Jump to content
daman

Pööraselt vale ja kirutud aeroobne treening

Recommended Posts

Ma ei saakski sinuga rohkem nõustuda Marek.Miingi kahtlane arvamus on viimasel ajala välja lujunenud,et lihaselised ja musklis mehed on imelikud.Mõni koguni ütleb ,et lihaseline keha on kole :lol::) Kurat küll,milline keha saakski olla ilusam ja mehelikum kui lihaseline ja tugev keha.Juba meessuguhormoon testosterooni ülesandeks on ehitada üles muuhulgas lihaskond. :)

Välimus ütleb inimse kohta paljutki.Rasvane keha ütleb seda,et inimene on tõenäoliselt lodev,laisk,meessuguhormooni on kehas suhteliselt vähe,samuti ka halvad geenid.

Lihaseline keha ütleb ega seda,et inimene on palju pingutanud,suudab saavutada eesmärke,tahtejõud,suur testo tase veres,kõrgem seksuaalne võimekus.Samuti head geenid.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jube on vaadata, teles mingi kalja reklaam , kolm jõmmi rüüpavad saunaääres istudes kalja. kaks neist paistavad üsna noored mehed aga välja näevad nagu ....... ei oskagi öelda, pole mehed, veelvähem naised. imelik, et teatud tegelased ei oma mingitki kriitilist meelt oma välimuse suhtes. sellised on muide veel kõige-kõige kõvemad mehed omastarust. selliste juhtlause on: "KÕIK MIS MEHEL JÄÄB ÜLESSEPOOLE VÖÖD ON RIND". Ma küsiks seepeale, et kus on neil see vöö??? kust algab alumine ja kust ülemine kehapool??? püksid on neil poole ###### peal , sest rihmast pükste peal kasu pole. tõesti, ma ei saa aru naistest kes selliste tolgustega ringi käivad. ok, mõned võivad ju iseloomult olla väga toredad, enamus selliseid on aga... andke andeks, nagu riidesse pandud nuumsead.

Väga hästi öeldud!

Meenub, et kui ma julgesin ühele tegelasele kord öelda, et kle vaata ennast peeglist ja võta midagi ette, ise noor mees, siis tuli vastus, et see on SOLIIDSUS ja et tema näeb siis natuke vanem välja!! No mida???? Ja siis lisati, et aga mina olen jube suur ja kole juba, üldse mitte naiselik, et tehku ma vähem trenni. Mis see siis tähendab- elagu pekiste maailm või?? Sporti tegev inimene on imelik ja kole?Kõigil peaks kõht püksivärvli vahelt alla rippuma ja p´´śe taga värisema, siis on ok?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hästi öeldud!

Meenub, et kui ma julgesin ühele tegelasele kord öelda, et kle vaata ennast peeglist ja võta midagi ette, ise noor mees, siis tuli vastus, et see on SOLIIDSUS ja et tema näeb siis natuke vanem välja!! No mida???? Ja siis lisati, et aga mina olen jube suur ja kole juba, üldse mitte naiselik, et tehku ma vähem trenni. Mis see siis tähendab- elagu pekiste maailm või?? Sporti tegev inimene on imelik ja kole?Kõigil peaks kõht püksivärvli vahelt alla rippuma ja p´´śe taga värisema, siis on ok?

Juhtusin sellisele pildile :http://www.rate.ee/show.php?id=11631198

Mees on minuga ühevanune , isegi kuu aega noorem kui täpne olla :)

Aga jah on ka 25 aastaseid vanamehi meil Eestis küll ja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest olete te (hetkel siis Bonsuna, matti, Aktivist) jube pöördes selle peale, et inimesed arvavad teistmoodi kui teie. Teil on mingid väärtused, mida kalliks peate, näete vaeva ja hoidku jumal selle eest, et keegi julgeks neid pidada mõttetuteks ja seeläbi teie pingutust alavääristada. Saage üle ütleks selle peale :)

Kes on see, kes otsustab mis on õige ja mis on vale, mis ilus ja mis kole?

Ja 12 rasva%iks on ikka suht ok veel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooja annb kiire ainevahetus ja suur lihasmass. sööge mõõdukaid koguseid 5-6x päevas ja tehke jõusaalis trenni. lihased arenevad ja ainevahetus kiireneb. Rasvapolster iseenesest sooja küll ei anna. Paksud inimesed söövad lihtsalt rohkem kui vaja ja liigne eraldub osaliselt soojana. teeks need paksmaod trenni ka siis oleks sellisel söömisel vähe mõtet . jube on vaadata, teles mingi kalja reklaam , kolm jõmmi rüüpavad saunaääres istudes kalja. kaks neist paistavad üsna noored mehed aga välja näevad nagu ....... ei oskagi öelda, pole mehed, veelvähem naised. imelik, et teatud tegelased ei oma mingitki kriitilist meelt oma välimuse suhtes. sellised on muide veel kõige-kõige kõvemad mehed omastarust. selliste juhtlause on: "KÕIK MIS MEHEL JÄÄB ÜLESSEPOOLE VÖÖD ON RIND". Ma küsiks seepeale, et kus on neil see vöö??? kust algab alumine ja kust ülemine kehapool??? püksid on neil poole ###### peal , sest rihmast pükste peal kasu pole. tõesti, ma ei saa aru naistest kes selliste tolgustega ringi käivad. ok, mõned võivad ju iseloomult olla väga toredad, enamus selliseid on aga... andke andeks, nagu riidesse pandud nuumsead.

Natuke teemast välja läks aga loeme selle lihtsalt teema arenduseks. :)

Lipiidid koonduvad siseorganite ümber ja moodustavad mehaaniliste põrutuste eest kaitsva, amortiseeriva kihi. Selline kaitsekiht ümbritseb näiteks neerusid ja paikneb ka silmamuna taga. Ka pikaajalisel nälgimisel kaotab mehaanilist ülesannet omav rasvkude suhteliselt vähe lipiide. Nahaalune lipiidide kiht tagab termoisolatsiooni (kaitseb keha mahajahtumise eest) ning annab kehale ka teatud vormid. Füsioloogiliselt väheaktiivne rasvkude täidab ka omalaadset lahusti rolli. Nimelt, selles võivad talletuda hüdrofoobsed, mittemetaboliseeruvad kehavõõrad ained. Seda fakti peavad silmas pidama eelkõige need isikud, kes kavatsevad alustada kiiret ja ränka dieeti. Samas ei tohi me lipiidide kui lahusti rolli alahinnata, sest just sellises vormis saabuvad meie organismi näiteks rasvlahustuvad vitamiinid. Vere lipoproteiinid kannavad nii lipiide kui ka rasvlahustuvaid vitamiine organismi kõikidesse kudedesse.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest olete te (hetkel siis Bonsuna, matti, Aktivist) jube pöördes selle peale, et inimesed arvavad teistmoodi kui teie. Teil on mingid väärtused, mida kalliks peate, näete vaeva ja hoidku jumal selle eest, et keegi julgeks neid pidada mõttetuteks ja seeläbi teie pingutust alavääristada. Saage üle ütleks selle peale :)

Kes on see, kes otsustab mis on õige ja mis on vale, mis ilus ja mis kole?

AGa kui otsustada selle järgi,kummast kehast on inimsele rohkem kasu,siis on tõde meie poolel.

Tugev,lihaseline keha võimaldab sul pikemat aega tegeleda füüsilise tegevusega,tööd teha,samuti ei pea kandma mingit mõttetut ballastit ja lõpuks annab tugev lihaseline keha ka enesekindluse ja samuti respecti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lipiidid koonduvad siseorganite ümber ja moodustavad mehaaniliste põrutuste eest kaitsva, amortiseeriva kihi. Selline kaitsekiht ümbritseb näiteks neerusid ja paikneb ka silmamuna taga. Ka pikaajalisel nälgimisel kaotab mehaanilist ülesannet omav rasvkude suhteliselt vähe lipiide. Nahaalune lipiidide kiht tagab termoisolatsiooni (kaitseb keha mahajahtumise eest) ning annab kehale ka teatud vormid. Füsioloogiliselt väheaktiivne rasvkude täidab ka omalaadset lahusti rolli. Nimelt, selles võivad talletuda hüdrofoobsed, mittemetaboliseeruvad kehavõõrad ained. Seda fakti peavad silmas pidama eelkõige need isikud, kes kavatsevad alustada kiiret ja ränka dieeti. Samas ei tohi me lipiidide kui lahusti rolli alahinnata, sest just sellises vormis saabuvad meie organismi näiteks rasvlahustuvad vitamiinid. Vere lipoproteiinid kannavad nii lipiide kui ka rasvlahustuvaid vitamiine organismi kõikidesse kudedesse.

Jutt oli kollidest kes saunaääres kalja rüüpasid, olen kindel , et sellist polstrit pole mõtet endaga kaasas vedada. Vitamiinide omastamiseks piisab hulga vähemast keha rasvaprotsendist, samuti siseorganite kaitseks jne. Seal kuskil eelpool asja kommenteerinud mingi jrx või kes ta oli....

Jah 12% rasva on igati ok kui sul lihast ka ikka on, aga sellelaadsele paksmaode toetusele, või siis solidaarset suhtumist üles näidates, teed sa vea. Miks? aga sellepärast, et sellised pekiperssed saavad just sinusuguse toetusest nö. tuge, et samaoodi edasi jätkata. Olla "soliidsed" ja muutude veelgi soliidsemateks. Selline soliidsus aga pole sugugi tervislik ei südamele neerudele ega ka liigestele.

Tegelikult on mul ju täiesti ükskõik, iga inimene võib olla täpselt selline nagu soovib. Üritasin juhtida ainult sellele rahvuslikule enesehävitamisele tähelepanu. Lisage siia veel meeletu alkoholi tarbimine juba järjest varajasemast eluaastast, kasvav surmaga lõppevate avariide arv, süvenev narkomaania+ AIDS ja 200 aasta pärast on meid siin Eestimaal järel healjuhul ehk pool praegusest. Ilus, tore eks???

Miks ei võiks samalaadset kaljareklaami teha sportliku välimusega inimesed??? Viina õllet cin-i reklaamigu sellised ennast ära joonud 20 aastased neiukesed kes näevad välja nagu 30 sed või vanemadki. Nii see aga ei ole, sest väärastunud arusaamaga inimesi on tunduvalt rohkem ja reklaam on suunatud eelkõige massidele.

Kuskilt peaks aga seda asja hakkama muutma, miks mitte siitsamast foorumist. See on küll piisk meres kuid piiskadest saaks kunagi järv, meri või ookean...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud inimesed pole enda kehaga rahul aga tahaksid olla. Nad arvavad, et ei suuda oma toitumis ja liikumis harjumisi muuta. See tuleb sellest, et terve ühiskond propageerib: ära söö seda kohupiima selles on 106 kcal, söö seda jogurtit vaid 98 kcal. Ära söö hapukoort, söö light majoneesi (taimeõlist tehtud) selles on vähem kaloreid jne jne... Kunagi oli Naistelehes üks vene kuulus toitumisspetsi artikkel kes soovitas kaalulangetamiseks tatrapudru elustiili. Dieet: hommikul taimetee, lõuna tatrapuder, õhtu taimetee. Ta ise on seda mitu aastat pidanud ja kiidab takka. Ta ka naljatas, et kipub oma 600 kcal vahest juurde võtma. Ma ei imesta kui varsti ilmub poodidesse müügile väherasvane taimeõli praadimiseks, osa rasva asendatakse suhkruga ja kaloreid ongi vähem. Kui pidevalt sellist infot edastada siis jääb alles kahte liiki ülekaalulisi, kes proovivad, katsetavad, piinlevad, löövad käega, proovivad uuesti, jne. Teised on need kes proovivad ja loobuvad - mina ei suuda mul po..... olen selline nagu olen. Ma olen kindel, et need kolm õllekat kalja reklaamist on oma elujooksul mitmeid kordi vaadanud peeglise ja mõtelnud - tahaks sellest lahti saada aga kuidas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud inimesed pole enda kehaga rahul aga tahaksid olla. Nad arvavad, et ei suuda oma toitumis ja liikumis harjumisi muuta. See tuleb sellest, et terve ühiskond propageerib: ära söö seda kohupiima selles on 106 kcal, söö seda jogurtit vaid 98 kcal. Ära söö hapukoort, söö light majoneesi (taimeõlist tehtud) selles on vähem kaloreid jne jne... Kunagi oli Naistelehes üks vene kuulus toitumisspetsi artikkel kes soovitas kaalulangetamiseks tatrapudru elustiili. Dieet: hommikul taimetee, lõuna tatrapuder, õhtu taimetee. Ta ise on seda mitu aastat pidanud ja kiidab takka. Ta ka naljatas, et kipub oma 600 kcal vahest juurde võtma. Ma ei imesta kui varsti ilmub poodidesse müügile väherasvane taimeõli praadimiseks, osa rasva asendatakse suhkruga ja kaloreid ongi vähem. Kui pidevalt sellist infot edastada siis jääb alles kahte liiki ülekaalulisi, kes proovivad, katsetavad, piinlevad, löövad käega, proovivad uuesti, jne. Teised on need kes proovivad ja loobuvad - mina ei suuda mul po..... olen selline nagu olen. Ma olen kindel, et need kolm õllekat kalja reklaamist on oma elujooksul mitmeid kordi vaadanud peeglise ja mõtelnud - tahaks sellest lahti saada aga kuidas...

Kui keegi tõesti midagi väga soovib siis seda ta ka saab. Natuke vaja vaeva näha, infot on küllaga, vaja ainult õige info välja selekteerida. Selleks kasutada oma aju, loogilist mõtlemis ja varuda kannatust. Muutused ei PEA toimuma kahe päeva või nädalaga. Inimesed on tahtejõuetud ja kannatamatud. Kui verekoer taga ei aja siis ei pinguta. Lihtsalt ei usutagi ei teata et suudetakse pingutada kuna juba nende vanemad ei uskunud seda. Ennevanasti oli selles suhtes lihtsam, ellujäämise nimel tuli ennast pingutada. Nüüd see nii enam ei ole, kuid aju on meil olemas ja loodetavasti arenenum kui meie esi-esi isadel. Kasutame siis seda.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennevanasti oli selles suhtes lihtsam, ellujäämise nimel tule ennast pingutada. Nüüd see nii enam ei ole, kuid aju on meil olemas ja loodetavasti arenenum kui meie esi-esi isadel. Kasutame siis seda.

Arenenum??julgen ausalt öeldes kahelda.Asi on selles,et tänapäeva inimese elu on väga lihtne ,kaob ära stiimul mõistuse arenguks.Kui osad suurlinna elanikud arvavad ,et kartulid ja piim tulevad poest ja ei usu sind,kui ütled,kust nad tegelikult tulevad,siis pole enam midagi öelda.Kui nii edasi läheb,on tuleviku inimene alaarenenud keha ja debiilse aruga arvutifriik,kes ei suuda ilma masinateta ellu jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arenenum??julgen ausalt öeldes kahelda.Asi on selles,et tänapäeva inimese elu on väga lihtne ,kaob ära stiimul mõistuse arenguks.Kui osad suurlinna elanikud arvavad ,et kartulid ja piim tulevad poest ja ei usu sind,kui ütled,kust nad tegelikult tulevad,siis pole enam midagi öelda.Kui nii edasi läheb,on tuleviku inimene alaarenenud keha ja debiilse aruga arvutifriik,kes ei suuda ilma masinateta ellu jääda.

Võib ka nii asja näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen marek-i mötteviisiga täitsa päri. noh selle suhtes,et isegi vene ajal ikka selliseid lõnguseid ju ei olnud, kes sihitult poodide ees töllerdavad, aga praegu ju vaatad umbes sellise pilguga ,kas tegemist vargaga voi töesti hullu inimesega. no kindel pole aga arvata laseks endal kuuli pähe kui pool elu nii mötetult saatnud oled. ole siis kurat kodus ,aga mitte ära tule korralike inimesi häirima oma lodevusega poe ,kasiino, turu ette ,noh ei tea kus veel neid prussakaid veel on. köige hullem ju enamus noored ,mitte joodikud ja penskarid. ma ei tea kui tallinnas on aga väikelinnades tulevad alaealised tavalised poe ette ja ootavad kes suitsu voi viina ostaks .kedagi ei süüdista ,aga kas mitte koik kodust ei hakka?jah teame,tore isa ja ema,aga arvata ema ja või isa silma kinni hoidnud selles osas,sest ühiskond selles osas salliv ja politseil ju vaja tegelda veidi kaugemale jöudnud ja "haritud" noortega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
debiilse aruga arvutifriik,kes ei suuda ilma masinateta ellu jääda.

Mis jutt see on? :)

Arvutifriigid saavad eluga kenasti hakkama. Ja ka ilma arvutiteta. Need on väga intelligentsed inimesed. Võrdle neid tõlkidega, kes tunnevad 10 võõrkeelt ja selle võõrkeelega seotud olevat kultuuri. Arvutifriikide roll on samasugune, oskavad erinevates "kultuurides" hakkama saada. Ja sellised inimesed, kes niipaljudes erinevates kultuurides orienteeruda suudavad, suudavad kenasti-kiiresti uusi tekkivaid nähtusi ühiskonnas mõista ja neisse integreeruda. Keele spetsialist pole sugugi debiilne, ta on väga intelligentne, mu sõber. Seega ma soovitaks sul tagasi võtta selle lause "debiilsetest arvutifriikidest".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis jutt see on? :)

Arvutifriigid saavad eluga kenasti hakkama. Ja ka ilma arvutiteta. Need on väga intelligentsed inimesed. Võrdle neid tõlkidega, kes tunnevad 10 võõrkeelt ja selle võõrkeelega seotud olevat kultuuri. Arvutifriikide roll on samasugune, oskavad erinevates "kultuurides" hakkama saada. Ja sellised inimesed, kes niipaljudes erinevates kultuurides orienteeruda suudavad, suudavad kenasti-kiiresti uusi tekkivaid nähtusi ühiskonnas mõista ja neisse integreeruda. Keele spetsialist pole sugugi debiilne, ta on väga intelligentne, mu sõber. Seega ma soovitaks sul tagasi võtta selle lause "debiilsetest arvutifriikidest".

Ma ei räägi olevikust,vaid pigem tulevikust.Ja tean minagi neid arvutisõltlasi,ei tea nad midagi ega kedagi.Ja üldse,ma ei mõtle antud hetkel IT spetse,vaid keskmist tulevikuinimest,kel masinad kõik ette-taha ära teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IT-ta sama mis vene algusajal ajakiri "atlleet" -ita. sain siis muretsetud lektüüri naaberriigist muscle@fitness venekeelset versiooni .et praegu väga öpetlikku ikka lugeda internetis,sest paberkujul eales siia eestisse ei jöua ja see amazon.ee oli ikka köva asi küll,mis tehti. just foorum ja portaal ka ikka koos poe ja uudistega. keegi targem voiks öelda,ega foorumit kindlasti sellelaadset ju ennem polnud? jah sellesuhtes arvutisöltlane olen minagi ,mis teha kui nälg info järgi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei räägi olevikust,vaid pigem tulevikust.Ja tean minagi neid arvutisõltlasi,ei tea nad midagi ega kedagi.Ja üldse,ma ei mõtle antud hetkel IT spetse,vaid keskmist tulevikuinimest,kel masinad kõik ette-taha ära teevad.

Samamoodi võiksid sa sel juhul öelda, et jõusaalis olevad jõuseadmed, st kõik mis on keerukam kangist või hantlist, on ka siis kurjast. Võiks kõik elu kergemaks tegevad asjad ära kaotada siis, siis oleks nii nagu sina õigeks pead. See, et masiand ette-taha asju ära teevad, on täiesti normaalne, elu arenebki nii, saab keskenduda teistele asjadele. Ja programmeerijad on sellsied arvutifriigid, kes peavad oma töös väga palju leiutama jalgratast oma töös, see on väga loov töö. Ja kui sa pead sedalaadi asju välja mõtlema, siis on rumal sedasorti inimesi debiilseteks nimetada. Ma ei tea, kuidas sa said küll debiisleteks neid inimesi nimetada. Kas saaksid tagasi võtta selle "debiilsuse", muidu mul ei tule täna und.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie saalis on pooled külastajad need nn "arvutifriigid", kaasa arvatud mina ja 2 minu endist õppejõudu. Mina neid ja ennast küll debiilseteks ei pea, kuigi sõltuv arvutist olen ka mina, mis siin salata.

Aga jutt kaldub ikka teemast väga kaugele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooja annb kiire ainevahetus ja suur lihasmass. sööge mõõdukaid koguseid 5-6x päevas ja tehke jõusaalis trenni. lihased arenevad ja ainevahetus kiireneb. Rasvapolster iseenesest sooja küll ei anna. Paksud inimesed söövad lihtsalt rohkem kui vaja ja liigne eraldub osaliselt soojana. teeks need paksmaod trenni ka siis oleks sellisel söömisel vähe mõtet . jube on vaadata, teles mingi kalja reklaam , kolm jõmmi rüüpavad saunaääres istudes kalja. kaks neist paistavad üsna noored mehed aga välja näevad nagu ....... ei oskagi öelda, pole mehed, veelvähem naised. imelik, et teatud tegelased ei oma mingitki kriitilist meelt oma välimuse suhtes. sellised on muide veel kõige-kõige kõvemad mehed omastarust. selliste juhtlause on: "KÕIK MIS MEHEL JÄÄB ÜLESSEPOOLE VÖÖD ON RIND". Ma küsiks seepeale, et kus on neil see vöö??? kust algab alumine ja kust ülemine kehapool??? püksid on neil poole ###### peal , sest rihmast pükste peal kasu pole. tõesti, ma ei saa aru naistest kes selliste tolgustega ringi käivad. ok, mõned võivad ju iseloomult olla väga toredad, enamus selliseid on aga... andke andeks, nagu riidesse pandud nuumsead.

Natuke teemast välja läks aga loeme selle lihtsalt teema arenduseks. :)

Mina saan sellest reklaamist aru nii, et juues süsivesikurikast kalja muutute meie sarnaseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina saan sellest reklaamist aru nii, et juues süsivesikurikast kalja muutute meie sarnaseks. :)

Nii võiks see olla küll, ju sellepärast kalja müük eriti edukas ei olegi, võrreldes õllega. :)

Tundub, et mehed ja joogid on erinevatest reklaamidest, midagi on segi aetud lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg muutub, iluideaalid jäävad ikka enam-vähem samaks.Ma arvan, et enamike inimeste arvates on siiski ideaalne mehe füüsis selline nagu ta oli ka tuhandeid aastaid tagasi, nagu jäädvustatud Myroni kuulsal "kettaheitja" skulptuuril.Mitte midagi liiga vähe, mitte midagi liiga palju.Ei ole ta lihaseline kulturist ega pekine põssa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooja annb kiire ainevahetus ja suur lihasmass. sööge mõõdukaid koguseid 5-6x päevas ja tehke jõusaalis trenni. lihased arenevad ja ainevahetus kiireneb. Rasvapolster iseenesest sooja küll ei anna. Paksud inimesed söövad lihtsalt rohkem kui vaja ja liigne eraldub osaliselt soojana. teeks need paksmaod trenni ka siis oleks sellisel söömisel vähe mõtet . jube on vaadata, teles mingi kalja reklaam , kolm jõmmi rüüpavad saunaääres istudes kalja. kaks neist paistavad üsna noored mehed aga välja näevad nagu ....... ei oskagi öelda, pole mehed, veelvähem naised. imelik, et teatud tegelased ei oma mingitki kriitilist meelt oma välimuse suhtes. sellised on muide veel kõige-kõige kõvemad mehed omastarust. selliste juhtlause on: "KÕIK MIS MEHEL JÄÄB ÜLESSEPOOLE VÖÖD ON RIND". Ma küsiks seepeale, et kus on neil see vöö??? kust algab alumine ja kust ülemine kehapool??? püksid on neil poole ###### peal , sest rihmast pükste peal kasu pole. tõesti, ma ei saa aru naistest kes selliste tolgustega ringi käivad. ok, mõned võivad ju iseloomult olla väga toredad, enamus selliseid on aga... andke andeks, nagu riidesse pandud nuumsead.

Natuke teemast välja läks aga loeme selle lihtsalt teema arenduseks. :angry:

ja mida sa arvad siis rammumeestest kellel on suur lihasmass aga ka rasva palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei nõustu selle artikliga, kuna vähemalt minu puhul on olnud tulemused natuke teistsugused. Talvel käisin jõusaalis ning mingiks ajaks oli kaal tõusnud 82 kiloni. Kevadel hakkasin jooksmas käima, jõusaalis enam ei käinud. Kuigi pole üldse usin olnud, kaalun praegu 72-73 kilo. Biitseps (õlavars) on küll mingi 1,5 cm väiksem kuid see ei ole just eriti suur kaotus arvestades seda, kui palju on kadunud kaalu. Ja uskumatu, kui palju parem ja kergem on olla.

Toitumist pole absoluutselt muutnud, koguaeg ühteviisi, niiet mina ei ütleks, et aeroobne ei tööta. Töötab küll ja päris kenasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja mida sa arvad siis rammumeestest kellel on suur lihasmass aga ka rasva palju?

Eks selle rammumehe rasvamassi säilitamine nõuab oma osa, eelõige rahakotilt. Kasu , otsest kasu sellest polstrist pole aga neilgi, sest rammumeeste pingutused ei ole kunagi nii kestvad, et organism hakkaks rasvarakkudest endale energiat sünteesima. Eks see polster ole mõnes mõttes mõtetu. Samas saan aru, et kuid kui teha ala naturaalselt, siis peab lihtsalt üle sööma, et valgusünteesi kõrgel hoida ja saavutada vastav lihasmass ja jõud. Selliselt aga toimides paratamatult läheb liigne rasvaks. Keemikrammumeestest kes on pekkis aga ei saa ma aru. Seal on juba tegemist enda rumalusega, st. süüakse mõtetult valesid asju valedes kogustes.

Võite siin nüüd seda teemat edasi arendada. Minu arvamus on aga selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla neil rammumeestel on massi vaja ja pekk tuleb ikka kergemini, kui lihasmass...aga kaob raskemini kahjuks

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

ma vaidleks vastu,et pekikihist kasu pole.Toetuda saan siiski vaid omaenese kogemusele.Toon näiteks küki.

Mõned aastad tagasi tegin kükki 5X255kg.Kaalusin siis ~160kg.Ja tegemist oli täiesti korrektse täiskükiga.Hetkel on jõukohane aaga vaid 8X180kg.Kaal on ~110kg.Tõsi,eelmine aasta oli tõsine selja-jama(arst keelas igasuguse kangitrenni üldse ära ...) aga ainult selja kaela siukest taandaregut kah ei aajaks.Samas on igasugu hack-kükkide,jalgade sirutamise trenazhööril etc tulemused kogu aeg paranenud.Tol ajal olin ise kah veendunud,et ega pekist mingit kasu pole,mida kiiremini lahti saab,seda parem.Nüüd tuleb nagu välja,et päris nii see vist ei olegi ...

Tglt oli pekist lahti saad muidugi kewl ja tore,a krt,kangesti tahaks veel normaalsete raskustega treenida , :angry:

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×