf???Täpselt sama emotsioon oli pilti vaadates.

Kui mul oleks valida, kas ma olen sama osav ja k6hna kui tema v6i yliheade s22rtega valiksin ma kindlalt esimese. Mida p6rgut te nii pinnapealsed olete?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

ei hakanud uut teemat tegema, otsustasin teadjatelt siin nõu küsida.

Olen käinud trennis peaaegu 3 kuud. Trenni all pean silmas step-aeroobika ja spinning.

Probleemi tekitavad justnimelt sääred. Ega nad ennem ka peenikesed polnud, aga nüüd on tulnud ka lihas.

Samas kui vaadata meie treenerit, kes on naine, ei ole tema sääred sellised.

Seega ei tea ma arvata, kas ehk jään lootma, et kunagi saan ka sellised. Samas äkki oskab keegi nõu anda, mis aitaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×