Jump to content
Liinu

Lõdvestus??

Recommended Posts

Kuidas oma keha lõdvestate ja treeningu järgsest pingetest vabastate?

SElline küsimus tekkis mul seepärast, kuna näen, et paljudel inimestel pärast treeningut on endiselt füüsis pinges. Kui paljud meist teavad, mis on kogu keha pingetest vabastamine ja täielik lihaspinge vabastamine?? Kui paljud inimesed kasutavad näiteks joogat??

OOdatud on igasugune arvamuse avaldamine ja ka nõuanded.

Ma ise lõdvestan oma keha läbi mõningate jooga harjutuste ja ideokeneetika, taustaks idamaine või loodusmuusika. Alguses laman maas, keskendun ise endale ja tunnetan lihaspingete vabanemist...Sulandun põrandasse ning kuulan oma keha nig hingamist...

Lühidalt kirjutatuna..

Muudetud kasutaja Liinu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh,mina lõdvestan keha mõnusa duši,televiisori ja vahel ka jalgrattasõidu ja kalapüügiga. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

daemonium,kuule sa mõtlesid vist rohkem mingit lisakohustust? kurrat ,see vist küll suurt ei lödvesta ,kurnab veel rohkem lihaseid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
daemonium,kuule sa mõtlesid vist rohkem mingit lisakohustust? kurrat ,see vist küll suurt ei lödvesta ,kurnab veel rohkem lihaseid ;)

No ei kurna.No mitte ei kurna, :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esialgu olen enamus vastused saanud sellised nagu arvasin...

alessandro... kui hästi tahad leiad enda jaoks õppimise kõrvalt aja mõnusaks lõdvestuseks. Usu mind, ma ise olen ka tudeng :unsure:

Televiisorikohta võin väita, et see just eriti ei lähe lihas pingete lõdvestuse alla.. pigem laiskuse alla... Vabandan, kui kedagi nüüd riivasin ;)

aga sellaga olen küll nõud, et jooga igaühele lihtsalt ei sobi... aga on palju muidki võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt aga lõdvestuda mul ei õnnestu,isegi siis kui väga tahad.Pidevalt on seliine nn."kõrgem valmisolek".Pidevalt on tunne,et varsti on miskit toimumas ja peab selleks kindlasti maksimaalselt valmis olema.Kui pole hommikul vaja vara tõusta,siis enne ühte-kahte ei magama,mõtted käivad ja ei lase.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni tavapäraselt venitus, kerge saun. Vahest joon ühe lahja 0,5 õlle, aitab teine kuidagi rahustada enne magamaminekut. Kindlasti soovitan aeg-ajalt ka lasta (spordi)massaazi teha. Isikliku kogemuse põhjal võib see imesid teha. Vahest rassid ja rassid, kuid edasiminek praktiliselt puudub. Teed ühe seansi ära ja järgmine kord võib vabalt 10-20% raskust juurde lisada ning harjutuste tegemisel lihaste "kinnijooksmise" piir nihkub ka tunduvalt kaugemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin ka Pilatese trennis, sealne hingamine ning head lihtsad harjutused lõdvestavad nii keha kui vaimu.

Muidu... laupäeva õhtuti paar pokaali head veini heas seltskonnas (veinid on väikest viisi ka hobiks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saagi lõdvaks ennast (vähemalt mitte samal päeval kui just õlut ei pane) :rolleyes::D Ma ei tea, tegelikult nagu ei tee ju mingit väga hullu trenni, aga organism vist ei kannata hästi seda (veel?).

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni lõdvestab keha üks korralik saun ja korralik dush, samuti hea massaaž.

Kui järgmisel-ülejärgmisel aastal kanalisatsiooni majja sisse saab, ostan mullivanni, millest saab kindlasti üks minu lemmikkohti lõdvestumiseks :rolleyes:

oi... siis peaks sulle lausa külla tulema....

:D

aga on sul elektri- või puuküttega saun???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on hea lõdvestus ka arvuti taga istumine ja amazon.ee-s kommenteerimine. :D :D

Aga parim on siiski lõdvestus-saun koos külma vette hüppamisega,ilma selleta pole asi pooltki sama mõnus.Ajad kere kuumaks,hüppad vette,leili tagasi,olek on zajibiss :rolleyes:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×