Jump to content
Guest cebrax

algaja hantlite raskus

Recommended Posts

Guest cebrax
Saab.
ahaa ;) väga hea, mis hinnas need 2 tükki siis ka oleksid ning kust tellida saab?

need hantlid on minu jaoks parim variant :unsure:

neid 15kg ma ei leidnud aga ma 10kg peaksin saama ikka kõvasti treenida kui need ostan

http://www.treenikodus.ee/index.php?page=s...t&Itemid=26

kui on mõtet muidugi?

Muudetud kasutaja cebrax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
nendega ka ise harjutan vahel,selle miinus see ,et noh need tulevad kergesti keermest lahti . et maitse asi.
kui ma paremaid ei leia siis ma võtan need ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ostsin ka kunagi kaks sellist (10kg-sed) ainult et poole odavama raha eest. hiljem lasin sünnipäevaks veel 4 x 5kg kettad juurde kinkida ja saingi 20 kg hantlid. nendega sai juba päris eduliselt käsi ja õlga treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 40 kg hantlil on miinimumraskuseks 10 kg, siis pole kindlasti sellel mõtet esialgu, sest heal juhul jõuad paari harjutust teha sellega ainult.

http://www.treenikodus.ee/index.php?page=s...1&Itemid=26

Sellel saab siis kasutada 4 erinevat raskust: 2,5 kg (ilma ketasteta), 5 kg, 7,5 kg, 10 kg. Omal mul kodus ka 1 taoline hantel (2,5 kg kaupa reguleeritav), aga max. raskus on 15 kg. Praegu enam hantliga eriti ei treeni, aga päris palju saab sellega ära teha, lamades surumiseks ja tõmmeteks vastu kõhtu (selja harjutus) jääb muidugi natuke väheks, aga kui aeglaselt teha, on võimalik ka selle raskusega lihas ära väsitada.

Aga kui natuke rohkem raha on, osta 20 kg, sellel on raskused ka 2,5 kg kaupa reguleeritavad, nagu eelnevalt mainitud 10 kg raskusel. Sellest jätkub päris kaua, see on parim valik minu arust. ;)http://www.treenikodus.ee/index.php?page=s...t&Itemid=26

Edit: ah ei, sellel tundub kirjelduse järgi ilma ketasteta olema raskus 5 kg (10-kilosel oli 2,5 kg), aga ega 2,5 kg raskusega vist ikkagi ühtegi harjutust ei tee.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.treenikodus.ee/index.php?page=s...1&Itemid=26

Sellel saab siis kasutada 4 erinevat raskust: 2,5 kg (ilma ketasteta), 5 kg, 7,5 kg, 10 kg. Omal mul kodus ka 1 taoline hantel (2,5 kg kaupa reguleeritav), aga max. raskus on 15 kg. Praegu enam hantliga eriti ei treeni, aga päris palju saab sellega ära teha, lamades surumiseks ja tõmmeteks vastu kõhtu (selja harjutus) jääb muidugi natuke väheks, aga kui aeglaselt teha, on võimalik ka selle raskusega lihas ära väsitada.

Aga kui sa enam ise ei tee,siis võiksid ehk mõnele seltsimehele siin maha müüa?Saaksid ise asjast lahti ja teine saaks treenida? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tartu kaubamajas ja pärnus peterspordis maksab 15kg hantel 450kr. neis mõlemas kohas saab kettaid juurde ka tellida.

teed kaubamajas partnerkrediitkaardi 50 eegu eest, saad sel päeval 10% alla ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on üleliigne näiteks 24 kilone sangpomm.Kui keegi tahab,andke teada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teeme ikka nii et kuulutuste koht on teises alafoorumis, siin me püsime ilusti teemas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa enam ise ei tee,siis võiksid ehk mõnele seltsimehele siin maha müüa?Saaksid ise asjast lahti ja teine saaks treenida? ;)

Päris lahti ei taha praegu saada, suvel puhkuse ajal kui vahepeal pikemalt maal olen (jõusaali ei ole), siis hea kaasa võtta ja väheke trenni teha. :unsure: Soovitaks siis selle 20 kg hantli teemaalgatajal ära osta, raskema maksimaalraskusega sa enam miinimumraskusena 5 kg kasutada ei saa, kuid kindlasti on 5 kg mõne harjutuse jaoks vaja. Tegelikult ma kardan isegi, et 5 kg-ga on sul näiteks deltalihasele hantli tõsteid kõrvale liiga raske teha kui ikka korralikult (suhteliselt aeglaselt, ise tegin umbes nii, et 8-10-ne seeria kestis u. minut aega) tahad teha, sest ma ise tegin sügisel regulaarselt treenima hakates 5 kg-ga, aga ma olen seda harjutust ka kuinagi varem üsna aktiivselt teinud. Käepide koos nende ketaste lukkudega kaalub siis vist 5 kg, kui lukud ära võtad, saad natuke kaalu vähemaks kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
Päris lahti ei taha praegu saada, suvel puhkuse ajal kui vahepeal pikemalt maal olen (jõusaali ei ole), siis hea kaasa võtta ja väheke trenni teha. :unsure: Soovitaks siis selle 20 kg hantli teemaalgatajal ära osta, raskema maksimaalraskusega sa enam miinimumraskusena 5 kg kasutada ei saa, kuid kindlasti on 5 kg mõne harjutuse jaoks vaja. Tegelikult ma kardan isegi, et 5 kg-ga on sul näiteks deltalihasele hantli tõsteid kõrvale liiga raske teha kui ikka korralikult (suhteliselt aeglaselt, ise tegin umbes nii, et 8-10-ne seeria kestis u. minut aega) tahad teha, sest ma ise tegin sügisel regulaarselt treenima hakates 5 kg-ga, aga ma olen seda harjutust ka kuinagi varem üsna aktiivselt teinud. Käepide koos nende ketaste lukkudega kaalub siis vist 5 kg, kui lukud ära võtad, saad natuke kaalu vähemaks kui vaja.
et siis ma ostan arvatavasti selle 20kg hantli ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei kavatse rinnalihaseid, selga ja jalgu nendega treenida, siis kuni ca 25...30kg, kui kavatsed needd ka mängu tuua, siis kuni 40kg. Viimasest piisab päris pikaks ajaks. Ise eelitaksin suuremat raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
Kui ei kavatse rinnalihaseid, selga ja jalgu nendega treenida, siis kuni ca 25...30kg, kui kavatsed needd ka mängu tuua, siis kuni 40kg. Viimasest piisab päris pikaks ajaks. Ise eelitaksin suuremat raskust.
ma olen algaja, ja enam vähem nagu on plaanis ikkagi käsi ning õlgu treenida, muid lihaseid ka, aga selle jaoks hakkan käima jõusaalis :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen algaja, ja enam vähem nagu on plaanis ikkagi käsi ning õlgu treenida, muid lihaseid ka, aga selle jaoks hakkan käima jõusaalis :rolleyes:

Aga miks sa üldse siis tahad hantleid,kui sa niikuinii jõusaalis käima hakkad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
Aga miks sa üldse siis tahad hantleid,kui sa niikuinii jõusaalis käima hakkad?
suvel on jõusaal kinni ja siis peab kodus ennast treenima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
Ja niikaua treenid ainult käsi :D ?
irw ei :D kõiki lihasgruppe, mida võimalik kodus treenida on, hantlite ostmine kergendab käte, õlgade treenimist, ja midagi muud ka vast, ma ei teagi täpselt mis harjutusi veel võimalik nendega teha on. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×