Jump to content
õlalihas

Günekomastia

Recommended Posts

Mine ikka arsti juurde, kirjutab sulle mingi normaalse retseptika. Need krd ikäsimüügi "imerohud" on tavaliselt küllaltki kallid ja sittagi ei toimi... kui ülde sellise asja vastu käsimüügi rohte on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega tegelikult ongi aeg juba kirjas, aga sinna veel aega, mõtlesin et prooviks mingit käsimüügikat. Güne on suht minimaalne, kuna eluaeg olen pigem alakaalus olnud ja rasvumine on tundmatu mõiste. Mõtlesin et vb töötab siis mõni lahjem värk ka. Kas see andractim gel on käsimüügis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andractim ei ole käsimüügiravim ja tegelikult see eriti ei aita ka. Aga proovida võid ikka. Minu arust ükski keskpärane arst ei kirjuta seda teile välja(omal initsiatiivil), ta ei tule lihtsalt selle peale.

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tamoxifen is also used to prevent estrogen related gynecomastia, resulting from elevated estrogenic levels. It can be taken as a preventative measure in small doses, or used at the onset of any symptoms e.g. nipple soreness/sensitivity.

abiks wikipedia - tamoxifen, kuskil keskosas see

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal räägib et seda kasutatakse steroidi kuurilt maha tulemiseks jms. Aga kas see mõjutab ka iseseisvalt lihaskasvu, ilma eelneva steroidi kuurita? Nimelt lugu selline, et olen nädala seda söönud (20mg päevas) ja nüüd peale trenni paisusin kõvasti rohkem kui tavaliselt... Sellepärast hakkasingi uurima :lol: Aga võib-olla oli siis lihtsalt hea trenn täna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas arvan et on pigem tegu platseebo efektiga, lihtsalt ususse millegisse :D

Kui tamoksifeeni kasutasin siis küll ei täheldand mingisugust hullu paisumist B) pigem kõrvalnähtudena ülekuumenemist- higistamist, vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas arvan et on pigem tegu platseebo efektiga, lihtsalt ususse millegisse :D

Kui tamoksifeeni kasutasin siis küll ei täheldand mingisugust hullu paisumist :) pigem kõrvalnähtudena ülekuumenemist- higistamist, vms.

Inimesed erinevad... Mina täheldasin kõige pealt paisumust, siis hakkasin mõtlema, et milles asi võib olla. Ja ainuke imelik asi oligi tamoksifeen ja seetõttu ka siia uurimad tulin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest visitor

Tervist!

Uuriksin siin, et kas on kellelgi olnud tükk rinnas ( täpselt rinnanibu all, või isegi selle küljes nagu ). Ise olen noormees, vanust 18 ning selline tükk on rinnas olnud nüüdseks vähemalt poolteist kuud. Katsudes on väga vähe valulik ja selline väike ebamugavustunne on kohati. Hakkasin kasvama ka suhteliselt hilja, kas võib olla tegemist normaalse nähtusega noore mehe puhul?

Kõik kellel kogemusi või teadmisi sel teemal, siis aitäh vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Uuriksin siin, et kas on kellelgi olnud tükk rinnas ( täpselt rinnanibu all, või isegi selle küljes nagu ). Ise olen noormees, vanust 18 ning selline tükk on rinnas olnud nüüdseks vähemalt poolteist kuud. Katsudes on väga vähe valulik ja selline väike ebamugavustunne on kohati. Hakkasin kasvama ka suhteliselt hilja, kas võib olla tegemist normaalse nähtusega noore mehe puhul?

Kõik kellel kogemusi või teadmisi sel teemal, siis aitäh vastuste eest!

Ei hakka midagi oleteama, et mis sul olla võib. Mine parem perearsti juurde, suunab sind ise edasi kui vaja.

Kuid ei ära mõtle, et küll läheb ise üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Uuriksin siin, et kas on kellelgi olnud tükk rinnas ( täpselt rinnanibu all, või isegi selle küljes nagu ). Ise olen noormees, vanust 18 ning selline tükk on rinnas olnud nüüdseks vähemalt poolteist kuud. Katsudes on väga vähe valulik ja selline väike ebamugavustunne on kohati. Hakkasin kasvama ka suhteliselt hilja, kas võib olla tegemist normaalse nähtusega noore mehe puhul?

Kõik kellel kogemusi või teadmisi sel teemal, siis aitäh vastuste eest!

Ära kuula soovitust, et kaob varsti ära või midagi sellist - usun, et too inimene ei ole jumal....

Kindlasti, tuleks arsti juurde minna. Ise tunned oma keha kõige paremini. Kui avastad midagi, mida varem pole olnud, siis kindlasti lasta kontrollida. Endal oli 2 aastat tagasi ka üks opp, kui kaela katsudes avastasin ühe mügariku.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt on see algav güno, see võib taanduda, kuid võib ka jääda.. Paljudel on see. Sinu puhul võib see sellest olla, et kiiresti kasvades toodavad su neerupealsed rohkem naissuguhormooni.

Samas käi kindlasti arsti juures, parem karta kui kahetseda.

edit:kirjaviga

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära kuula soovitust, et kaob varsti ära või midagi sellist - usun, et too inimene ei ole jumal....

Kindlasti, tuleks arsti juurde minna. Ise tunned oma keha kõige paremini. Kui avastad midagi, mida varem pole olnud, siis kindlasti lasta kontrollida. Endal oli 2 aastat tagasi ka üks opp, kui kaela katsudes avastasin ühe mügariku.

Kui tohib küsida, siis millega tegu oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli ka kunagi paar aastat tagasi selliseid nähtusi,ebamugav tunne on tõesti.Lase sellel lihtsalt olla siis see kaob ära,nagu minulgi.Alguses ehmatas see mindki,kuigi perearst ütles ,et see tekib kasvamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Uuriksin siin, et kas on kellelgi olnud tükk rinnas ( täpselt rinnanibu all, või isegi selle küljes nagu ). Ise olen noormees, vanust 18 ning selline tükk on rinnas olnud nüüdseks vähemalt poolteist kuud. Katsudes on väga vähe valulik ja selline väike ebamugavustunne on kohati. Hakkasin kasvama ka suhteliselt hilja, kas võib olla tegemist normaalse nähtusega noore mehe puhul?

Kõik kellel kogemusi või teadmisi sel teemal, siis aitäh vastuste eest!

jah,ka minul oli umbes sellises vanuses sama asi,olin ka hirmus mures selle pärast aga mingi aja pärast kadus ära,kui ruttu seda täpselt ei mäleta,aga üsna pikka aega oli see mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Olen 38.a. mees 180cm 79kg ja mureks nagu juba pealkirjas mainitud "günekomastia". Mõned aastad tagasi olen ka arvestatavas ülekaalus olnud ca 93kg aga viimased aastad kaal ca 80 ringis ikka. Rinnalt rasv ei taha kaduda ja rinnas ka väikesed tükid sees. Praeguse kaalu juures on see kontrast päris suur kuna viimaste aastate trenn on ülejäänud keha osas rasvaprotsendi suht alla viinud. Rinna trenni olen teinud päris hoolikalt- nii jõu kui reljeefitsükleid. Arsti juures ka hormooni analüüs tehtud- kõik normi piires. Kas kellelgi oleks soovitada mingit järgmist käiku meditsiini valdkonnas või on kellelgi analoogne kogemus, mis on positiivse lõpu saanud. Endale tundub, et operatsioon on vist ainuke lahendus. Ootan asjalikke nõuandeid, ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fS, fP-Triglütseriidid 0.80 mmol/L; Kolesterool 4.6 mmol/L; S,P-ASAT 48 U/L; S,P-FSH 2.3 U/L; S,P-GGT 11 U/L; S,P-HDL-Chol 1.46 mmol/L; S,P-Kusihape 366 μmol/L; S,P-LDL-Chol 2.40 mmol/L; S,P-LH 1.14 U/L; S,P-Testosteroon 11.88 nmol/L; S,P-Uurea 5.7 mmol/L; S,P-Östradiool 64.2 pmol/L

Vereanalüüsi tulemused siis sellised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×