Jump to content
ebyem

Millega lähed Sina tööle?

Recommended Posts

Põhiliselt ainult autoga: vahemaad pikkad, Kristiine - Õismäe - Kadriorg - Kesklinn - Viimsi ja bussiga jääksingi minema. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teatavasti käime kõik kas tööl või koolis. Sinna peab ka kuidagi jõudma. Millega meie spordi inimesed siin oma sihtpunktidesse liiguvad. Jala, rattaga, autoga, rulluiskudega jne.? Kui pikad on vahemaad? :lol:

jalgrattaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kooli lähen bussiga( 5 km) ja trenni samuti bussiga(samuti 5km :lol: ).Mujal aga,kui pole just väga kaugel ,proovin rattaga käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt töötan kodus, aga aeg-ajalt käin Tartus tööl. Sel juhul on transpordivahenditeks: buss+laev+buss (või auto), üks ots 280 km. :lol: See laevas istumise osa on alati kõige tüütum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
15min jalgsi, 10min bussiga....rattaga kulub ca 10min, kui olen hiljaks jäämas ja higised riided ei häiri, 20min rahulikus tempos

Kuule, kuidas sul kulub rahulikus tempos jalgrattaga 20 min, samaaegselt kui jalgsi lähed 15 min. Või sain valesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule, kuidas sul kulub rahulikus tempos jalgrattaga 20 min, samaaegselt kui jalgsi lähed 15 min. Või sain valesti aru?

see on nii, et kui lähen bussiga, siis lisaks pean ka 15min kõndima, ehk kokku kulub 25min, seega rattaga saan igaljuhul kiiremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin tööl ja koolis praegu bussiga, ega jah autoga sõit on kallis lõbu praegu sest bensiin kallis, bussiga on mitu mitu korda odavam käia, rattaga võiksin ka käia, aga liiga kaugeks jääb praegu töökoht :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõidan ise või mees viib autoga. Sõitu umbes 7-15 min, olenevalt sõidukiirusest ja liiklustihedusest. Km ei tea. Kola on palju (riided riidepuul, kingad, terve päeva söök, vahel ka trenniasjad ja tööl vajaminev atribuutika) ja enamasti ei tea, millal koju saab, seega on lihtsam autoga minna. Häda korral (kui autot pole parajasti) olen ka trolliga+ jala läinud, aga üldiselt eelistan ikkagi oma kallist aega säästa. Ei huvita kah eriti, et bussiga odavam oleks.

Kunagi, teises kohas töötades käisin normaalse ilma korral ka jala ja rattaga, oli u 40 min jalutamise tee. Päris mõnus oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohoh. Seda tahaks näha.

No mida sa sõidad mudasel maastikul näiteks Hummer H2-ga kui see kaalub pea kolm tonni ? Kerge muda ja ongi kogu sõit! Hobusega saab ikka kiiremini edasi :ph34r:. Ja odavamalt pealegi. Aga maastikul oleks ATV päris hea valik, või enduurokas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina käin jala suht harva :ph34r: trenni kah autoga, kuid mul tööle ikka 15 km ka, rattaga ei taha minna, kuna siis olen higikoll, kui tööle jõuan ja ei viitsi kohe dušši alla minnaja vahetusriideid kaasas tarida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kodust tööle 12km (kakumäelt kesklinna)

Režiim on selline:

2x nädalas väikse ringiga nii, et tuleb ca. 26km ots. Kokku päevas ligi 52+ km mis on ca. 2h

2x nädalas otse tööle mis on ca. 24min ots (nendel päevadel + laupäev on õhtul veel jõusaal 2h)

1x nädalas jooksen (12km). 1 ots siis ca. 53min. Teine ots autoga (naine viib tööle, tagasi jooksen).

Teen nii aastaringselt, varieerides rattamarsruuti kuna ühte sama rada triikides hakkab ilgelt igav. Vahest pirita metsa kaudu jne.

Rõõmustav sellise korralduse juures on see, et nii hoiab oluliselt aega kokku. Suht-koht sama aja raiskaks tööle autoga või bussiga sõites + eraldi trenniks kuluv aeg.

Muidugi töised riided asuvad tööl ning pesemisvõimaluseta sellist reziimi hoida ei saa. Seega natuke logistikat vaja teha, et tööl kõik asjad alati olemas oleks.

Talvel -20 või -30C juures tulevad rattaga veel muud jamad, piduriõli muutub paksuks, kui käigutrossid hooldamata, siis kiiluvad kinni jne. Riided peavad korralikud olema. Lume ja jää sula on ka jama, kuna siis käib rattaga ikka nädalas 1-2x käna ning ka joostes tuleb kukkumisi ette... Siis lisame veel liiklusprobleemid (i.e. puuduvad jalgrattateed mistõõtu tuleb sõita ca. 50% autoteel), ütleme et linnal arenguruumi veel on.

Jõudu!

K

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×