Jump to content
tann15

küsimused ainetest

Recommended Posts

tere ! :rolleyes: Olen 15 a ja olen käinud jõusaalis kuskil 7 kuud .Tahaksin teada ,et kas on õige aeg hakkata nt exstreme xxx võtma ja muid selliseid aineid, või peab veel treenima ilma nendeta.Mõned on rääkinud , et kohe alguses ei või hakkata aineid võtma , sest siis võib midagi juhtuda (veresoontega) ja , et kas see vastab tõele. :D Ootan igasugust infot ainete kohta mida soovitate minu vanusele. Tuleb öelda , et paljud sugulased ei ole mind ära tundnud kui näevad või kõnnivad linnas vastu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MIS AINEID sa konkreetselt mõtled? Tõenäoliselt on vastus "vara veel", aga olemas on ikka väga igasuguseid aineid... keemiatunnis räägitakse ka ainetest eks... ja kehas on enamus mendelejevi tabelist olemas ja vajalik... näiteks hapnik on ka päris vajalik aine, mida kogu aeg võtta tuleb...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIS AINEID sa konkreetselt mõtled? Tõenäoliselt on vastus "vara veel", aga olemas on ikka väga igasuguseid aineid... keemiatunnis räägitakse ka ainetest eks... ja kehas on enamus mendelejevi tabelist olemas ja vajalik... näiteks hapnik on ka päris vajalik aine, mida kogu aeg võtta tuleb...

massilisajad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisajate toimeained on täpselt samad mida saab igapäevatoidust ka. Seega otseselt nende poole pöörduda on mõtet siis kui muidu kuidagi enam hakkama ei saa. Arvestades, et sa oled veel noor ja võrdlemisi vähe aega trenni teinud, siis pole sul neid veel vaja. Saad läbi odavamalt ja mõnusamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jeps, võtad selle 600 kr mis muidu massika peale läheks, jagad selle kuu peale ära ja sööd iga trennipäev tavamenüüle lisaks paki kohupiima ja liitri jogurtit. ja lihas hakkab kasvama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jeps, võtad selle 600 kr mis muidu massika peale läheks, jagad selle kuu peale ära ja sööd iga trennipäev tavamenüüle lisaks paki kohupiima ja liitri jogurtit. ja lihas hakkab kasvama

Mis ise võtad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii raske kui seda uskuda ka poleks, siis põhirõhk on tavatoidul (jäätis, jogurt, kohupiim, pelmeenid, palju liha, muna, suured portsud 5x päevas)

ja peale trenni valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii raske kui seda uskuda ka poleks, siis põhirõhk on tavatoidul (jäätis, jogurt, kohupiim, pelmeenid, palju liha, muna, suured portsud 5x päevas)

ja peale trenni valku

on aitand kah tavatoidu reguleerimine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on aitand kah tavatoidu reguleerimine

Toitumise paikaseadmine ongi igasuguste tulemuste saavutamise alus. Ilma korralike valgu, rasva ja süsivesikute rotatsioonideta võid sa tulemustest ainult und näha. Niiet, kui sa tahad kasvatada korralikku lihasmassi, siis on peamine selgitada välja oma makrotoitainete(valgud, rasvad, süsivesikud) päevased vajadused ning hakata neid õiges suurusjärgus tarbima ja mingeid toidulisandeid ei ole tarvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusiksin veel sama teema juurde , et millist massilisajat te soovitate ja ise tarbite

pelmeene ja moosi kohupiimaga. väga head massilisajad. piima ja mune, juustu ja kalapulkasid, pannkooke. samuti väga head massilisajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pelmeene ja moosi kohupiimaga. väga head massilisajad. piima ja mune, juustu ja kalapulkasid, pannkooke. samuti väga head massilisajad.

tänx võtan kasutusele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on aitand kah tavatoidu reguleerimine

rohkem kui toidulisand:)

kui veidi päris toitumisest tead, siis võid oma välimusega ikka väga palju mängida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise paikaseadmine ongi igasuguste tulemuste saavutamise alus. Ilma korralike valgu, rasva ja süsivesikute rotatsioonideta võid sa tulemustest ainult und näha.

Et siis kui oma toitu ringi ei aja siis tulemusi ei tule eh? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ! :rolleyes: Olen 15 a ja olen käinud jõusaalis kuskil 7 kuud .Tahaksin teada ,et kas on õige aeg hakkata nt exstreme xxx võtma ja muid selliseid aineid, või peab veel treenima ilma nendeta.Mõned on rääkinud , et kohe alguses ei või hakkata aineid võtma , sest siis võib midagi juhtuda (veresoontega) ja , et kas see vastab tõele. :D Ootan igasugust infot ainete kohta mida soovitate minu vanusele. Tuleb öelda , et paljud sugulased ei ole mind ära tundnud kui näevad või kõnnivad linnas vastu. :D

Ma küll kordan sama juttu, aga selle saidi kõige kvaliteetsem massilisaja peaks asuma http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=152 , eriti arvestades seda, et toitumine sul vist paigas pole, kui küsid kas tavatoidu reguleerimine midagi juurde on andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis kui oma toitu ringi ei aja siis tulemusi ei tule eh? :)

Ihii :lol: Roteeruvad toidud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×