Jump to content
lutsukomm

kuidas on õigem teha?

Recommended Posts

Näpud otse ikka. Sissepoole keerates tundub juba vaadates ebanormaalne.

Olen nõus,samuti paneb näpud sisepoole tegemine suurema koormuse randmetele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teind nukkide peal, sest siis oled sa maakeeli öeldes "kätega kõige otsemalt maas ja toetusmoment kõige suurem."

samas olen näind tüüpe kes teevad randmepealsetega, ehk näpud varvaste poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise teind nukkide peal, sest siis oled sa maakeeli öeldes "kätega kõige otsemalt maas ja toetusmoment kõige suurem."

samas olen näind tüüpe kes teevad randmepealsetega, ehk näpud varvaste poole.

et nagu selle et kordinatsiooniga raskusi? kui tudised ja kardad kukkuda,laia haarde puhul pea vöimatu ja maapinnani vähem maad. et aru ma ei saa,kas tulemus on tähtis vai mingi edvistamisega tegu ,et mingi mees proovib veel plaksu ka lüüa ülemises asendis kätega.ennemgi selliseid eputisi nähtud ,kelle tulemus(korduste arv) tegelikult allapoole arvestust.kuskil siin foorumis oli link kah kus erinevates asendites tegi noormees käteköverdusi ,noh tegemist ikka ju treeninguga oli.aga jah vahelduse möttes voib treeningus seda plaksutamist ka teha kui ikka mingi rekord vaja püstitada ja igapäevane harjutaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et kui teha siis ikkagi kasutada erinevaid võtteid(käed koos, õlgade laiuselt, ja laia haardega) soovitan ettevaatlikult harjutada ka sõrmede peal... kokku teeb ju effekti nagu saalis mõningad masinad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et nagu selle et kordinatsiooniga raskusi? kui tudised ja kardad kukkuda,laia haarde puhul pea vöimatu ja maapinnani vähem maad. et aru ma ei saa,kas tulemus on tähtis vai mingi edvistamisega tegu ,et mingi mees proovib veel plaksu ka lüüa ülemises asendis kätega.ennemgi selliseid eputisi nähtud ,kelle tulemus(korduste arv) tegelikult allapoole arvestust.kuskil siin foorumis oli link kah kus erinevates asendites tegi noormees käteköverdusi ,noh tegemist ikka ju treeninguga oli.aga jah vahelduse möttes voib treeningus seda plaksutamist ka teha kui ikka mingi rekord vaja püstitada ja igapäevane harjutaja :P

Kätega lüüakse plaksu kiirusharjutuses ja seda eesmärgiga motiveerida ennast maksimaalselt kõrgele õhku viskama, et saavutada nii suur kiirendus kui võimalik. Muidugi on ka suht palju selliseid, kes seda lihtsalt eputamise pärat teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uskuge mind see ei ole sugugi lihtne :P edvistamiseks peab ikka piisavalt kõva mees olema

ise olen näind tüüpi kes teeb plaksu ees ja plaksu seljataga... ja mitte korra vaid terve seerja :D

trenniks väga hea... tehke järgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe käe peal on ka päris hea koordika-tasakaalu-jõuharjutus. Ainult keha tuleb väga korrektselt hoida, muidu võib selja tuksi panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis vast on kui lükkad keha võimalikult kõrgele maapinnast ,eks proovi järgi vaata kas õnnestub :D

äähäh , et samamoodi mööda maad käia nagu sina ? xD jääb ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovisin kah... kaks plaksu nagu lapsemäng... kolmandat enam ei julge ;)

aga nii, e üks seljataga on ikka vist suht müstika :P

Mõttetu punnimine ju :D . Kohe näha- ei tee jõusaalis piisavalt intensiivset trenni, energiat kõvasti üle :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×