Jump to content
marekkxx

ülikiirelt lihast kasvatavad ained,pulbrid

Recommended Posts

Isiklikult oleks väga hea end harida steroidide ja muu kaasneva koha pealt.

Kellele teadmised keelatud on... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult oleks väga hea end harida steroidide ja muu kaasneva koha pealt.

Kellele teadmised keelatud on... :blink:

ma ei tea.. alessandrol on vist kuupuhastus ( all do respect :lol: ) aga anyway, kui see "mõni" oli minu suunas siis oled on ta küll mööda pannud nagu Bush oma populistliku propagandaga Iraagis :rolleyes::lol: :lol:

Teadmised kuuluvad rahvale !!! ( Prantsuse revolutsioon )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harige siis ennast adekvaatsetest allikatest, mitte ärge kuulake igasuguste "teadjate" jutte.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=813

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=386

jne

Või saite te praegusest jutust targemaks? Kui palju teid need postitused harisid? Teema algatajat võis see küll mõttele viia - ohh, steroididega saab kergelt suureks ja tugevaks, nagu Mee ütles, proovin siis ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks räägitakse igal pool üksnes steroidide negatiivsetest omadustest ja positiivseid omadusi,mida polegi nii vähe,mainitakse aint paari sõnaga?Ebaõiglane :rolleyes::blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

positiivne on see, et kasvab muskel nagu loomal. ülejäänud on kõik negatiivne.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harige siis ennast adekvaatsetest allikatest, mitte ärge kuulake igasuguste "teadjate" jutte.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=813

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=386

jne

Või saite te praegusest jutust targemaks? Kui palju teid need postitused harisid? Teema algatajat võis see küll mõttele viia - ohh, steroididega saab kergelt suureks ja tugevaks, nagu Mee ütles, proovin siis ka.

eeldatakse keskmist inimese arusaama, mitte, et ei räägita nagu puuga (pealegi on see solvav teatud isikutele)

Sa ju võid järeldada seda negatiivselt, samas ma loen välja sealt, et STEROIDID ON SURMAVAD, niiet prooviks õige neutraalseks jääda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
positiivne on see, et kasvab muskel nagu loomal. ülejäänud on kõik negatiivne.

Sul kasvabki muskel nagu loomal, mitte midagi inimlikku. Ja enamus loomad surevad kaa kiiremini nii, et jah! Loomamuskli klubi

Sa tunned oma kehast, oma vormist palju rohkem rõõmu kui tead, et oled aasta(id) regulaarselt selle saavutamiseks trenni teinud, loobunud ahvatlustest ja söönud korralikult, lisaks heale vormile tunned end kindlasti terveme ja elujõulisemana.

Kannatust peab olema ja kui kord hakkad tulemusi nägema, kasvõi esimesi ja vaikselt siis kasvab isu ja nii ta lähebki!

Muudetud kasutaja popwar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul kasvabki muskel nagu loomal, mitte midagi inimlikku. Ja enamus loomad surevad kaa kiiremini nii, et jah! Loomamuskli klubi

Kust sa seda võtad,et loomadel muskel nüüd "loomamoodi"kasvab?Kust sellised täpsed teadmised?.Minu meelest ei kasva loomadel lihased oluliselt kiiremini kui inimesel.Osad loomad on küll tugevamad kui seda on inimene,aga neil loomadel on valdavalt ka oluliselt suurem sünnikaal kui inemisel.Samuti on neil füüsiline aktiivsus oluliselt suurem,kui tavainimesel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tunned oma kehast, oma vormist palju rohkem rõõmu kui tead, et oled aasta(id) regulaarselt selle saavutamiseks trenni teinud, loobunud ahvatlustest ja söönud korralikult, lisaks heale vormile tunned end kindlasti terveme ja elujõulisemana.

Kannatust peab olema ja kui kord hakkad tulemusi nägema, kasvõi esimesi ja vaikselt siis kasvab isu ja nii ta lähebki!

Ole nüüd,selliseid loll-aatelisi inemisi on küll nii vähe,et võib need ühe käe sõrmedel üles lugeda.ütleme otse-eesmärk pühendab abinõu,kui inemisel on võimalus saavutada lühikese aja jooksul 10 kilo lihast,siis kes sellest ikka keelduks.Steroidide puhul on aga negatiivseks varjundiks nende tervistkahjustav toime,aga tarbitakse ikka.Poleks tervistkahjustavat toimet,ei siis keegi jätaks tarvitamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te steroididega enam,see nii vana asi juba...

Praegu ju need igast muta-geenid jms,mida on testitud rottide jms peal,trenni pole vaja lihas kasvab niisama ka aga jah siis võid juba kohe oma testamendi ära teha :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis te steroididega enam,see nii vana asi juba...

Praegu ju need igast muta-geenid jms,mida on testitud rottide jms peal,trenni pole vaja lihas kasvab niisama ka aga jah siis võid juba kohe oma testamendi ära teha :blink:

sellist geenimutatsiooni ei ole võimalik VEEL inimeste peal teha. aga küll see aeg ka tuleb (mitte et ma kasutada ihkaks. olen praegu ja olen tulevikus puhas poiss).

Kust sa seda võtad,et loomadel muskel nüüd "loomamoodi"kasvab?Kust sellised täpsed teadmised?.Minu meelest ei kasva loomadel lihased oluliselt kiiremini kui inimesel.Osad loomad on küll tugevamad kui seda on inimene,aga neil loomadel on valdavalt ka oluliselt suurem sünnikaal kui inemisel.Samuti on neil füüsiline aktiivsus oluliselt suurem,kui tavainimesel.

vaata hobust. sööb päev otsa muru, endal selline muskel seljal nagu ronniel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas on katsetatud juba?

Või keelatud?

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas on katsetatud juba?

Või keelatud?

töö käib pidevalt, et saaks inimestel seda geeni blokeerida. praegu veel erilisi tulemusi pole minu teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroidid jne, nendega saad ilmatu suureks ja tugevaks ning muuseas ka impontendiks, viljatuks, südamehaigeks ning tegelt sured üldse lõpuks ära.

yer right

päris nii need asjad ka ei ole

teed mahvi kanepit, oled kohe narkomaan, mõte ei jookse, oled IMPO, elu on per*es

jõid viinast ennast kainerisse, oled pommar, töötu, elu hukas

nii need asjad päris ei käi

võimalus on ja et juhtub palju halba

olen jumala kindel et steroide on võimalik ka nii tarvitada et jääd terveks kui oled arstide järelvalve all ja teed kõik mis vajalik

nii et ärge kohe üle liialdage aga muidugi minu soovitus on trenn ilma steroiditega, nagu siis öeldud, korralik trenn+toitumine+puhkus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
yer right

päris nii need asjad ka ei ole

teed mahvi kanepit, oled kohe narkomaan, mõte ei jookse, oled IMPO, elu on per*es

jõid viinast ennast kainerisse, oled pommar, töötu, elu hukas

nii need asjad päris ei käi

võimalus on ja et juhtub palju halba

olen jumala kindel et steroide on võimalik ka nii tarvitada et jääd terveks kui oled arstide järelvalve all ja teed kõik mis vajalik

nii et ärge kohe üle liialdage aga muidugi minu soovitus on trenn ilma steroiditega, nagu siis öeldud, korralik trenn+toitumine+puhkus

Inimese organism on nagu iga muu asi siin ilmas: see kulub. Igas steroidi katsetus, lihtsalt stressiseisund, ülekoormus salvestub ning soodustab järgmise terviserikke teket, niiet ka arstliku järelvalve all on steroidide mõju kahjulik, kuid see ei pruugi "silmaga nähtav" olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loodus on tasakaalus mu sõber. Kui Sa kuskilt võtad eelise, võtab tema Sinult midagi vastu. Ei saa olla, et võtad ja võtad aga vastu ei anna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult võib võtta jõusaalis saavutatut nagu palka tehtud töö eest.Ütleme,kui sa töötad 10 tundi päevas siis sa vaevalt ,et lepid 7000-8000 kuupalgaga.Ka raskelt jõusaalis treenides on tahtmine midaig enamat kui hea enesetunne saavutada.

Mõnel aga ei ei kasva nii kiiresti kui teisel.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×