Jump to content
õlalihas

Günekomastia

Recommended Posts

Mida sa endale sisse oled söönud?Günekomastia on tavaliselt anaboolikute tarvitamise tagajärg.Aga kui pole ,siis palun kirjelda,kaua sul see on olnud,kui tugevalt? :ph34r:

Muudetud kasutaja matti poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanusest arvatavasti ma 18 saan kohe 19, sisse ple midagi söönud, tuli umbes nii 16a-selt

Sellisel juhul läheb ta sul tõenäoliselt niisama üle.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühiajaliselt paiste ja tükid sisse lähevad mingis eas paljudel ja lähevad ise ära ka, nii et käi perearsti juures kõigepealt.

Kui asi tõsine ja kasvuiga läbi siis võtaks kiirelt kerget aromataasi inhibiitorit, siin poes on ka Test FX ehk ATD aga toimeaine kogus selles pole teada, ilmselt väga väike. Võibolla aitab. Kui rinnanääre juba kasvama hakkab siis aitab ainult operatsioon. Hormoonianalüüsid verest tuleb teha ja arstiga rääkida, aga sellega läheb kaua, riikliku arsti juures isegi ülikaua.

Edit: ei pea kasvuea lõpuni ootama. Östrogeen, mis tissid paiste ajab, paneb ka kasvu kiiresti kinni ja kellele seda vaja on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühiajaliselt paiste ja tükid sisse lähevad mingis eas paljudel ja lähevad ise ära ka, nii et käi perearsti juures kõigepealt.

Kui asi tõsine ja kasvuiga läbi siis võtaks kiirelt kerget aromataasi inhibiitorit, siin poes on ka Test FX ehk ATD aga toimeaine kogus selles pole teada, ilmselt väga väike. Võibolla aitab. Kui rinnanääre juba kasvama hakkab siis aitab ainult operatsioon. Hormoonianalüüsid verest tuleb teha ja arstiga rääkida, aga sellega läheb kaua, riikliku arsti juures isegi ülikaua.

Aga testo/östra suhte suurendamine kiirendab luustiku küpsemist ja kasvu lõppemist, nii et kasvueas...

Test FX sisaldab ühe kapsli kohta 15mg toimeainet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga 6a pole enam eriti selline aeg mis väga lootust annaks.. nagu elukvaliteet on üpris madal niimoodi elades :)(( arvate, et need preparaadid võiksid mind aidata??

Kindlasti võiks, aga arstiga võiks ka rääkida, ega ma ka kõike ei tea (aga ega arst ka ei tea :))

Vereanalüüsi järgi näeks ka midagi, ma ei tea kas perearst suguhormoonide paneeli teeb, mujal läheb ropult aega.

Kehaehitus annab ka natuke hormonaalse tasakaalu kohta infot.

Kui sa arvad et sa kasvad veel, siis oleks mõni SERM vist parem, selline mis kasvu kinni ei pane. Tamoksifeen nt. Seda saab ainult arstilt.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal vist sama jama. Olen 16 aastat vana ja kui noorem olin olin suht rasvunud ja rinna piirkond oli ka suht rasvane vms. Hetkel on rasva oluliselt vähem, kuid midagi veel on. Üks päev vaatasin peeglisse ja kahtlustan et mul on günekomastia. millise arsti poole pöörduda?

Tänan.

Muudetud kasutaja 0ttt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on ka sama probleem, nimelt 1 rinnanibu on kõvasti kõrgem ja tükid on ka all. Rind ise pole rasvunud. Probleem on olnud juba ca 4 aastat ja olen ka kasutanud Test fx aga abi pole olnud. Millise arsti poole peaksin pöörduma ja ehk oskate ka kedagi soovitada. Kas peale operatsiooni on ka muid võimalusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on ka sama probleem, nimelt 1 rinnanibu on kõvasti kõrgem ja tükid on ka all. Rind ise pole rasvunud. Probleem on olnud juba ca 4 aastat ja olen ka kasutanud Test fx aga abi pole olnud. Millise arsti poole peaksin pöörduma ja ehk oskate ka kedagi soovitada. Kas peale operatsiooni on ka muid võimalusi?

Test FX on suht nõrk toidulisandi-klassi AI siiski, alusta perearstist ja küsi hormoonianalüüsi ja tugevat meditsiinilist aromataasi inhibiitorit vms. Kui tükk selle peale ära ei kao siis muud varianti pole kui nüsimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on ka sama probleem juba ca 4 aastat , nippel on suurem ja mingeid tükke täis, teine on täiesti normaalne. Ma olen 18 ja väga lihastes ka pole ja kont pole ka eriti paks, pikkust ka pole. Oskate öelda mis selle põhjus võib olla v mida ma valesti olen teinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Jõusaaliga tegelenud nüüd umbes 8 kuud, areng on olnud hea ja lihase üle ei kurda. Kõhu pealt on rasvaprotsent jõudsalt alanenud, ülemised kõhulihased ilusti väljas ja alaneb veelgi. Mille üle kurdan ja abi palun on see ,et rinna pealt ei taha kuidagi kaduda. Kuidas ja kas see üldse võimalik on? Nö lokaalset rasvakogumise kohta kah kehal olla ei saa, või saab?

Igasugune abi oleks teretulnud.

Jõudu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu ,et asi selles, rind on ilusti näha aga "nibu" ja selle ümbruses 1.5 cm on pehmem koht. pikkus 178, kaal 75 ja vanust 20. Kas on mingid kindlad toitumise valeharjumused mis just sinna rasva hoiab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu ,et asi selles, rind on ilusti näha aga "nibu" ja selle ümbruses 1.5 cm on pehmem koht. pikkus 178, kaal 75 ja vanust 20. Kas on mingid kindlad toitumise valeharjumused mis just sinna rasva hoiab?

Günekomastia? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×