Jump to content
Hidromek

Mida juua jõusaalis ?

Recommended Posts

Mida Te soovitaksite jõusaalis trenni kõrvalt juua algajatel, kes on treeninud umbes 2 kuud ? .

Nt Fat Burner, Arctic jne ..

Või ei ole sel mingit vahet ?

Mõtlen just neid jooke, mida oleks lihtne kätte saada enne igat trenni algust tavalistest toidupoodidest ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VETT VETT VETT VETT...

Parim janukustutaja, maitsetega joogid tekitavad tihtipeale veel suurema janu. Mina lähtun sellest. Ja muidugi on hea ka kehale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fatburner 3000 ära küll joo -

1. See kallis.

2. Seda selle hinna kohta vähe.

3. Minul ei kustutanud see jänu üldse.

Nõustun Xeroga, vett vett ja ainult vett!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka vett ja isostari ise loksutanud valmis.ja seda ikka suvel lahjat ,talvel natsa magusamat. aga arctik vist oli jook mis ullult magus,koguaeg panin trennis vett juurde. mullivaba vesi jah parim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fatburner on minu arust hea, kui on võimalik osta. 3000-ne pool pudelit trenni peale veega pooleks on jumalast okas. Mul paneb organismi kohe mõnusalt tööle - higistab ja on just kui energiat rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ütleks ka Fat burneri kohta midagi halba, ise kasutan põhiliselt 3000 ja segan ka veega, jätkub rohkem ja ei anna lisakaloreid, vaid soodustab nende kadu, seda tarbi siiski kas enne trenni või trenni esimeses pooles, kuid trenni aeg joo vett - seda kulub mul kokku palava ilmaga ca 2 - 3 liitrit trennis. Vesi iseeneste tõstab töövõimet, juues süsivesikurikkaid spordijooke, võid saada küll lisaenergiat, kuid ei sunni kasutama organismi oma rasvavarusid. Joo sportenergiajooke peale trenni koos valgukonsentraadiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek Kalmuse pildiga Arctic on hea. ;) Kahjuks vist Mareki pildiga ei pidavat enam (varsti?) tehtama, seega kauaks neid müügil pole. :ph34r:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
H2O

...on väga halb valik kuna mõjub kehale väga rängalt ja lõpuks võib isegi surra pideval tarvitamisel.

Lisaks viib veel soolad organismist välja ja võib põhjustada tõsiseid elektrolüütilise tasakaalu häireid.

Tasub eelistada ikka kraanivett või muud mineraalidega vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×