Jump to content
marekkxx

lihast kasvatavad tooted

Recommended Posts

terve,kas keegi teab nende toodete mõju lihase kasvatamisel ja kumb nendest toodetest mõjub paremini :blink: [Greakic,Nitro-tech Hardcore,Amator P70,Leukic,Aplodan,Pump.tech],või teab keegi midagi paremat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju Sa neid teemasid teha kavatsed? Fitness.ee esilehel on 3 ühesugust teemat, mille algajataks olid Sina :blink:.

Sa viskasid siia nimekirja kuuest tootest ja küsisid kumb mõjub paremini - ehk siis kaks varblast istub traadil ja keskmine on sinine.

Küsimusele vastata ei oska, kuna ei ole kunagi ühegi antud tootega kokku puutunud.

Vabandan teemavälise jutu eest.

Muudetud kasutaja sigaloom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rääkida toidulisandidest, siis mina sain enim kasu Satur8-st. Esimesed kaks nädalat kasutamist ainuüksi tõid kaasa jõu suure kasvu.

Enne kui hakkata ennast pulbreid täis ajama tuleks tagada aga endale tasakaalustatud toitumine, jõusaali kuukaart ja meeletu töötahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju Sa neid teemasid teha kavatsed? Fitness.ee esilehel on 3 ühesugust teemat, mille algajataks olid Sina :blink:.

Sa viskasid siia nimekirja kuuest tootest ja küsisid kumb mõjub paremini - ehk siis kaks varblast istub traadil ja keskmine on sinine.

Küsimusele vastata ei oska, kuna ei ole kunagi ühegi antud tootega kokku puutunud.

Vabandan teemavälise jutu eest.

kahele viimasele teemale polegi mõtet vastata,sest tundub,et üks tuttav sai teada minu andmed ja püstitab minu nime all uusi teemasi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×