Jump to content
bull farm

Naiskulturistid...

Recommended Posts

jah... testosterooni mõjusid on näos näha.. :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, aga samas nende enda arust on nad ilusad :) ...las nad siis olla..kõik ei saagi ju kõigile meeldida. Kõige tähtsam on siiski see, kui inimene iseendale meeldib vaatamata üldsuse arvamusele. Need naised on hullult vaeva ju näinud :D

Kuigi jah...mina päris sellise asja poole ei püüdle, aga samas ei mõista hukka ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, aga samas nende enda arust on nad ilusad :) ...las nad siis olla..kõik ei saagi ju kõigile meeldida. Kõige tähtsam on siiski see, kui inimene iseendale meeldib vaatamata üldsuse arvamusele. Need naised on hullult vaeva ju näinud :D

Kuigi jah...mina päris sellise asja poole ei püüdle, aga samas ei mõista hukka ka.

Täpselt, igaüks võib olla selline nagu soovib. Kui ükskord seda mõistate siis olete saavutanud balanc-i enda ja kogu ülejäänud maailma vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, selles suhtes olen nõus. Esteetika on erinev.. kellele mis meeldib :) Ja tööd on tehtud palju, seda on ka näha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa,tundub,et mõni on omajagu süstla otsas istunud... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt ainult respect. Ma ei poolda sterode kasutamist, aga kui selline tee on valitud ja tulemus on vastav ... normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ütleks niipidi: et keha on (y) - tubli töö aga see kuidas need steroidid näokujule mõjuvad - scary...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt, igaüks võib olla selline nagu soovib. Kui ükskord seda mõistate siis olete saavutanud balanc-i enda ja kogu ülejäänud maailma vahel.

Väga hästi öeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga vaadake kui kuulus ta tänu oma välimusele on... Isegi kusagil kaugel väikeses Eestis räägitakse temast ja vaadatakse tema pilte :)

Siis kui sul 3 pead otsas,oled sa samuti kuulus :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kui kellegil kolm pead otsas oleks siis vaevalt, et ta kodus istuks ja vaesuses piinleks.Parem variant oleks nende kolme peaga palju raha ja kuulsust kokku ajada :) Aga eks see ole igaühe enda valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea miks? Meestele käib au pihta või?

aust on asi kaugel - common sense pigem...

seni kuni meeste geneetilises koodis on kirjas, et naine on armas, pehme,soe ja mõnus ning mees on robustne, kõva, agressiivne,senikaua jäävad meessoost foorumlased vaatama sellist naist pigem šokeeritult kui imetledes. Kulturismina ... fine... aga vot naine kui selline - see pole naine

Post Scriptum! Annika, Sa ise treenid ju ka teise eesmärgiga kui välja näha nagu "see" seal üleval :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma olen ainuke, kes sellele lehele ei pääse ?

Oih, minu viga, enne arvuti ei laadinud pilte millegipärast :)

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et steroidide kasutamine spordis on inimese oma asi on ikka väga piiratud mõtlemine.

Suvalise steroidiku katsed iseendaga maksab hiljem ravi näol kinni maksumaksja, eeskujust noortele ei viitsi uuesti rääkidagi. Kõik siin elus on seotud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea miks? Meestele käib au pihta või?

Mõistuse pihta käib.

Vat mina nägin 6/7 oma elust välja nagu värdjas.Ümbermõõt 2 meetrit,kaal >200 kg.Ja ma nägin 3,5 aastat vaeva,et enam-vähem inimese välimus saavutada.

Seetõttu ei taha vastassuunalised pürgimused minu kõrvade vahele mitte ära mahtuda ...

no mitte ei saa aru.Ju ma siis nii loll, :)

Nimelt see käib au pihta jah, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aust on asi kaugel - common sense pigem...

seni kuni meeste geneetilises koodis on kirjas, et naine on armas, pehme,soe ja mõnus ning mees on robustne, kõva, agressiivne,senikaua jäävad meessoost foorumlased vaatama sellist naist pigem šokeeritult kui imetledes. Kulturismina ... fine... aga vot naine kui selline - see pole naine

Post Scriptum! Annika, Sa ise treenid ju ka teise eesmärgiga kui välja näha nagu "see" seal üleval :D

No ma ei tea, ju nägu oli neil ikka enne ka midagi taolist....totaalselt ei saa ju muutuda või mis? Eks testo tekitab muidugi mehelikkust näkku ka.

Kehad on väga ok ja mul ei oleks küll selle vastu midagi kui kasvõi pooltki selline välja näha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Ma vast mainiks, et sellistel naistel on omad fännid ja sessioon kus võimalik lihaseid katsuda maksab nii 300 - 500 dollarit. Paar nädalat tagasi nägin dokumentaalfilmi just sellest teemast. Mõned naised teevad ka ringreise Euroopasse ning tahtjaid jätkub küllaga. Hind sõltub ka sellest kas on hooajaväline vorm või mitte ja päevas tehakse umbes 8 -10 sessiooni. Potensiaalne päevane teenistus siis 3000 - 5000 dollarit :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×