Jump to content
tann15

söök enne trenni

Recommended Posts

küsimus siis , et kas keegi sööb enne trenni midagi. nagu banaani , kohupiima või midagi sellist ja kas see on nagu hea või halb . Kas funki annab ka juurde siis trennis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus siis , et kas keegi sööb enne trenni midagi. nagu banaani , kohupiima või midagi sellist ja kas see on nagu hea või halb . Kas funki annab ka juurde siis trennis :)

Loogiline ju, paar tundi enne ikka tuleb süüa :lol: , mida söön sõltub sellest kuna trenni minek :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiline ju, paar tundi enne ikka tuleb süüa :) , mida söön sõltub sellest kuna trenni minek :)

no seda jh aga ma mõtlesin just enne trenni nagu nt 10 min enne trenni 3 banaani

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no seda jh aga ma mõtlesin just enne trenni nagu nt 10 min enne trenni 3 banaani

No vaevalt, keegi enne trenni alustamist veel sööb. Kuigi jah olen kuulnud, et mõned hullud söövad isegi trenni ajal veel, kui pool trenni läbi, siis ajavad toidu sisse ja panevad edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaevalt, keegi enne trenni alustamist veel sööb. Kuigi jah olen kuulnud, et mõned hullud söövad isegi trenni ajal veel, kui pool trenni läbi, siis ajavad toidu sisse ja panevad edasi :)

mv paar kappi söövad ennem trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mullaonu - tõesti - sa ei ole eriline spetsialist vähemalt antud kontekstis, sest nii öelduna ei vasta see lause tõele.

Ajah... kui süüa enne trenni ube ja hapukapsast siis saab veel kõige rohkem funki...

Igatahes... mis tähendab "enne trenni"? 5 minutit enne saali uksest sisse astumist ei ole tõesti hea mõte süüa... samas kunagi me ju ikka enne trenni sööme, see on võrdlemisi vältimatu:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mullaonu - tõesti - sa ei ole eriline spetsialist vähemalt antud kontekstis, sest nii öelduna ei vasta see lause tõele.

Ajah... kui süüa enne trenni ube ja hapukapsast siis saab veel kõige rohkem funki...

Igatahes... mis tähendab "enne trenni"? 5 minutit enne saali uksest sisse astumist ei ole tõesti hea mõte süüa... samas kunagi me ju ikka enne trenni sööme, see on võrdlemisi vältimatu:)

Seda ta ju küsiski kas keegi 10 min enne trenni algust ka sööb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mullaonu - tõesti - sa ei ole eriline spetsialist vähemalt antud kontekstis, sest nii öelduna ei vasta see lause tõele.

Ajah... kui süüa enne trenni ube ja hapukapsast siis saab veel kõige rohkem funki...

Igatahes... mis tähendab "enne trenni"? 5 minutit enne saali uksest sisse astumist ei ole tõesti hea mõte süüa... samas kunagi me ju ikka enne trenni sööme, see on võrdlemisi vältimatu:)

Jah, hapukapsast on nii palju funki et saad harjutuste kestel kõhutuultest lahti :)

Mina aga isiklikult söön 1-1,5 tundi enne trenni toitu, mis sisaldab kõige enam valku, süsivesikuid tarbin minimaalselt, on öeldud et see teeb trennis uimaseks. Praktiseerisin seda, süües enne trenni väikse pitsa ja pool paki kohupiima. läksin vist magama sinna seepäev ja trennist suurt midagi välja ei tulnud.

Igaljuhul oleks 1-2 tundi enne söömine täitsa normaalne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus oli kas keegi 10 min enne trenni sööb, ärge kalduge teemast kõrvale :) loogiline, et kõik söövad 1-2 h enne trenni, kuid see polnud küsimus :)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön 10 minutit enne kodust väljumist. Ehk siis pool tundi enne trenni. Kui ma 1-2 tundi enne trenni üritaks süüa, nagu mõned soovitavad, siis arvatavasti ma peale söögi trennis küll millelegi mõelda ei suudaks. Niigi hakkab poole trenni peal kõht urisema juba ja on selge tunne, et energia hakkab otsa saama ja süüa vaja. Ise ka trenni ajal hea meelega sööks. Enne trenni söön peamiselt salateid ja korraliku koguse liha või kala. Tavaliselt ikka liha. Mõnikord ka mõni puuvili juurde. Mõnikord ka ahjukartuleid juurde. Ühesõnaga korralik söök ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön 10 minutit enne kodust väljumist. Ehk siis pool tundi enne trenni.

Poole tunni jooksu lei jõua sul midagi ära seedida, ja trennis tekivad kõhugaasid, ja maost lendab toitu kurku ja magu läheb rikki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mul gaase tekkinud, ei ole midagi kurku lennanud ja ei ole midagi rikki läinud. Nii et jama jutt, ma ütlen. Ja kes ütles, et toit peab trenni alguseks täiesti seeditud olema? Kui ta täielikult ära seedib, siis oled ju jälle näljane. Ja mida sa näljasena trennis teed? Minul on vaid 1 vastus - sööd. Mina küll tühja kõhuga efektiivselt trenni teha ei suuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll tühja kõhuga efektiivselt trenni teha ei suuda.

Jah ma ka ei suuda, sellega nõus. Kui eriti nälginud olek on, siis tekib külm higi otsaette ja pilt hakkab eest kaduma muule sagedusele. Aga kindlasti peab toit olema tund aega seedinud, muidu on igal küki allalaskel kõhutuul väljumas ja üles tulles kartuli maik kurgus. Vblla ainevahetuskiirus on individuaalsel tasemel siiski nimetamisväärselt erinev. Enamikel vast siiski kulub rohkem kui pool tundi toidu sedimeseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on hästi individuaalne. Üldiselt tasuks vahetult enne trenni vältida kiireid süsivesikuid - insuliini tõus teeb uimaseks ja vähendab töövõimet.

Pisut proteiini tuleks tarbida enne trenni minimaalne aeg, mis kõht kannatab.

Trenni tuleks minna täidetud glükogeeni ja vabade aminohapete varudega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, hapukapsast on nii palju funki et saad harjutuste kestel kõhutuultest lahti :)

Eks uurige järele, mis see sõna "funk" tähendab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole mul gaase tekkinud, ei ole midagi kurku lennanud ja ei ole midagi rikki läinud. Nii et jama jutt, ma ütlen. Ja kes ütles, et toit peab trenni alguseks täiesti seeditud olema? Kui ta täielikult ära seedib, siis oled ju jälle näljane. Ja mida sa näljasena trennis teed? Minul on vaid 1 vastus - sööd. Mina küll tühja kõhuga efektiivselt trenni teha ei suuda.

õige, talitan ise samamoodi. kodus söön (ka süsivesikuid - riis, maisihelbed) ja umbes poole tunni pärast jõuan jõusaali. on tekkinud ka tunnine ja suurem vahe toidukorra ja trenni vahele - siis on tunda juba, et trenni lõpp kisub kergelt uimaseks ja tuleb tahtmine süüa.

peale trenni olen piisavalt tühi ja sheik läheb suure näljaga alla. peale trenni sheigi ja järgmise toidukorra vahele jääb 2h.

trenn kestab umbes mul tavaliselt 1-1,5h. seega enne trenni söögikorra ja peale trenni sheigi vahele jääb ka umbes 2h, mis peaks nagu OK olema.

teemasse: ei leia erilist mõtet sellel, et 10 min enne trenni süüa. liiga väike aeg.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus siis , et kas keegi sööb enne trenni midagi. nagu banaani , kohupiima või midagi sellist ja kas see on nagu hea või halb . Kas funki annab ka juurde siis trennis :)

Mina ei söö enne trenni kui ma seda hommikul teen. õhtuti ma pole veel trenni teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

U. 1 tund enne trenni süüa on minu jaoks normaalne. Ei vali spetsiaalselt mida söön, täpselt see mis järjekorras järgmine (toitumiskavas) söök peaks olema, seda söön. Peale trenni 0,5 l proteiini-dekstroosi-kreatiinijooki ja u. 1 tunni pätrast normaalne söök.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti annab juurde. Banaanis päris kiiresti imenduvad süsivesikud. Mõju sarnane spordijoogile.

Ise näksin alati enne trenni minekut midagi. Muidugi minimaalselt, et kõht ikka kerge oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti annab juurde. Banaanis päris kiiresti imenduvad süsivesikud. Mõju sarnane spordijoogile.

Ise näksin alati enne trenni minekut midagi. Muidugi minimaalselt, et kõht ikka kerge oleks.

ise käin mv ja seal mõni isik sööb 4-5banaani enne trenni ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×