Jump to content
jrx

UFC All Access - kuidas treenivad tipud

Recommended Posts

LINK

Päris põhjalik ülevaade rõhuga just sellel, kuidas mees enda üldfüüsilist vormi teeb (+toitumine). Väga huvitav kõigile vaadata ma arvan - täiesti hullumeelne treeningmaht ning pühendumus. Tüübi vorm on ka siuke et oioioi.

(kui moded arvavad heaks, et vale alafoorum, siis tõstke ümber)

P.S. Sel laupäeval on tal matš Hermes Francaga, mille ma arvan, et ta kogu sellest trennist hoolimata kaotab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ta ütles ka seda, aga see kaal oli naelades. otsi koht üles ja konventeeri :)

(ma ise ei jätnud nii meelde)

Aga täitsa tutske tüüp, midagi ei ole öelda - müts maha.

Muudetud kasutaja kr2su poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oma küll täieliku infot, kuid kahtlen kas Eestis tegutsevad võitluskunstide mehed ka nii oma toidulaua eest hoolitsevad ja nii teadlikult toitumisse suhtuvad. Aga trenn oli intensiivne küll, tõenäoliselt ta iga päev nii hullult ei mölla, vastasel juhul tekkib küll küsimus, mis moodi see mees ära taastub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geneetiline friik. Iga inimene ja iga mees kes sellel alal tipus on sugugi nii ei treeni. See on ka see mis selle ala huvitavaks teeb:)

Ma ei tea mida "võitluskunstide mehed" teevad, aga ma vihjasin sellele, et ka meil on seesama info kõik olemas ning ka mul on perioode kui sarnaselt olen söönud - tõsi - 22 tabletti päevas pole kunagi võtnud.

Stabiilselt niimoodi toitumiseks pole hetkel ei vajadust ega tahtejõudu:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga viimases matšis pidas temaga 5 raundi vastu Kenny Florian, kes treenib hoopis teistmoodi ja näeb välja umbes nagu "see kõhna pisut nohiklik kutt" sinu keskkoolist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

respekt vennale. ja eriti hea näeb välja ka.

kas ma kuulsin õigesti "hemp bread"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

matu - hetkel ei tegele, aga saladuskatte all võin öelda, et lootust on, et varsti vaikselt hakkab idanema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind pani mõtlema nüüd see, et kas meie pisikesest eestist oleks üldse võimalik sellise alaga tippu jõuda ?

Lihtsam kindlasti kui tennisega näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no siinkohal ma kohe küsiks, et mis tipust me üldse Eesti lõikes rääkida saame? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no siinkohal ma kohe küsiks, et mis tipust me üldse Eesti lõikes rääkida saame? :)

ma kohe vastaks, et kümnevõitluse tipust, kettaheite ja odaviske tipust, maadluse tipust, murdmaasuusatamise tipust jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tema mõtles ilmselt maailma tippu.

Eesti MMA tipus me kõik juba oleme!!! YAY!!!

(sest siin pole lihtsalt kedagi teist peale meie :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt my point jrx - et nagu konkurents pm puudub ju :) Sina, Ott, Priit, Õunts :) rohkem ma ei tea kedagi kes end kogemusega võiks ehtida MMA-kaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt my point jrx - et nagu konkurents pm puudub ju :) Sina, Ott, Priit, Õunts :lol: rohkem ma ei tea kedagi kes end kogemusega võiks ehtida MMA-kaks B)

jah aga see ei puutu absoluutselt küsimusse ja vastusesse ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×