Jump to content
Troll

triipsepsi treenimine probleemse küünarliigega

Recommended Posts

Oen natuke nõutu triitsepsi treenimisel kuna küünarliiges ei võimalda harjutusi sooritada täis amplituudiga. Probleem nimelt selles, et kui käsi on 90 kraadise nurga all, siis katsudes küünarnukki sisemiselt küljelt on tunda kuidas küünarnuki alumiselt küljelt tuleb nagu üle luu midagi küünarnuki siseküljele ja kätt sirutades läheb tagasi luu taha. Jutt väga keeruline, loodan et oli mõistetav.

See segab täisamplituudiga triitsepsi harjutuste sooritamist, on ebameeldiv, natuke valus ja tekib selle punkti ületamisel nagu nõrkusemoment.

Mismoodi võiks triitsepsi treeningud välja näha näiteks 3-4 eri harjutuse sooritamisel, kas teha osad harjutused ainult kasutades harjutuse esimest faasi ja teised nii, et kasutada ainult viimast faasi. abi oleks oodatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oen natuke nõutu triitsepsi treenimisel kuna küünarliiges ei võimalda harjutusi sooritada täis amplituudiga. Probleem nimelt selles, et kui käsi on 90 kraadise nurga all, siis katsudes küünarnukki sisemiselt küljelt on tunda kuidas küünarnuki alumiselt küljelt tuleb nagu üle luu midagi küünarnuki siseküljele ja kätt sirutades läheb tagasi luu taha. Jutt väga keeruline, loodan et oli mõistetav.

See segab täisamplituudiga triitsepsi harjutuste sooritamist, on ebameeldiv, natuke valus ja tekib selle punkti ületamisel nagu nõrkusemoment.

Mismoodi võiks triitsepsi treeningud välja näha näiteks 3-4 eri harjutuse sooritamisel, kas teha osad harjutused ainult kasutades harjutuse esimest faasi ja teised nii, et kasutada ainult viimast faasi. abi oleks oodatud!

sama asi.. ootan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et teemat risustan, aga endal sama jama, seepärast trenn paar kuud vahele jäänd juba. Segab nii triitsa, kui ka rinna harjutusi, rinna puhul siis põhimõtteliselt aind surumist. Enda puhul tean, millest jama pihta hakkas, kukkusin mõned aastad tagasi ühel sünnipäeval täis peaga :lol: keldri trepist alla ja panin küünarnukid oma arust kaitseks külje peale 90 kraadi all ja sain paugu parema käe küünarnukile!

Ega kui asi tõsine, siis aind arstile näitamine annab tulemust vast, läbi valu või veel hullem valuvaigistite abil kindlasti ei tohiks teha! Ise üritasin kinni siduda, aga ei aidanud, nüüd peaks proovima jälle, äkki kannatab teha, kui ei, siis ka arsti juurde minek!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu puhul on see valu väga väike ja see probleem on olnud kogu tedliku aja mil olen treeninud st. arvan et koguaeg olnud aga enne treeningutega alustamist lihtsalt ei pannud seda tähelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju teil treeningstaazi on?

Mingi artikkel soovitas üldse käsi mitte enne treenida kui vähemalt 40cm pole.

Kuna küünarliiges pole veel valmis selliseks koormuseks.

Seega kui käed peenikesed peaks tegema massi harjutusi - Lõug, kükk, surumised, tõmbed jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treeningstaazi 3a siis vahepeal 5a paus ja nüüd 4kuud jõunäitajad hakkavad juba peaaegu taastuma endisega surumine 125-130kg, kükk 4x5 150kg ja umbes nii ka jõutõmme st. surimisi ja tõmbeid on tehtud küll, ning massi ka mingil määral on. probleem ikka milleski muus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank kas see oli mingi nali, et käsi peab vähemalt olema 40 cm?

Ma olen 164 pikk ja kujutad sa ette kui mu käsi oleks 40 cm sa ehmataksid suht ära ma arvan..

mul see praegult 36 ja ei ütleks, et peenike nagu on..see asi ikka sõltub väga palju muudest teguritest ka kui suur see käsi on ja ma ei ütleks, et mu küünarnukid nõrgad on eile tegin 110kg8s ja 4kordust seerias lamadessurumist ja see juures täitsa pikka pausiga ilma põrketa ja rööbaspuu ei valmista eriti raskust 38kg pummiga teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud - see oli mingis artikklis bodybuilding.com-is.

aga eks igaüks treenib ikkagi ise ja enamasti nagu ise tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arst võiks üle vaadata . Mulle on see tuttav teema , küünarnuki jama(opp. jne) praktiliselt lõpetas minu sporditegemise.

Ära tee harjutusi mis teevad haiget , prantsuse surumine lamades ja muud sarnased , blokiga võib, kui ei ole valus, ära tee 4 harjutust triitsale 1-2 piisab, liigutuse amplituud olgu mõistuse piires(täisamplituud ei ole alati vajalik ega isegi otstarbekas) , kui on ikka valus siis ära tee.

Finalgon või capsicam enne trenni ja küünarnuki sidemed (käised, sleeves) , need on ka abiks.

Triitsale tegelikult ei ole vajagi isoleerivaid harjutusi eriti teha , erinevad kitsa haardega surumised annavad pareminigi massi.

Lamades kitsa haardega surumine , põrandal , tagurpidi haardega , klotsiga jne, ületõmbed hantliga on ka muideks triitsale päris hea , kui sa alumises faasis lased käed küünarnukist kõveraks. Üks põhjustest miks mu küünanukk tuksi läks ongi see , et tegin üle , palju harjutusi ja suht suured raskused , näit. 90 kg 3x6 prantsuse surumine kangiga kaldpingil.

Põletilikuline liiges on nõrk ja vigastus tuleb kergelt , parem karta kui kahetseda.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui põletik on sees ja pidevalt annab ikka tunda mitte trennis siis peaks ka pidevalt kandma varukat või sidet küünarliigesel.

Bioglükosamiin, Ultra Gel ja näiteks ka saun on veel abiks jne.

Ja kui on ikka valus siis on lausa rumal treenida hambad risti edasi.

aga eks igaüks teab ise mida oma keha ja tervisega teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×