Jump to content
ebyem

Päikesest pruuniks.

Recommended Posts

Ja ongi rannahooaeg käes! Spordisaalis kehavormimised tehtud, nüüd siis aeg randa minna, kas pruunistuma või kes mida tegema :lol: Tahtsin siin siis tähelepanu pöörata päikese kreemidele. Kuidas ennast maksimaalselt lõõmava päikese eest kaitsta. Olen kahe käega selle poolt, et parim variant on kasutada looduslikku päikesekaitsevahendit. Siin toon välja selle, mis vahe on looduslikul ehk mineraalsel ja sünteetilisel päikesekaitsevahendil:

Mineraalse PKV koostis: Loomulik päikesefilter nagu titaandioksiid

Sünteetilise PKV koostis: Keemilised ja sünteetilised faktorid nagu oksüünbenzone, octylmetoxyl, phenylbezimidazolen

Mineraalse PKV mõju aeg: Kaitse toimib kohe pärast nahale kandmist. Kui kaua võib päikese käes olla? Enesekaitseaeg x LSF = riskivaba päikese käes viibimise aeg päevas. Mitte kauem! Uuesti kreemitama peab ainult siis, kui vahepeal on füüsiliselt kreem eemaldatud (käterätiga maha hõõrutud)

Sünteetilise PKV mõju aeg: Päikesefiltrid vajavad ca. 30 minutit, et toimida. Seejärel absorbeerivad molekulid päikesekiiri. Kui molekulid on settinud, lagunevad nad. Seetõttu on väga tähtis uuesti kreemitada!

Mineraalse PKV mõju hormoonisüsteemile: Ei ole

Sünteetilise PKV mõju hormoonisüsteemile: Tõestatud mõju hormoonisüsteemile (Allikas: M. Schlumpf, W. Lichtensteiger, H. Frei, Verlag Kind und Umwelt 2003)

Mineraalse PKV UV kiired: UVA + B + C kiired tõrjutakse mineraalse LSF-ga

Sünteetilise PKV UV kiired: UVA ja B kiired absorbeeritakse ja kiirgus muudetakse soojusenergiaks. Nii koormatakse nahka kahekordse kuumusega. Kaitse C kiirte eest on võimalik ainult lisakoostisosade lisamisega.

Mineraalse PKV veekindlus: Veekindel

Sünteetilise PKV veekindlus: Osaliselt veekindel

Kuidas leida õige enesekaitseaeg?

Tüüp 1 väga heleda ja tundliku nahaga, tihti tedretäpid, sinised silmad ja punakad juuksed. Pärast 5-10 minutit võib juba saada päikesepõletuse. Soovitatav päikesekaitsefaktor: LSF 30 või LSF 40.

Tüüp 2 heleda nahaga, enamasti hallid, rohelised või sinised silmad ja blondid juuksed. Nahk läheb punakaks pärast 10-20 minutit, kui ei ole harjunud päikesega. Soovitatav päikesekaitsefaktor LSF 20 või lastele LSF 25

Tüüp 3 nahk läheb ruttu pruuniks, enamasti tumeblondid ja pruunid juuksed, hallid või pruunid silmad. Võib olla kuni 30 minutit päikese käes, enne kui põletus tekkima hakkab. Soovitatav päikesekaitsefaktor LSF 15 või lastele LSF 20

Kui kellelgi on huvi milline toode vastab just minu jutule siin, siis küsige.

Muudetud kasutaja ebyem poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära pahanda, et olen kriitiline aga miks Sa reklaami teed ?! kokkuvõte on üks asi, aga see tundub olevat kaugele mindud. Pealegi jätab muljet nagu Sa oleksid ise selle ettevõttega seotud :lol:

Kui alusetult siis vabandan.. aga kahtlus vajab kustutamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei tohi HEAD toodet siin välja tuua, siis palun öelge nii, kes iganes selle vastu on. Tahan jagada oma kogemust teiste siin olijatega, et nad kõik tervislikumalt enda eest hoolitseks. Siin ju jagatakse palju soovitusi ja oma kogemusi???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei kasuta kunagi päikesekaitset,juhtub,et põletan naha ära,mis sest,see juhtub ainult kord suvel :lol: peale põletust võid olla päikese käes palju tahad,ikka põletust ei tule. :lol::lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei tohi HEAD toodet siin välja tuua, siis palun öelge nii, kes iganes selle vastu on. Tahan jagada oma kogemust teiste siin olijatega, et nad kõik tervislikumalt enda eest hoolitseks. Siin ju jagatakse palju soovitusi ja oma kogemusi???

Jagatakse.Aga sinu tekst meenutas pigem uurimustööd :lol: Pole võimalik lihtsalt ,et ühel inemisel on nii palju kogemusi nii kitsas valdkonnas. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei kasuta kunagi päikesekaitset,juhtub,et põletan naha ära,mis sest,see juhtub ainult kord suvel :lol: peale põletust võid olla päikese käes palju tahad,ikka põletust ei tule. :lol::lol:

Vanemas eas näed siis tulemusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma leian,et teemaalgataja on igati väärt tööd teinud ja avaldan talle selle eest kiidusõnu! Kui sina päikesekreemi ei tarbi,ei tähenda see seda,et see teema mõttetu oleks! Ma arvan,et paljud,kes ei osanud ennem kreemi osta,teavad nüüd,milline on neile õige!:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma leian,et teemaalgataja on igati väärt tööd teinud ja avaldan talle selle eest kiidusõnu! Kui sina päikesekreemi ei tarbi,ei tähenda see seda,et see teema mõttetu oleks! Ma arvan,et paljud,kes ei osanud ennem kreemi osta,teavad nüüd,milline on neile õige!:lol:

Ega ma polegi öelnud,et see on mõtetu teema.On see reklaam või mitte,siiski andis ta kindlasti mõnedele kasulikku inffi.Ma siin niisama lahutan enda meelt,mul tuju üleval,tegin täna oma viimase eksami :lol:Nüüd aga randa!!!!

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma leian,et teemaalgataja on igati väärt tööd teinud ja avaldan talle selle eest kiidusõnu! Kui sina päikesekreemi ei tarbi,ei tähenda see seda,et see teema mõttetu oleks! Ma arvan,et paljud,kes ei osanud ennem kreemi osta,teavad nüüd,milline on neile õige!:lol:

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sõbranna ütles et suvel tuleb porgandi mahla juua et see pidi päevitamisel aitama pruuniks saada....ise pole testinud :lol:

Saad "kena" kollaka/oranži tooni peale :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei tohi HEAD toodet siin välja tuua, siis palun öelge nii, kes iganes selle vastu on. Tahan jagada oma kogemust teiste siin olijatega, et nad kõik tervislikumalt enda eest hoolitseks. Siin ju jagatakse palju soovitusi ja oma kogemusi???

http://www.fitness.ee/main.php?main=amazon...mp;bot=bot.blue

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

thnx Annika, hea viide. :ph34r:

Otsisin ise ka seda URL-i

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

and see käis su esialgse URL kohta mis seal oli. Tahad tutvustada toodet- tutvusta. Reklaami eest maksa või jagame bänne ;):ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×