Jump to content
Uhvo

suvel?

Recommended Posts

aga üldiselt kuda te ise... kas siis tõesti viitsite ka suvel jõusaalis rassida :lol:?? kui nagu mingit meistri tiitli eesmärki pole, siis suvel, kui on puhkuste ja muude ajaviitmiste aeg, on küll väga "raske" trennis (jõusaalis) käiia.

Kuna olen õpilane, tähendab, et mul on suvi vaba. Kuna mul on vaba aeg, kus ma saaks puhata, lähen ma tööle :lol: . Töö on füüsiliselt küllaltki koormav (8+h päevas trimmerdamine) ja peale tööd ei jaksa nii tihti jõusaalis käia, nii, et tavapärase 4 asemel käin 2-3 korda.

Aga jumala eest, kui mul oleks puhkus ja päevad vabad (ka suvel) ma ikkagi rassiks jõusaalis eriliselt suure rõõmuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel on isegi kiirem, kuid trenni jaoks leian ikka aega. Nädalas vähemalt 2 trenni ja see jutt, et kuidas te viitsite suvel jõusaalis rassida. No ma ei tea, ma teen trenni sellepärast, et ma tunnen sellest mõnu, muidugi ei viitsiks ma saalis lindil joosta või ratast vändata, ikka õues.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna olen õpilane, tähendab, et mul on suvi vaba. Kuna mul on vaba aeg, kus ma saaks puhata, lähen ma tööle :lol: . Töö on füüsiliselt küllaltki koormav (8+h päevas trimmerdamine) ja peale tööd ei jaksa nii tihti jõusaalis käia, nii, et tavapärase 4 asemel käin 2-3 korda.

Aga jumala eest, kui mul oleks puhkus ja päevad vabad (ka suvel) ma ikkagi rassiks jõusaalis eriliselt suure rõõmuga.

Mis imekohas või imemoodi Sa trimmerdad ? Kui ma teen korraliku 8 tunnise päeva ära, siis küll väga läbi pole (v.a väga sooja ilmaga). Ja niigi trimmerdan ma veel võsalõikajaga, mis tublisti raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga üldiselt kuda te ise... kas siis tõesti viitsite ka suvel jõusaalis rassida :lol:?? kui nagu mingit meistri tiitli eesmärki pole, siis suvel, kui on puhkuste ja muude ajaviitmiste aeg, on küll väga "raske" trennis (jõusaalis) käiia.

Minu jaoks ongi jõusaal üks puhkuse vorme. Eriti hea on siis seal käia, kui on stressirikas aeg, saab kõik kogunenud emotsioonid raua peale väljaelada ja järgmine hommik ärkad nagu uuesti sündinud :lol:. Ise võtan suvel koormust väiksemaks, käin ca 1,5x nädalas(muudel aastaaegadel ca 2,5...3x).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks ongi jõusaal üks puhkuse vorme. Eriti hea on siis seal käia, kui on stressirikas aeg, saab kõik kogunenud emotsioonid raua peale väljaelada ja järgmine hommik ärkad nagu uuesti sündinud :lol:.

Ma olen Sulle täielik vastand. Kui mul mingi mure on, pole mõtet trenni teisi närvi ajama minna, sest ma olen siis flegmaatik ruudus. Aeroobikas jään teistele jalgu ja jõusaalis unustan end lihtsalt mõne pingi peale mõtlema ning vihastan teisi, kes minu järelt ootama peavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis imekohas või imemoodi Sa trimmerdad ? Kui ma teen korraliku 8 tunnise päeva ära, siis küll väga läbi pole (v.a väga sooja ilmaga). Ja niigi trimmerdan ma veel võsalõikajaga, mis tublisti raskem.

Ma ei tea kuidas sinu kandis on, aga meil siin räpinas on suved mõrvarlikud.

Pealegi oleneb tõesti kus trimmerdada, siiani olen pidevalt pidanud ühendama mägironimise trimerdamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×