Jump to content
Sign in to follow this  
Ott Kiivikas

Eiko Rapur Euroopa Mv 5.koht

Recommended Posts

Värske info meie korrespondendilt kohapealt, Eiko on võistluse lõpetanud 5. kohaga, kokku oli kategoorias 6 meest. Esimese korra kohta ei ole viga, palju õnne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene pool protokollidest.

Junior Women's Body-Fitness Upto 163 cm

1. Elina Gook (Russia)

2. Jitka Papezova (Czech Republic)

3. Yulia Vachrusheva (Russia)

4. Ekaterina Narzyaeva (Russia)

5. Nadiya Minhairova (Russia)

Junior Women's Body-Fitness Over 163 cm

1. Yuliya Ushakova (Russia) - overall winner

2. Kristyna Buckova (Czech Republic)

3. Radmila Alieva (Russia)

4. Eva Svackova (Czech Republic)

5. Olga Anfalova (Russia)

6. Natalia Gacka (Poland)

7. Dagnija Berzina (Latvia)

Master Women's Body-Fitness

1. Nellie Tsyshkevich (Russia)

2. Olga Stepanyuk (Russia)

3. Barbara Panarese (Italy)

4. Elena Ivanova (Russia)

5. Marta Welke (Poland)

6. Nina Mukhortova (Russia)

Nathalie Chabbert (France)

Olga Olkova (Russia)

Kristin Kristjansdottir (Iceland)

Kristine Vedernikova (Latvia)

Marie-Pierre Ripert (France)

Junior Men's Classic Bodybuilding

1. Lukas Topinka (Czech Republic)

2. Alexander Molodykh (Russia)

3. Nerijus Grybas (Lithuania)

4. Patryk Kot (Poland)

5. Eiko Rapur (Estonia)

6. Maxim Kozhevnikov (Russia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Junior Women's Fitness Upto 163 cm

1. Anna Mekhnina (Russia)

2. Nina Smirnova (Russia)

3. Svetlana Yurkova (Russia)

4. Darya Matyutina (Russia)

5. Anna Kwasniewska (Poland)

6. Svetlana Deputatova (Russia)

7. Ekaterina Gilderman (Russia)

Junior Women's Fitness Over 163 cm

1. Olga Tikhonova (Russia) - overall winner

2. Barbora Sykorova (Czech Republic)

3. Vera Yurtaeva (Russia)

4. Vivien Gal (Hungary)

5. Natalia Swienc (Poland)

Junior Men's Fitness

1. Jan Jankovic (Czech Republic)

2. Zoltan Vajda (Hungary)

3. Rafal Cwiklinski (Poland)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Junior Women's Bodybuilding

1. Ekaterina Bakhrakh (Russia)

2. Syuzanna Balakina (Russia)

3. Viola Vargha (Hungary)

Junior Men's Bodybuilding Over 75 kg

1. Alexey Lesukov (Russia)

2. Roman Havryshuk (Ukraine)

3. Sergey Basarov (Russia)

4. Michail Dirun (Russia)

5. Rene Blaschek (Austria)

6. Michael Motanov (Lithuania)

Oskars Stals (Latvia)

Milan Menda (Czech Republic)

Martin Smutek (Czech Republic)

Tomasz Ziolkowski (Poland)

Marin Meksi (Albania)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen kõik tulemused ühele lehele välja:

Junior Women's Fitness Upto 163 cm

1. Anna Mekhnina (Russia)

2. Nina Smirnova (Russia)

3. Svetlana Yurkova (Russia)

4. Darya Matyutina (Russia)

5. Anna Kwasniewska (Poland)

6. Svetlana Deputatova (Russia)

7. Ekaterina Gilderman (Russia)

Junior Women's Fitness Over 163 cm

1. Olga Tikhonova (Russia) - абсолютная чемпионка

2. Barbora Sykorova (Czech Republic)

3. Vera Yurtaeva (Russia)

4. Vivien Gal (Hungary)

5. Natalia Swienc (Poland)

Junior Men's Fitness

1. Jan Jankovic (Czech Republic)

2. Zoltan Vajda (Hungary)

3. Rafal Cwiklinski (Poland)

Junior Women's Body-Fitness Upto 163 cm

1. Elina Gook (Russia)

2. Jitka Papezova (Czech Republic)

3. Yulia Vachrusheva (Russia)

4. Ekaterina Narzyaeva (Russia)

5. Nadiya Minhairova (Russia)

Junior Women's Body-Fitness Over 163 cm

1. Yuliya Ushakova (Russia) - абсолютная чемпионка

2. Kristyna Buckova (Czech Republic)

3. Radmila Alieva (Russia)

4. Eva Svackova (Czech Republic)

5. Olga Anfalova (Russia)

6. Natalia Gacka (Poland)

7. Dagnija Berzina (Latvia)

Master Women's Body-Fitness

1. Nellie Tsyshkevich (Russia)

2. Olga Stepanyuk (Russia)

3. Barbara Panarese (Italy)

4. Elena Ivanova (Russia)

5. Marta Welke (Poland)

6. Nina Mukhortova (Russia)

Nathalie Chabbert (France)

Olga Olkova (Russia)

Kristin Kristjansdottir (Iceland)

Kristine Vedernikova (Latvia)

Marie-Pierre Ripert (France)

Junior Men's Classic Bodybuilding

1. Lukas Topinka (Czech Republic)

2. Alexander Molodykh (Russia)

3. Nerijus Grybas (Lithuania)

4. Patryk Kot (Poland)

5. Eiko Rapur (Estonia)

6. Maxim Kozhevnikov (Russia)

Junior Women's Bodybuilding

1. Ekaterina Bakhrakh (Russia)

2. Syuzanna Balakina (Russia)

3. Viola Vargha (Hungary)

Junior Men's Bodybuilding Over 75 kg

1. Alexey Lesukov (Russia)

2. Roman Havryshuk (Ukraine)

3. Sergey Basarov (Russia)

4. Michail Dirun (Russia)

5. Rene Blaschek (Austria)

6. Michael Motanov (Lithuania)

Oskars Stals (Latvia)

Milan Menda (Czech Republic)

Martin Smutek (Czech Republic)

Tomasz Ziolkowski (Poland)

Marin Meksi (Albania)

Masters Women's Bodybuilding

Marina Nikotina (Russia)

Marina Gusmini (Italy)

Violet Schwarz (Germany)

Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Up to 80 kg

Lubos Ulman (Czech Republic)

Maurizio Minoccari (Italy)

Paolo Mari (Italy)

Sergey Dolgirev (Russia)

Sergey Biller (Russia)

Dimitry Murzin (Russia)

Werner Zenk (Germany)

Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Up to 90 kg

Igor Semenchuk (Russia)

Patrick Cornuet (France)

Stavros Malaktos (Cyprus)

Grzegorz Strojecki (Poland)

Igor Shmatchenko (Russia)

Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Over 90 kg

Alexander Alexeev (Russia)

Josef Briechle (Germany)

Leonardo Giancippoli (Italy)

Wolfgang Schober (Austria)

Robert Winogrodzki (Poland)

Rovshan Guliyev (Azerbaijan)

Sergey Cheremniych (Russia)

Vadim Boyarshinov (Russia)

Stanislav Shakh-Nazarov (Russia)

Masters Men's Bodybuilding 50-59 years

Milan Ecler (Czech Republic)

Antonio Vergiani (Italy)

Valeri Parfenov (Russia)

Sigurdur Gestsson (Iceland)

Aivars Visockis (Latvia)

Alexander Yaschankin (Russia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paljon onnea hienosta suorituksesta! ;) Kuvia katsellessani huomasin, että taso junioreiden cbb:ssä oli todella kova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koht iseenesest on ju hea finaali koht, kuid tavaliselt hinnatakse ka võistlejate arvu järgi tulemust. Mida rohkem mehi katis, seda väärtuslikum koht. Kui on 6 meest katis, siis väga hea koht algab pjedestaalilt, kuid tegu on esimest aastat juuniorites võistleva mehega ja potensiaali on, nii et töötame edasi. Klassika jaoks võib mees veel 7 kilo lihaseid peale kasvatada ja mahub ikka kategooriase sisse nii et reserv on kõva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koht iseenesest on ju hea finaali koht, kuid tavaliselt hinnatakse ka võistlejate arvu järgi tulemust. Mida rohkem mehi katis, seda väärtuslikum koht. Kui on 6 meest katis, siis väga hea koht algab pjedestaalilt, kuid tegu on esimest aastat juuniorites võistleva mehega ja potensiaali on, nii et töötame edasi. Klassika jaoks võib mees veel 7 kilo lihaseid peale kasvatada ja mahub ikka kategooriase sisse nii et reserv on kõva.

veeel 7 kilo ja mahub klassikalisse, isssand, pole massi veel ollagi, käsi on eriti peenike. ja see klassikaline pole ka mingi vaatamisväärsus veel. peale selle 7 kilo peab veel 7 kilo kasvatama siis hakkab päris kulturisti looma.

aga tubli mees meil oli Aleksandr Aleksejevpost-17-1182002867.jpg

Edited by Andreaz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aleksejev esindas Venemaad - ma ei tea, kuidas see "meie " alla läheb?

nojah selge, enne aga koguaeg eestis võistlend ja tipptegija olnd. aga kas elab/treenib ikka eestis või venemaal siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×