Jump to content
zerocool

Eesti jalgpallikoondis

Recommended Posts

Tervist, kallid kaasmaalased!

Täna õhtul siis ees Eesti-Horvaatia kohtumine jalgpallis.. mida ootate tänaselt mängult ja mis tulemust ennustate?

Ise tahan näha tegutsemas Voskoboinikovi, millegipärast on mu alateadvus talle suured ootused pannud :lol:

Ja tulemus - olgem realistid - 2:1 Horvaatia kasuks ... kuid - olgem realistid ent jäägem eestlasteks, Eesti 3:0 Horvaatia :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usk koondisesse on täiesti kadunud, kuigi minagi loodan uuele ründajale. Seisuks pakun 3:0 või 3:1 Horvaatiale. Äärmisel juhul 2:0. Aga mis Inglismaa mängust ootate ? Inglased mängivad teatavasti selg vastu seina, ma usun et Eesti saab sealt küll sauna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usk koondisesse on täiesti kadunud, kuigi minagi loodan uuele ründajale. Seisuks pakun 3:0 või 3:1 Horvaatiale. Äärmisel juhul 2:0. Aga mis Inglismaa mängust ootate ? Inglased mängivad teatavasti selg vastu seina, ma usun et Eesti saab sealt küll sauna.

tjah.. inglismaa on tõusnud tuhast minu arvates jälle koos Beckhamiga. Jälgisin eilset Brasiilia-Inglismaa vastasseisu ja ... ei ole midagi öelda, Inglismaal nõrku kohti polegi, kui eht vananev väravavaht välja arvata (samas mis Eestil vastu panna on) siiski on Robinson väga kogenud. Standardolukorrad kasutavad nad tapva tõhususega ära (Beckhami tsenderdused ja Terry pealöögid), keskväli on maailma parim minu arvates, ründajaid on neil igat masti, tõenäoliselt saadetakse välja Alan Smith-Michael Owen duo, kes säras ka brasiilia vastu. Ühesõnaga arvan ma, et Eesti võib mängida 0:0, kuid juhul kui õnn naeratab meile. Rünnakud võivad meil areneda välja vaid standardolukordadest. Ehk õnnestub ka kiire äärevahetusega miskit teha... kui poisid söödud täpseks saavad.. (ohkab, oleks see vaid nii).

Nii ja nüüd karm reaalsus - Horvaatiat peetakse Inglismaast kaliiber suuremaks tegijaks, seega pole eestlastel tänagi sugugi kergem kui inglaste vastu.

Ennustan Inglismaa 4:0 Eesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei ole sõnu. Äkki keegi teab öelda eestlaste söödutäpsust ? Päris tihti lükati pall lambist ette, samas see uus ründaja oli pidevalt kahe keskkaitsja vahel. Eesti jalgpall on suures madalseisus, juba teist või kolmandat vooru on Eesti ainuke meeskond, kes pole väravat löönud Euro 2008 valiksarjas. Kas tõesti pole Eestil ühtegi tõsist realiseerijat ? Selline tunne nagu ees oleks mingid jorsid, kes kohati sööta oskavad, enamasti löökideni ei jõua, kui jõuavad löövad mööda.

Natuke statistikast -

Jelle Goes-i taktikepi all 26 mängu, nendes 5 võitu, 5 viiki, 16 kaotust.

Euro 2008 valikturniiril - 6 mängu, 6 kaotust, 0 väravat, endale lastud 11 väravat ! Enne tänast mängu oli saanud Eesti 19 lööki postide vahele, milline imeline realiseerimisprotsent !

HEIA EESTI !

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei ole sõnu. Äkki keegi teab öelda eestlaste söödutäpsust ? Päris tihti lükati pall lambist ette, samas see uus ründaja oli pidevalt kahe keskkaitsja vahel. Eesti jalgpall on suures madalseisus, juba teist või kolmandat vooru on Eesti ainuke meeskond, kes pole väravat löönud Euro 2008 valiksarjas. Kas tõesti pole Eestil ühtegi tõsist realiseerijat ? Selline tunne nagu ees oleks mingid jorsid, kes kohati sööta oskavad, enamasti löökideni ei jõua, kui jõuavad löövad mööda.

Natuke statistikast -

Jelle Goes-i taktikepi all 26 mängu, nendes 5 võitu, 5 viiki, 16 kaotust.

Euro 2008 valikturniiril - 6 mängu, 6 kaotust, 0 väravat, endale lastud 11 väravat ! Enne tänast mängu oli saanud Eesti 19 lööki postide vahele, milline imeline realiseerimisprotsent !

HEIA EESTI !

Vaatamata Sinu "optimismile" olen mina küll täiesti rahul mänguga. Uued koondislased õigustasid oma kohta täielikult, seega on ka noori peale tulemas. Olukordi loodi üpriski palju kui arvestada vastase tehnilist ja individuaalset ülekaalu. Arvan küll, et Eesti liigub õiges suunas ja tuleks jätkata Jelle Goesi all, sest see mees ei tee lühiajalisi käike, Eestis pole võimalik ega mõttekaski niiöelda meeskond üles pumbata korraks.. Jelle vastutusala on väga lai, vaatamata sellele, et on olemas abitreenerid ja noortetreenerid, tegeleb ta ka nendega üsna aktiivselt.

Inimesed saage aru, et kõike mis loeb, ei saa lugeda!

Ja mina ütlen küll, et mängujärgselt võisin tunda uhkust, et olen eestlane. Öelge mida tahate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatamata Sinu "optimismile" olen mina küll täiesti rahul mänguga. Uued koondislased õigustasid oma kohta täielikult, seega on ka noori peale tulemas. Olukordi loodi üpriski palju kui arvestada vastase tehnilist ja individuaalset ülekaalu. Arvan küll, et Eesti liigub õiges suunas ja tuleks jätkata Jelle Goesi all, sest see mees ei tee lühiajalisi käike, Eestis pole võimalik ega mõttekaski niiöelda meeskond üles pumbata korraks.. Jelle vastutusala on väga lai, vaatamata sellele, et on olemas abitreenerid ja noortetreenerid, tegeleb ta ka nendega üsna aktiivselt.

Inimesed saage aru, et kõike mis loeb, ei saa lugeda!

Ja mina ütlen küll, et mängujärgselt võisin tunda uhkust, et olen eestlane. Öelge mida tahate.

Aga paraku ainuke asi mis loeb on skoor mängu lõpuks. Nagu reporterid ütlesid, midagi katastroofilist pole olnud mängupildis (v.a Iisraeli vastu). Ometi on väravatevahe 11:0. Ja selle vastu ei saa miski, et Eesti on viimane maa valiktsüklis kes pole skoorinud. Kuid jah, see uus rünne mängis tõesti suht hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi mängupilt oli korralik ja Eesti meeskond taakord andis võitlusliku mängu, siis ikkagi tuleb tõdeda, et Eesti jalgpall liigub hetkel allamäge. Mäletan veel aega kui Eesti oli Fifa edetabelis ca 60. ning võideti selliseid meeskondi nagu Venemaa ja oli võimalusi ka edasipääsuks finaalturniiril. Samas praegune reaalsus on see, et tulemused annavad meile kõige nõrgema jalgpallimeeskonna staatuse Euroopas(0 punkti, 0 väravat) ja Eesti oli Fifa edetabelis kuskil 110-120. koha piirimail. Sellised tulemused on masendavad ning kindlasti peab siin olema ka inimesi, kes selle eest vastutavad. Kuna ei saa öelda, et tiimis puuduksid tugevad mängijad, siis ma pean tõdema, nagu ka rainisk, et tõenäoliselt kõige õigem samm oleks hakata uut treenerit tiimile otsima. Jelle võib küll olla tore noormees ja saada hästi läbi mängijatega, aga kui meeskond ei suuda tulemusi tuua, siis on vaja midagi muuta. Kui ma ei eksi, siis Goesi leping peakski nüüd peale Inglismaa mängu lõppema ning ma loodan, et otsitakse juba uusi treenereid tiimile.

Muudetud kasutaja fighter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×