Jump to content
ebyem

Juuksed nõrgad!

Recommended Posts

Korralik mitmekesine toitumine, lisaks mõned valikulised vitamiinid ja mineraalid mida Old Man soovitas. Pese juukseid korralikult ning kasuta head balsamit ning unusta pidev värvimine ja liigne kammimine.

Tulemuseks on head juuksed.

Paljud naised kurdavad, et meestel on juuksed tugevamad ja paksemad kui naistel. Endal on juuksed poolde selga ning iga naine kes neid katsub kukub kadedusest hädaldama.

Samas pean tunnistama, et ei ole kunagi juuste peale eriti mõelnud. Ja võibolla selle pärast nad tugevad ongi. Ma ei piina neid igapäevaste pesudega, pidevate värvimistega ega piina keha diietidega, mis ka kindlasti juustele mõjuvad.

Niiet, ma arvan, et meeste lihtsakoelisest juuste hooldamisest on nii mõndagi õppida. Meestel kukuvad juuksed välja enamasti geenide tagajärjel, olenemata kas juuksed on pikad või lühikesed, hooldatud või mitte. Sageli on mõnel juba 20 aastaselt skalp sile.

Naistel enamasti ikka kurnatusest.

Aga edu igal juhul! Kuula soovitusi ja loodan, et kõik saab korda.

Ei ole kunagi dieeti pidanud, söön mitmekesiselt, rohkem liha peaks jah sööma nagu siin varem sai mainitud. Ma ei keera ega silenda neid kuumade aparaatidega. Lasen ise kuivada või siis jaheda fööniga. Samuti ei pese igapäev juukseid. Aga uurin korralikult järgi, mis mineraale võtta, annan teada hiljem kas aitas. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata siit http://www.hair.ee/index.php?m=91&l=1 Ise lõikan samas salongis ja olen rahul, aga seda ma tõesti ei tea, kas see lõikus väljalangemise vastu aitab.

Väljalangemise vastu ei pidavat kuumakäärid aitama (mu juuksuri sõnade järgi). Pigem asi toitmises kinni või on kilpnäärme probleemid. Aga põhjuseid võib veel olla - mul näiteks kadus probleem peale mandlioppi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rauda sisaldavad ka maasikad... õige pea on maasika hooaeg ka algamas, nii et soovitan.

ära ainult poest maasikaid osta...

pigem turu pealt või tee äärsetelt lettidelt.. siis võib kindel olla, et maasikad ikka 1. kodumaa põllult on 2. loomulikul teel valminud on (nii naljakas kui see väljend ka ei tundu :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen olnud nyydseks 10 aastat n8 pika juukse kandja (umb 70 cm kuklapiirist).

Juustele m6jub k6ik...Stress, toitumine, hoolduvahendid jne. Minu juuste kasv paranes oluliselt, kui hakkasin tegelema kulturismi, kui v6istlusspordiga, st minu toitumine muutus.

Leia oma juuksele sobiv shampoon ja palsam (ka v2rv, kui meeldib...). Ma usun, et meil on v2ga h2id kergv2rve. Ise kasutan Wella Colour Touch i ja shampoonidest ning palsamitest olen "sisse v6etud" Sebastianist.

Juuksed ei taha liigset pesemist, liigset p2ikest, f88nitamist, modelleerimisvahendeid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen olnud nyydseks 10 aastat n8 pika juukse kandja (umb 70 cm kuklapiirist).

Juustele m6jub k6ik...Stress, toitumine, hoolduvahendid jne. Minu juuste kasv paranes oluliselt, kui hakkasin tegelema kulturismi, kui v6istlusspordiga, st minu toitumine muutus.

Leia oma juuksele sobiv shampoon ja palsam (ka v2rv, kui meeldib...). Ma usun, et meil on v2ga h2id kergv2rve. Ise kasutan Wella Colour Touch i ja shampoonidest ning palsamitest olen "sisse v6etud" Sebastianist.

Juuksed ei taha liigset pesemist, liigset p2ikest, f88nitamist, modelleerimisvahendeid jne.

kasutan ainult looduslikke tooteid -ÖKO kui täpsem olla. Ei kasuta modelleerimise vahendeid ja föönitan kergelt jaheda õhuga. See on tõsi, et stress (ei meeldi see sõna) põhjustab probleeme. Pigem ma nimetaks seda väsimuseks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rääkida juustehooldusest (shampoon, palsam, värvimine), siis soovitan looduslikke tooteid.

Taimse päritoluga tooteid pakub Sanotint.

Mina kasutan Lavera tooteid. Soovitan ka kõigile! Seal nii meestele kui naistele ja lastele- ainult öko poodides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kasutan Lavera tooteid. Soovitan ka kõigile! Seal nii meestele kui naistele ja lastele- ainult öko poodides.

Küsiks siin samas teemas: kas oskate soovitada Tallinnas mõnda suuremat/paremat öko poodi? Ei ole ise Tallinna inimene, aga järgmisel nädalavahetusel külastaks hea meelega mõnda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siin samas teemas: kas oskate soovitada Tallinnas mõnda suuremat/paremat öko poodi? Ei ole ise Tallinna inimene, aga järgmisel nädalavahetusel külastaks hea meelega mõnda.

Mina soovitaksin Vivasan'i ja Mahekaup'a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siin samas teemas: kas oskate soovitada Tallinnas mõnda suuremat/paremat öko poodi? Ei ole ise Tallinna inimene, aga järgmisel nädalavahetusel külastaks hea meelega mõnda.

MIna tean :lol: "Looduspere", Eesti suurim!!! Töötan nimelt ise seal :lol: ja meil on asjatundlikud müüjad. Meil on kolm kauplust: Üks on Viru Keskuse bussiterminalis )Roheline reklaam väljas uste kohal. Teine pood (suurem) on Pirita TOP 4ndas korpuses. ja üks on veel Tartus. Koduleht on www.looduspere.ee

Meil ei ole küll toiduaineid. Hetkel tegeleme sellega, et lähiajal oleks :lol:

Kõigile Tere tulemast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIna tean :lol: "Looduspere", Eesti suurim!!! Töötan nimelt ise seal :lol: ja meil on asjatundlikud müüjad. Meil on kolm kauplust: Üks on Viru Keskuse bussiterminalis )Roheline reklaam väljas uste kohal. Teine pood (suurem) on Pirita TOP 4ndas korpuses. ja üks on veel Tartus. Koduleht on www.looduspere.ee

Meil ei ole küll toiduaineid. Hetkel tegeleme sellega, et lähiajal oleks :lol:

Kõigile Tere tulemast

Kus see pood Tartus asub? (A)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIna tean :lol: "Looduspere", Eesti suurim!!! Töötan nimelt ise seal :lol: ja meil on asjatundlikud müüjad. Meil on kolm kauplust: Üks on Viru Keskuse bussiterminalis )Roheline reklaam väljas uste kohal. Teine pood (suurem) on Pirita TOP 4ndas korpuses. ja üks on veel Tartus. Koduleht on www.looduspere.ee

Meil ei ole küll toiduaineid. Hetkel tegeleme sellega, et lähiajal oleks :)

Kõigile Tere tulemast

Väga hea, panen kohe endale kirja :lol: Ja toiduainetest oleks tõesti ka väga huvitatud. Tundub, et vähe on neid kohti, kus müüakse öko toiduaineid. Ja kui on, siis saab ühe asja ühest kohast ja teise teisest kohast. Aga võib-olla ma ei ole siiamaani lihtsalt osanud otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale 9-ndat eluaastat oled vaadanud, et juuksed pole enam endised... Täna oled 24, nagu ma aru sain :lol: . Kas see mõte pole peast läbi käinud, et sulle lihtsalt polegi tihedaid-tugevaid-paksusid juukseid kaasa antud :lol: ?

Ja lihtsalt isiklikust huvist küsiks, et miks sa põhimõtteliselt ravimite vastane oled? Mis need ravimid sulle siis halba teinud on (õigesti ja eesmärgipäraselt kasutades siis, ma pean silmas)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale 9-ndat eluaastat oled vaadanud, et juuksed pole enam endised... Täna oled 24, nagu ma aru sain :lol: . Kas see mõte pole peast läbi käinud, et sulle lihtsalt polegi tihedaid-tugevaid-paksusid juukseid kaasa antud :lol: ?

Ja lihtsalt isiklikust huvist küsiks, et miks sa põhimõtteliselt ravimite vastane oled? Mis need ravimid sulle siis halba teinud on (õigesti ja eesmärgipäraselt kasutades siis, ma pean silmas)?

Just nimelt pisikese plikana olid juuksed paksud, no kohe paksud. Pärast teatud iga hakkab laps muutuma suuremaks lapseks, ehk puberteet, keha muutub sellega koos kõik muu. Palju seletusi võib olla, miks juuksed enam peas ei püsi. Siin uuringi, mis võib olla. Ja kas on kellelgi sama kogemus ja kas on abi saanud ja kuidas.......

Ravimid on välja mõeldud enamik selleks, et raha teha. Kui lähemalt uurida millest need tehtud ja kuidas tehtud, siis mina leian, et ma ei taha kergekäeliselt neid kasutada. Ja pealegi ravimid ravivad ainult sümtomeid (hetkeline kasu), mitte põhjusi (miks on inimesel pea valu v6i miks on nahal lööbed jne). Olen teistsugune!!! :lol:

Muudetud kasutaja ebyem poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ravimid on välja mõeldud enamik selleks, et raha teha. Kui lähemalt uurida millest need tehtud ja kuidas tehtud, siis mina leian, et ma ei taha kergekäeliselt neid kasutada. Ja pealegi ravimid ravivad ainult sümtomeid (hetkeline kasu), mitte põhjusi (miks on inimesel pea valu v6i miks on nahal lööbed jne). Olen teistsugune!!! :ph34r:

Olen samal arvamusel. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kuidas sul küüntega lood on?

kui organismis on mingeid vitamiine ja mineraalaineid vähe, siis lisaks juustele saavad ka küüned kannatada...

mul on näiteks nii juuksed kui ka küüned täielikult p-s :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on näiteks nii juuksed kui ka küüned täielikult p-s :)

Proovi Merz tablette. Ma ei tea küll, kuidas need juustele mõjuvad, sest nendega pole mul õnneks veel seni probleemi olnud, aga küüntega oli ja need muutusid mul pärast kuuri küll väga tugevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×