Jump to content
Kaval

Kuidas kasvada vaikselt?

Recommended Posts

Tere, olen siin viimased kuud rahulikult rasva põletand ja olen jõudnud sinnamaani kus praeguseks aitab... ise hetkel kulturist ei ole ega plaani ka hakata, aga jõusaalis olen käinud varsti nii aastaringi ja küll viimased kaks kuud tulemused kohapeal seisnud, tahax et need hakkaks nüd vaikselt tõusma... asi selles et ei taha nüüd enam palju rasva peale koguda, ei ole eesmärgiks suuri lihamägesid kasvatada, aga soovin tahan jõusaalis käia ja rauaga ikka mängida ja et mass ikka vaikselt kasvax kah, loodan et saite eesmärkidest aru.... nüüd ongi küsimus, et kui suur peaks mu kaloraaz olema et nii vaikselt, ilma rasva lisandumata kasvada...

BAViks sain endale 1836 ja BAViks rasvast vaba massi järgi 1728 ja võtan sealt umbes keskelt... et BAV enam vähem nii 1800 ja shiuke keskmise ning mitte väga aktiivse eluviisi vahel hetkl... tuleb päeavsex energiavajaduseks 2400 - 2500 kcal, et kaalu sälilitada TEOREETILISELT.... et kas peaks siis nüüd enam vähem selle ümbruses oma energiavajadust hoidma või vaikselt kõrgemal ja kuidas hoida seal süsikate ja rasvade tasakaalu... valku tarbiks enam vähem 1.8 - 2 g ühe kg kohta...

Tänud targad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jeap olen enamuses need targad artiklid siit läbi lugend... tahax et mõni tark kommenteeriks kas üldiselt mu kirjelduse järgi on kõik õige või nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga nagu artiklis öeldud, on võimalik nii kasvada, et tuleb minimaalselt rasva ja ka lihast. See on muidugi kõik jällegi väga täpne värk, kõik need toidukogused jne. Üldiselt on ju nii, et mida aeglasemalt kaal tõuseb, seda tõenäolisem on, et tuleb puhta lihasmassi arvelt. See viibki selle artklini ja su jutu pointini välja, et on võimalik nii toituda, et saad päevas vaid mõnikümmend kcal lisa, kuid lihasmass, tõsi, küll väiksem, kuid rasvavaba lihasmassi tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×