Jump to content
algaja15

Lihas.

Recommended Posts

Tere,olen 16 aastane alustasin trenni 2006a oktoobris kui rinnalt läks 55kg.Praeguseks on jõusaalis 9 kuud käidud.

Ma surun preagu 90kg,aga lihast ei ole ültse jõusaalis näen inimesi kes suruvad 75 ja on täiesti normaalselt lihastes.

Ma kaalun 80 ja enne trenni võtan proteiini.Toidu poolest söön palju ja magusat ka enam vähem igapäev.

Trenni teen 4 päeva nädalas + kehalistunnid,kodus käin ka lisa kõhtu tegemas ja jooksmas.

Kõht on ikkagi ees kuigi ma teen kõhtu samapalju kui lihastes "põkid".

Rinnale tuleb juurde kilosi pea iga kuu,aga lihase kuju ei arene ültse kuigi ten maximum raskusega.

Ootan abi.Mingeid vaata foorumit jne hoidge endale palun. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ootan abi.Mingeid vaata foorumit jne hoidge endale palun. :lol:

Selline lause paneb mind küll ütlema, et kasuta otsingut ! :lol:

ja eks see viga ikka toidus ole....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on toitumises, trennis ja puhkamises. Seepärast sul rinna kuju ei muutu, kuna sa ei järgi õiget tehnikat. Siin on palju juttu olnud, kuidas õige tehnikaga teha rinnalt surumist. Jõudu võib sul tulla, kuid kui sa ei soorita harjutust õigesti, ei tule sealt mingit lihast kah. Kasuta otsingut. Märksõnaks võib olla nt "Milos Sarcev".

Ja kindlasti ei ole neist toidulisanditest kasu, kui sa ei söö korralikult. Algajad nagu sina, mõtlete et proteiin on mingi imerohi. Vastupidi on asi. Kõhtu võid samuti teha iga päev kui tahad, aga tolku sellest pole. Üldiselt sain aru, et tahad pekki kõhu pealt saada ära, samas aga lihast kasvatada. Praktiliselt on see võimatu. Pead otsustama kas massi või dieeti teha, vastavalt sellele kas lihas kasvab või pekki kaotad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga tihti on ka see teema, et inimene ise oma arengut ei taju, ollakse liiga kriitilised

aga xero jutt on kõik jumala õige

vaata bodybuilding.com-ist milose õppevideoid, söö nagu mees ja lihas hakkab kasvama

ah jaa, foorumit vaata ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub et härra on rääkinud üldisest lihaskasvust. Siinkohal pead arvestama, et treeningud peavad olema ühtlased kõigile keha lihasgruppidele, mitte nii, et surud rinnalt, lootes et selg kasvab. Selliselt ongi võimalik see, et inimene kellel rinnalt surumise näitaja sinust väiksem võib paista üldiselt võimsama muskulatuuriga.

Teiseks tundub mulle et mõtled ma"x"imum raskuste all kõige suuremaid raskusi mida liigutada jõuad. Uuri ka natuke korduste vahemikest ja kui palju kordusi seerjas peaks tegema, et saada seda "põki" lihast.

Üldiselt kava hädavajalik, kui eesmärgiks ei ole vaid lamades surumine ja soovitav tulemus längus õlad (selgituseks et kui treenind selga vähem kui rinda, liiguvad lõpuks õlad ettepoole).

Parimate soovidega sulle treeningutel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×