Jump to content
raider

KETTAHEITE SAIT !!!!!!!!!!!!!

Recommended Posts

JUUNI algul valmib Maailma suurim kettaheite sait...

*** üle 200 kettaheitja CV'i

*** üle 120 kettaheite video

*** pilte

*** kinogramme

*** iga nädal intervjuu kuulsa kettaheitjaga

*** jutukas ja foorum

*** eesti, Inglise keelne

*** kõik inff kettaheite kohta

lisainfo msn-- sildoja@msn.com või mail. sildoja@msn.com or kettaheitja@hot.ee

RAIDER ( noor kettaheitja )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigil, kellel vähegi infi kettaheite kohta on teretulnud. ( pildid. videod jne ))

sänks raider

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tõesti ei imesta kui sa ketaheite vastu oled sest sa mingi makaron selline.. aga kettaheide on kõige tegijam ala kergejõustikus.. niiet ära mölise siin.. ise oled mingi täielik luuser.. vaata parem millega mees hakkama on saanud.. sa ei teex ise 10 aastaga kah sellist lehte valmis.. võibolla aint pihutamisest aga seegi jääb sul poolikux... niiet ära tule kommenteerima kui sa ei tea sellest alast midagi... sa tahad yelda et tammert ja kanter ja teised suured mehed on mingid köki mökid?.. mine arene....

ja ###### mine ######!!!!!!!!!

Tegelt pole ime kui KÕHNad ja PERSEd kommenteerivad ala mida ei oska ega hakkagi oskama.. fakking luuserid..

ELAGU SPORT...

raider hea töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh tere tali.

Kui te tõesti normaalsel kujul ennast väljendada ei suuda, peab hakkama foorumeid tihedamini puhastama ja tõsiselt nimesid maha kustutama hakkama.

Pole vaja hakata roppusi tagasi plärisema - võtke rahulikult, kuna nende inimestega tegeletakse personaalselt.

Mõne inimese intelligentsustase peab ikka päris madal olema, et ta julgeb endale nimeks ###### panna.

Ma võin musta pesu ka avalikult pesta - võta teadmiseks, et sinu nimi eemaldatakse Amazon.ee foorumist ning enam ei vaadata taolistele nimedele niisama läbi näppude.

Jõudu tööle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma ikka vene ajal noor nolk olin siis nende samade ketastega käisime penskarite aknaid sisse pildumas.....oh noorus oli ikka ilus aeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mu arust kustutati sind ära.. kuidas sa juba tagasi oled? Ei tea mix sinul ja sellel nn. persel sama maili aadress on? Kokkusattumus ve? Vaata et rebane sind uuesti välja ei loobi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vähem sõimamist omavahel...

ning rohkem abistavat kätt

lugupidamisega

raider

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×