Jump to content
kikikeit

reval sport

Recommended Posts

soovitage palun head jõusaalis???flexr viimast nädalat lahti ja nüüd siis saamuda vaja mujale !!!

kas reval on norm, jutud käivad et mitte kõige parem pole

Tipptunnil ülerahvastatud, aga asukoht ja hind kompenseerivad selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga milleks siis need jutud :rolleyes:

Kust sa neid jutte üldse kuulsid? Ma käin ise Revalis ja olen rahul ning kui juttudest rääkida, olen kuulnud hoopis seda, et saali sisustuse poolest parim koht Tallinnas üldse. Eks sa pead ikka ise ära proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitage palun head jõusaalis???flexr viimast nädalat lahti ja nüüd siis saamuda vaja mujale !!!

kas reval on norm, jutud käivad et mitte kõige parem pole

Treeneri jutu järgi on õhtuti rahvast palju, kuid hommikul käies on väga mõnus. Ise käin ka suht vara seal ja olen rahul sellega nii asukoha, hinna kui ka klubiga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kella 11.00-16.00 parim aeg käimiseks. vähe rahvast, vaikne ja saab rahulikult trenni teha. see on aeg, mil mina seal treenin tavaliselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sealt ju meistrid tulevad´kui oleks kehv saal, siis ei tuleks. Glamuuri sealt ei leia küll, aga rauda mis mehest mehe teeb.

Me ka suveks Revalisse, kuna koduklubi Arctic läheb remonti. Reval oli muide mu esimene klubi. Rauda on ja trennida saab korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räpane ja ülerahvastatud. Need, kes harjunud või hommikul käia saavad, ei kurda. Mulle isiklikult ei meeldi.

seda kõike ma silmas pidasin ..käisin seal korra silma peale viskamas siis tekkis kohe okse peale ...ja olen kuulnud , et seal varastatakse suht palju :)

seal voib olla küll koik supper vahendid aga puhtus ja turvalisus loeb ikka ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar aastat tagasi olid lood seal küll kehvad, loodan, et nüüd on paremad ikka. Naistekas sai siis ühe võtmega mitu kappi lahti keerata, bassein ja dushiruum olid päris öäkk. Koristaja küll käis pidevalt ringi, kuid selliste masside puhul ei olnud sellest kasu. Kuid puhtuse osas annab paljudes kohtades viriseda.

Positiivse mulje jättis oma puhtusega aga näiteks Status Club, mida soovitan (kui rahakott piisavalt paks on).

Praegu käivad seal päris võimsad renoveerimistööd, olen ise 3x nädalas seal. Dushinurgad on ka päris korras omadega ja kui võimalust on, siis kogu aeg teevad ka san. töid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käisin ka revalis korra. Käisin mingi 7 aeg, nädala sees ja ei ütleks küll et väga palju rahvast oleks olnud, koht ise on suur ja ei tundu et oleks nii suur mass sees. Mingit ootamist küll ei olnud.

Vastavalt kuda kellelegi tundub ülerahvastatus.

Hind on... võrreldes nende kohtadega kus mina käin, kallis. :)

Muudetud kasutaja rantel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×