Jump to content
Ranzzu

Saaglihas

Recommended Posts

need on minuarust kehvad selleks

ise kasutan ploki tõmmet ülalt peod koos haardega

ja siis

1018034.1145030620837.woodchopper.jpg

A woodchopper would be something like the picture above, only you don't do that funky side lunge, step out thing. You stand normally, sideways to the machine (like the guy in the pic). Hand start around head-height, and finish around thigh-height. Hope that helped a bit.

loodan et oli abi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saaglihas on lihas mis asub lailihase ja rinnalihase vahele jäävas piirkonnas ja peamiseks ülesandeks on abaluu ette tõmbamine.

Saaglihast saad vaadelda, kui paned käe kuklale ja tõmbad küünarnuki ette (samamoodi nagu poseeritakse kõhulihast).

Saaglihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax

kui saaglihast regulaarselt venitada, kas siis lihas kasvab?

kodustes tingimustes seda kuidagi muud moodi ka treenida saab? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax

piisab piisab, ma tahtsin nüüd suht teada, et kas venitamine treenib seda nii, et saaglihas välja ka paistma hakkaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest cebrax
treenib treenimine. ainult venitamisega ei jõua sa kuigi kaugele
saaglihast kodustes tingimustes ka treenida saab kuidagi?

ja mis harjutusega?

Muudetud kasutaja cebrax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas treenida saaglihast?

Eraldi mingit saaglihast treenida on üsna otstarbetu. Ta töötab niigi kui kasutatakse mitmekülgseid harjutusi nii rinnale, seljale kui kõhule. Nii võiks ju hakkata eraldi treenima nt. väike ümarlihast ja romblihast jne. ning kõigi lihaste läbitegemiseks kulub siis juba mitu kuud. Piisab täiesti kui keskenduda peamistele lihasrühmadele laskumata peensusteni. Ja üle üldse annab mehele võimsa väljanäegmise selg, õlg ja reis, mitte niivõrd rind ja käsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja üle üldse annab mehele võimsa väljanäegmise selg, õlg ja reis, mitte niivõrd rind ja käsi.

Noh,ma vaidleks vastu,kui lubate muidugi.Rind on ka väga tähtis,kuna see määrab,milline sa näed välja profiilis ehk külgvaates.Imelik ju kui mees on eestvaates lai,aga külgvaates on nagu haavaleht. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen M.M ühel arvamusel. Rind mängib tõesti väikest rolli.. Vanasti pumpasin ka pidevalt rinda ja kui hakkasin tegema jalga ja selga olid muutused kohe märgatavad. Jalalihas on keha suurim lihas ja selle treenimine paneb ka ülejäänud keha arenema:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×