Jump to content
rohula

Puusade juurest..

Recommended Posts

Et nagu kuidas saada lahti rasvast kintsudelt ja selle pealt nagu, ei oska seletada,

umbes sealt

|

/ ---siit

|

pmst niimoodi läheb küljelt allapoole ..

Mida tegema peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et nagu kuidas saada lahti rasvast kintsudelt ja selle pealt nagu, ei oska seletada,

umbes sealt

|

/ ---siit

|

pmst niimoodi läheb küljelt allapoole ..

Mida tegema peaks?

1.söömine korda(kui ise ei oska - telli toitumiskava)

2.aeroobne treening(või HIIT)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on toitumise kohta üks artikkel, mis seletab lihtsalt toitumis-aspekte:

http://www.takeaway.ee/default3.asp?id=9

Samas on siinsel fitnessi lehel otsingumootor, millega leiab palju toitumis-alast teavet, võid otsingusõnaks sisestada näiteks "lihtsüsivesik", mida seal Arctic Cafe lehe jutus mainitakse, ja hiljem google'st sama otsingut teha. Selliselt need teadmised tulevad, ja kindlasti läheb veidi aega, aga öeldaksegi ju, et fraas "pole aega selle jaoks" tähendab tegelikult, et "pole prioriteetne minu jaoks", seega kui miski huvi oluline on, siis tuleks tegeleda selle asjaga, ja sinu puhul soovitaks ka vaeva näha lihtsalt asjaga.

Olen ise programmeerimis-foorumites ca 10 aastat olnud, ja seal on alati hulganisti tulnud inimestele vastata "kasuta googlit", sest jah, tuleb ise veidi lihtsalt uurida otsida kui asja ikka oluliseks peetakse, lahendused on nina all tavaliselt.

Mulle muidu see arctic cafe jutt seal meeldib, kuna on hea loetavusega, et loe seda ka muuhulgas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et nagu kuidas saada lahti rasvast kintsudelt ja selle pealt nagu, ei oska seletada,

umbes sealt

|

/ ---siit

|

pmst niimoodi läheb küljelt allapoole ..

Mida tegema peaks?

Sa mõtlesid külgedel olevaid sangasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mkm...ma arvan et ta mõtles puusade peal olevat rasva....aga see on see koht minuarust kus kõige viimasena üldse midagi ära hakkab minema...ja aitab trenn ja toitumine nagu ikka...üks ilma teiseta ei anna soovitud tulemust..võibolla ilma trennita veel saab, aga tulemus pole nii ilus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas oli siis sangadest jutt ? kui oli siis tahaks ka teada kuidas need ära saab võluda lihtsalt B)

Lihtsalt ei saavuta midagi. Tuleb toitumine korda teha nagu eelvenad foorumlased on maininud ning samuti trennikavasse sisse panna ka aeroobne trenn.(jooksmine,velotrenažöör jt.). Aeglaselt, aga kindlalt tuleb oma eesmärke saavutada. Võid kindlasti tellida toitumis+treeningkava sellest oleks palju abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sangasid pidavat tekitama ka külm. Kui külmal ajal lühikesi, nappe riideid kanda. Keha reageerib sellele ja moodustab just sinna suurem rasvapolstri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas oli siis sangadest jutt ? kui oli siis tahaks ka teada kuidas need ära saab võluda lihtsalt B)

Noh ära saab neid võluda rasvaimuga äkki ? (mitte, et ma seda soovitaks)

Aga võta seda ka arvesse, et (effektiivset) lokaalset rasvapõletust ei ole olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ära saab neid võluda rasvaimuga äkki ? (mitte, et ma seda soovitaks)

Aga võta seda ka arvesse, et (effektiivset) lokaalset rasvapõletust ei ole olemas.

ei sellist asja ei tee eluski . krt kõike saab ka spordiga teha :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, kui mina siin oma kaalu korrigeerisin regulaarse trenni ja tervisliku toitumisega, võtsin alla 8 kilo. Nüüd kaalun 177 cm juures 59-60 kilo. Vähem nagu ei tohikski enam...aga väiksed sangad on ikka alles HAHAHA. Kuna grammigi enam alla ei lähe (olen proovinud), siis las nad olla. Mees ütles, et ongi hea, kui liiga kondine pole, et natuke naiselikkust ei tee paha :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on toitumise kohta üks artikkel, mis seletab lihtsalt toitumis-aspekte:

http://www.takeaway.ee/default3.asp?id=9

Samas on siinsel fitnessi lehel otsingumootor, millega leiab palju toitumis-alast teavet, võid otsingusõnaks sisestada näiteks "lihtsüsivesik", mida seal Arctic Cafe lehe jutus mainitakse, ja hiljem google'st sama otsingut teha. Selliselt need teadmised tulevad, ja kindlasti läheb veidi aega, aga öeldaksegi ju, et fraas "pole aega selle jaoks" tähendab tegelikult, et "pole prioriteetne minu jaoks", seega kui miski huvi oluline on, siis tuleks tegeleda selle asjaga, ja sinu puhul soovitaks ka vaeva näha lihtsalt asjaga.

Olen ise programmeerimis-foorumites ca 10 aastat olnud, ja seal on alati hulganisti tulnud inimestele vastata "kasuta googlit", sest jah, tuleb ise veidi lihtsalt uurida otsida kui asja ikka oluliseks peetakse, lahendused on nina all tavaliselt.

Mulle muidu see arctic cafe jutt seal meeldib, kuna on hea loetavusega, et loe seda ka muuhulgas.

See antud link ei tööta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ära saab neid võluda rasvaimuga äkki ? (mitte, et ma seda soovitaks)

Mina sellest mõttes isegi soovitaks, et igasugu rasvas ladestunud mürkained jäävad ainevahetusest läbi ajamata. Sinna koguneb ikka sellist saasta, et mõni vend võib tugeva dieedi käigus mürgitusse ära surra. No ja pikaajaline mõju ka - paljud rasvas akumuleeruvad ained on kantserogeensed ka.

Aga võta seda ka arvesse, et (effektiivset) lokaalset rasvapõletust ei ole olemas.

Pealemääritavatest johimbiiniga geelidest räägitakse küll häid asju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loen ja lootsin leida lahendusi..

mu ka sangad,,,, vahel vaatan, et tahaks lahti saada teinekord jälle, et ahh ..las olla..

kusjuures eest vaates ei olegi nii hull ..aga tagant vaates ei meeldi :rolleyes:

kas äkki keegi teab mõnda kodust ja lihtsat ( tõhusat) meetoodit, kuidas neid kasvõi vähendada.

Ootan huviga vasutuseid neilt kes on tulemusi näinud. : <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loen ja lootsin leida lahendusi..

mu ka sangad,,,, vahel vaatan, et tahaks lahti saada teinekord jälle, et ahh ..las olla..

kusjuures eest vaates ei olegi nii hull ..aga tagant vaates ei meeldi :rolleyes:

kas äkki keegi teab mõnda kodust ja lihtsat ( tõhusat) meetoodit, kuidas neid kasvõi vähendada.

Ootan huviga vasutuseid neilt kes on tulemusi näinud. : <_<

Lihtne see ei olnud, sest ma vihkan jooksmist, aga sangadest sain lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtne see ei olnud, sest ma vihkan jooksmist, aga sangadest sain lahti.

nu jah...iseenesest mul vb polegi jooksmise vastu midagi... aga asi selles et pole kuskil joosta:p..mulle ei meeldi mingi külavahel ..lalallalalaa:P:D: ok see selleks..

aga kuidas siis oli..?.kui kiiresti sangadest lahti said?.. mis moodi jooksid, selles suhtes et kui palju korraga ja äkki on mingeid näpunäiteid vms:P.. hihiii :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu jah...iseenesest mul vb polegi jooksmise vastu midagi... aga asi selles et pole kuskil joosta:p..mulle ei meeldi mingi külavahel ..lalallalalaa:P:D: ok see selleks..

aga kuidas siis oli..?.kui kiiresti sangadest lahti said?.. mis moodi jooksid, selles suhtes et kui palju korraga ja äkki on mingeid näpunäiteid vms:P.. hihiii :lol:

Tere,

Pisikene sang on külaelu lahutamatu osa.

Kui jooksmist häbened siis kahjuks pead kuskilt lõivu maksma.

Aga kui me vaatame viimaseaja moejooni siis peame tõdema, möllab lahe retrošeiker, kus kõrge värvel on abiks erinevate kumeruste silumisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ytleme nii et kõige suuremaks probleemiks ongi keskoht( kõht, "sangad") kui neist lahti saaksin oleks kõik väga ok..

kaal on norm ( olen 178cm kaalun 67 kg) ...-kaal kõigub( 65-69 kg)..???? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu jah...iseenesest mul vb polegi jooksmise vastu midagi... aga asi selles et pole kuskil joosta:p..mulle ei meeldi mingi külavahel ..lalallalalaa:P:D: ok see selleks..

aga kuidas siis oli..?.kui kiiresti sangadest lahti said?.. mis moodi jooksid, selles suhtes et kui palju korraga ja äkki on mingeid näpunäiteid vms:P.. hihiii :lol:

See on umbes samasugune jutt, et küll läheks trenni, aga pole, kes kaasa tuleks. Mis sellel küla vahel jooksmisel viga on? Ise jooksin ka (enam ei saa küla vahel joosta, kuna kolisin linna) ja jooksin nii kiiresti ning nii kaua kui jaksasin. Ei jälginud kella ega pulssi, vaid enesetunnet ning jaksu.

Kui küla vahel jooksmine ei meeldi ja toidulaua korrigeerimine samuti mitte, siis tuleb lihtsalt oma sangadega leppida ja/või trimmivat pesu kanda, ainult, et siis võib seda seljast võttes end veidi kehvasti tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×