Jump to content
tom201

väike abipalve

Recommended Posts

palun andke nõu, et kas keegi on kasutanud thermonex`i (rasvapõletajat) siin on kõik kirjas et võtta 3 tabletti 2 või 3 korda päevas kuid sõnakestki pole juttu kas peab võtma ka nädalavahetustel jne. Varsti tulevad jaanid ning siis tahaks teha ka paar drinki ja kas võib kasutamise ajal tsipa alkot tarbida? oleks teile väga tänulik kui keegi oskaks nõu anda;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära tee nalja mees!

Esiteks, mis krt mõttega Sa võtad rasvapõletajaid kui Sa alkoholiga endale kogu rasva jälle peale jood?!

rasva põletajate eesmärk on kiirendada rasvapõletus protsessi aga see eeldab, et su toitumine ja treening on ikka paigas.

Ei olemõtet süüa rasvapõletajaid ja samal ajal õlut rüübata :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palun andke nõu, et kas keegi on kasutanud thermonex`i (rasvapõletajat) siin on kõik kirjas et võtta 3 tabletti 2 või 3 korda päevas kuid sõnakestki pole juttu kas peab võtma ka nädalavahetustel jne. Varsti tulevad jaanid ning siis tahaks teha ka paar drinki ja kas võib kasutamise ajal tsipa alkot tarbida? oleks teile väga tänulik kui keegi oskaks nõu anda;)

olen ise kasutanud thermonexi

noo see on ikka mõeldud ,et võtaksid järjest neid tablette :rolleyes:

ise võtsin 3x3 tabletti päevas . Üldiselt ei usu ,et midagi juhtub kui sa alkoholi ja rasvapõletajaid korraga võtad.

Ise üritan alkoholi nii vähe tarvitada kui saan , rasvapomm ikkagi juuu ... aga noo vahel peab ikka mõne õlle ikka tegema.

mina sain tänu thermonexile esimese kuuga 10kg lahti .. seda muidugi rang 2000kcal dieediga, 5x aeroobne trenn .. ja muidugi alkoholi ka ei tarbinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju lihast selle ajaga kaotasid? või polnud midagi kaotada ja võtsid maximumi rasvapõletusest?

ega mul erilisi lihaseid ei olnudki ...

alguses sõin jah väga vähe .... ja tegin jõusaalis velot ca 45-55minutit .. põhimõtteliselt mingi 4-6x nädalas...

vahapeal hakkasin peale velo veel ülepäeviti ujumas käima ....

siis muutus enesetunne väga pahaks .. ning otsustasin ujumas rohkem mitte käia ja hakkasin sööma rohkem ning kaal läks siis ka ilusti alla.

Peale rasvapõletaja kuuri hakkasin pirita metsas jooksmas käima ja kaotasin veel mingi 4 voi 5 kg.

Hetkel pole v2ga palju trenni ka teinud ja soon 4-5x päevas ja kaal on stabiilne või isegi langeb natukene :rolleyes: .

Tunnen ennast viimase peal ..pole kunagi nii hästi tundnud .

Tablette võitsin 3x3 päevas ... maksimum oli vist 4x3 kui ma ei eksi. Pole nii rikas et 12 tableti päevas võtta ... see tähendab ju ,et purgist jätkub 10ks päevaks :D .

Üldiselt jäin väga rahule .. kõrvalefekt oli ainult uneaja vähenemine ... magasin igapäev umbes 6 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et esmane soovitus on kohe see, et päeva jooksul kohvi, energiajooke jms ei tarbi, seal Thermo's ilmselt päris suur doos kofeiini.

Annan siia ka ise oma kogemuse, kui kasutama hakkan, aga hetkel olen alakaaluline, seega veel ei alusta eksperimenti. Suvel äkki, või sügisel, võiks proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×