Jump to content
hehee

Ülekaaluline kaal on loomulik??!!

Recommended Posts

Jeesus! Esimest korda lugesin läbi Delfi naisteka artikli ja ilmselt rohkem ei loe sealseid kirjutisi enam kunagi. On ju artiklis õige küll see, et kaalulangetamiseks ei piisa kiirdieetidest, vaid tuleb muuta kogu elustiili, ent tervet lugu läbiv toon on minu arust küll siiski see, et olemasolevat kaalu kui loomulikku ei olegi võimalik muuta??!! Parandage mind, kui ma valesti aru sain.

http://woman.delfi.ee/ilumood/ilusnaine/ar...php?id=16355377

Tagatipuks lugesin siis veel ka naisteka foorumis rubriiki Kaaluklubi ja tänasin mõttes õnne, et sattusin enne Delfi külastamist Fitnessi koduleheküljele, muidu oleksin ehk minagi sealseid nõuandeid kuulda võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jeesus! Esimest korda lugesin läbi Delfi naisteka artikli ja ilmselt rohkem ei loe sealseid kirjutisi enam kunagi. On ju artiklis õige küll see, et kaalulangetamiseks ei piisa kiirdieetidest, vaid tuleb muuta kogu elustiili, ent tervet lugu läbiv toon on minu arust küll siiski see, et olemasolevat kaalu kui loomulikku ei olegi võimalik muuta??!! Parandage mind, kui ma valesti aru sain.

Jah, said ikka vist õigesti aru. Artikli autor justkui räägib, et tuleb eluviise muuta, samas jälle annab mõista, et oled selline nagu oled. Mingit selget ja arusaadavad mõtet või nõuannet sealt küll välja ei loe. Suhteliselt udune ja mõttetu artikkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõistan seda nii, et kui dieedid ei aita, siis ära rabele ja armasta oma keha sellisena, nagu ta on. ära ennast ilma asjata piina... see oleks hea lohutus nendele, kes oma ülekaalulisust raskete haiguste tõttu saanud :)

Samas see artikkel vihjab inimestele, kes on ise end "paksuks söönud" ja pärast üritavad olukorda tulemusteta parandada. mul on paar tuttavat, kes jätsid trennis käimise maha, sest neil ei läinud paari trennikuuga kilosid maha (pärast trenne käisid grillimas ja õlut väääga suurtes kogustes joomas).

Üks vanasõna ütleb: Head inimest peab palju olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jäi selline tunne, et see isik kes selle artikkli kirjutas, on tige nende peale kes tahavad kaalus alla võtta.

Ja ikkagi tuleb pidevalt neid huvitavaid teemasid, nagu näiteks et aeroobne treening ei mõju rasvapõletusele, kuigi ise võin väita vastupidist.

Ja nüüd teema et ei olegi mõtet kaalus alla võtta, kuna su pingutused nagunii ei aita, kui oled kord natuke kogukam ja kaalukam, siis jäädki selliseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas on võimalik,et sellised artiklid on ka ravimifirmade rahastatud.Nimelt on paljud haigused tulnud liigsest kaalust ja inimene peab sööma ravimeid,et haigust kontrolli all hoida.Kui aga inimene võtaks kaalust alla siis ei peaks ta enam ravimeid ostma ja ravimifirmadel jääks raha saamata.Kui aga see ülekaaluline ja haiguse käes vaevlev inimene kuuleb,et kaalu ei saagi alandada,siis ta loobub sellest mõtest ja toob ravimifirmale raha sisse.Samuti on tehtud isegi uurimusi,kus tõestati,et ülekaal on kasulik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lühidalt kokkuvõttes - artikli on kirjutanud pealtnäha järjekordne pekikuubik, kelle trenn on mingil põhjusel katki jäänud.

Jah, see kõik on ebaõiglane. Üks ei pea vormispüsimiseks mitte midagi tegema, võib kõike süüa ükskõik mis kellajal, sellal kui teine piirab ennast päevast päeva ja on ometi kaaluga hädas ning põeb iga ülearuse suutäie pärast. Üks sünnitab viis last ja on ikka piitspeenike, sellal kui teise muudab üheainsa lapse ilmaletoomine rasvamäeks

kuidagi frustreeritud alatoon...

Muudetud kasutaja kr2su poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see on ikka tahtmises kinni-see, kes tahab saada saledaks ja tervemaks, see ka saab seda! Mõnel võibolla võtab see veidi enam aega, kui teisel, kuid olen kindel, et hea tahtmise ja järjekindluse korral saab üle igast mäest!

Mind ajab isiklikult närvi see jutt alati, et "oh, ma võtsin peale rasedust 20, 30 kilo juurde". Ega need kilod õhust ei tule ikka küll ning tervislik on raseduse ajal juurde võtta 8,5 kuni 12 kilo (kui õigesti mäletan, lugesin mingit raseduse brošüüri). Rase naine vajab päevas VAID u. 300 lisakalorit, rõhku tuleb panna vitamiinidele, mitte arutule õgimisele, mis siis, et isu võib piinata. Aga eks see nagu trenni puhul ole, kes on tahtejõuetu, ei peaks ennast hakkama välja vabandama , vaid tuleb enda kallal tööd teha.

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti mõttetu artikkel ! Selle võiks häbiposti panna. See ongi kirjutatud sellistele, kes tahavad kaalust alla võtta, aga ei suuda seda. Sealt saavad nad vabandusi otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti mõttetu artikkel ! Selle võiks häbiposti panna. See ongi kirjutatud sellistele, kes tahavad kaalust alla võtta, aga ei suuda seda. Sealt saavad nad vabandusi otsida.

Kes tahavad, need ka suudavad. Artikkel on hea viiteallikas neile, kellele lihtsalt meeldib oma paksust õigustada, et ennast mitte liigutada ja söömist jälgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×