Jump to content
Uhvo

suvel?

Recommended Posts

no ma täpselt samas olukorras :lol: Ja isiklikult kavatsen küll rohkem aeroobsega tegelema hakata, aga ei jäta unarusse ka Sööki ja aegajalt võiks Lihaseid kah koduste vahenditega väsitada... hantlid jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma täpselt samas olukorras :lol: Ja isiklikult kavatsen küll rohkem aeroobsega tegelema hakata, aga ei jäta unarusse ka Sööki ja aegajalt võiks Lihaseid kah koduste vahenditega väsitada... hantlid jne

ise mõtlen et võiks rohkem võhma jne teha (ka pallimänge harjutada), kuid samas tahaks et lihas säiliks. koduste vahenditega eriti ei viitsi jurada.. ei anna nagunii korralikku tulemust, eneserahuldamine rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 6 kuud oled ainult trenni teinud, siis vaevalt küll, et sul õnnestub massi ja eriti jõudu säilitada selle 3 kuuga. Ka siis ei õnnestu, kui aeroobset trenni teed (ratas, ujumine jne). Oleksid sa 3 aastat käinud, oleks veel ilmselt midagi alles jäänud. Aga praeguse seisuga arvan ma, et 3 kuud pausi nullib enam-vähem saavutused ära. Võib-olla küll mitte täiesti, ja hiljem on juba veidi lihtsam kaotatud tulemused tagasi saada, aga siiski. Võiks ikka üritada aeg-ajalt jõusaali külastada. Isegi, kui 1-2 korda nädalas käid, aitab see vormi säilitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, vastava toitumisega see siis ilmselt aitaks rasvaprotsendi vähendamisele kaasa küll.

aga kätekõverdused ntx annaksid midagi?? või on see rohkem niisama väsitamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõmbad lõuga, teed kätekõverdusi, ujud, sprindid ja ikka intensiivselt, küll siis see vorm säilib ka, kui mitte ei parane.Pikad aeroobsed põletavad lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 6 kuud oled ainult trenni teinud, siis vaevalt küll, et sul õnnestub massi ja eriti jõudu säilitada selle 3 kuuga. Ka siis ei õnnestu, kui aeroobset trenni teed (ratas, ujumine jne). Oleksid sa 3 aastat käinud, oleks veel ilmselt midagi alles jäänud. Aga praeguse seisuga arvan ma, et 3 kuud pausi nullib enam-vähem saavutused ära. Võib-olla küll mitte täiesti, ja hiljem on juba veidi lihtsam kaotatud tulemused tagasi saada, aga siiski. Võiks ikka üritada aeg-ajalt jõusaali külastada. Isegi, kui 1-2 korda nädalas käid, aitab see vormi säilitada.

Tahad öelda, et kui 3 aastat teed rasket trenni ja otsustad 3 kuud puhata, siis peale seda oled põhimõtteliselt nullis?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe mu juttu uuesti. Tsiteerin: "Oleksid sa 3 aastat käinud, oleks veel ilmselt midagi alles jäänud". Ehk siis, kui 3 aastat rasket trenni teha, siis miski jääb alles (selge see, et mitte 100%). Kui aga trenni teha ainult 3 kuud, siis alles jääb väga vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõned tegevused mõjuvad lihastele rohkem hävitavalt kui teised. Nt ca aasta tagasi olin 2 perioodi, märts/aprill ja juuni/juuli, jõusaalist eemal. Esimesel perioodil enamasti jooksin ja tegin oma põhiasja: rahvatantsu (kusjuures vastupidiselt üldisele arvamusele on see tegevus super peaaegu kõiki lihasgruppe haarav intervalltreening) ning täheldasin suuremat lihaskadu kui pärast suvekuid, kui jooksmise asemel tegin ratast, rannavollet, ujumist.

Aga parim, mida saab teha, on jah üldine kehaline aktiivsus läbi endale meelepäraste tegevuste....seeläbi ei teki organismis stressi, mis ka "hävitab". Ükskõik, mida juurde teha (lisaks piisav puhkus), tuleb ilmselt kasuks....keha ju kõrvaldab "liha" seetõttu, et sa teda ei kasuta/rakenda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise kogenud väga pikka treeningupausi, võin kindlalt väita, et korralik toitumine aitab lihast säilitada ja kaasa aidata selle pärastisele taastumisele.

mul oli kusjuures just 3 kuu juures trennita huvitav periood, kus lihased korraks jälle vormi hakkasid võtma. kokku oli mu paus 8 kuud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel hoian end suurepärases vormis raske töö,ujumise,rattasõidu ja kalapüügiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine paika, mul on üks sõber kes kellel on vahepeal väga pikad pausid saalis tulnud, aga ta on oma toitumisega suutnud säilitada ikkagi päris kenasti, muidugi ta kauem teinud, aga siiski. Aga tee lihtsalt lihtsaid koduseid harjutusi (kätekõverdused, lõuatõmbed, jne) võid isegi mõne segukoti kuskilt selga visata ja kukkuda kükke sooritama :lol: Kätekõverdusi saad samuti teha erinevat moodi, et nad treeniksid ka osaliselt su rinnalihaseid. Üks video oli Thugtraining vms, seal tegid tüübid puhtalt ettejuhtuvate torude peal kogu kehale

Kes väga tahab, leiab võimaluse ja vahendid!

Muudetud kasutaja popwar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtne lahendus: selle kolme kuu jõusaali pileti raha, mis maksmata jääb eest osta endale hantlid või kang ning lõuatõmbamise toru. Saad teha trenni edasi.

Kuue kuu pikkuse treeningstaaziga ei ole mõtet raisata raha valkudele ega kreatiinile. Need on väheke rohkem arenenud sportlastele mõeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et pari viis vormi hoida on trenni teha!

Lihas muidugi suvel ei kasva, seega pole mõtet normaalselt teha, aga vormi on küll võimalik hoida.

Lihas suvel ei kasvagi? On ta siis puhkusel või midagi? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihas suvel ei kasvagi? On ta siis puhkusel või midagi? :lol:

aga üldiselt kuda te ise... kas siis tõesti viitsite ka suvel jõusaalis rassida :lol:?? kui nagu mingit meistri tiitli eesmärki pole, siis suvel, kui on puhkuste ja muude ajaviitmiste aeg, on küll väga "raske" trennis (jõusaalis) käiia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×