Jump to content
intsu007

kumb parem

Recommended Posts

Mina teen kõiki harjutusi sirge kangiga. Kuskil videos ütles keegi proff, et tema teeb sirge kangiga küünarvartekõverdusi sest see treenib käsivarrelihaseid.

EDIT: Jerome Ferguson oli selle mehe nimi ja tegelikult ei saa neid harjutusi võtta nii üheselt. Mõni teeb parema meelega kukla tagant surumist kui rinnalt, aga tähtis on tehnika oskamine ja paljud ei oska seda harjutust korralikult teha, ning tekivad vigastused.

Muudetud kasutaja painkiller poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teen kõiki harjutusi sirge kangiga. Kuskil videos ütles keegi proff, et tema teeb sirge kangiga küünarvartekõverdusi sest see treenib käsivarrelihaseid.

EDIT: Jerome Ferguson oli selle mehe nimi ja tegelikult ei saa neid harjutusi võtta nii üheselt. Mõni teeb parema meelega kukla tagant surumist kui rinnalt, aga tähtis on tehnika oskamine ja paljud ei oska seda harjutust korralikult teha, ning tekivad vigastused.

Kas siis Z-kangiga tehes ei treeni käsivarsi vä

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on olnud võimalus näha, kuidas kukla tagant surumisel lasi üks vend kangi liiga ruttu alla ja kukutas raskuse endale kaelalüli peale.. see oli üks väga väga valus vaatepilt.. kui teete, olge vähemalt ettevaatlikud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teete suure raskusega kukla tagant surumist, siis tuleb küsida kedagi, et seisaks taga ja julgestaks. Ise olen teinud kukla tagant surumist 80 kiloga ja rinnalt üles surumist 90 kiloga ja pole probleeme olnud. Viimasel ajal ei tee, sest uues saalis pole selleks võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×