Jump to content
hulligan

seljatreening

Recommended Posts

sooviks teada, milliseid harjutusi teete oma seljale ? ehk siis kribate oma seljatreeningu kava.. huvi kasvõi selles, et soovix näha, kas seljalailihase teeningul, tegijamad, on rohkem valinud liigutused, kus käed liiguvad ülevalt alla või siis eest kõhu ligi..

võhikutel sõna mitte võtta !!! Ette tänades..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina julgen küll sõna võtta. Olen ise kogenud ja ka tegijatelt kuulnud, et massile on väga hea harjutus just see kangiga ettekallutatult vastu kõhtu tõmbamine. Ise olen avastanud, et eriti tõhus on see siis, kui liigutuse algfaasis suudan lihase maksimaalselt välja venitada. Aga kindlasti tuleb mõlemat harjutuse varianti kasutada: nii vastu kõhtu, kui ka plokiga ülalt alla. Hästi mõjub mulle ka hantliga ettekallutatult tegemine. See võtab higiseks, eriti siis, kui kasutan randme rihmasid. Olen veendunud, et tähtsam on see, kuidas seda harjutust teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kangi vastu kõhtu tegemine teeb seljatrapetsit kui ma ei eksi, ise teen ka seda ja seljatrapets pärast valutab. Aga kes teab veel harjutusi, mis trapetsit teeb, just seda trapetsi osa, mis seljani ulatub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama harjutus hantliga ja ka plokksüsteemiga istudes.

Minul on millegi pärast kang vastu kõhtu tõmbamine rohkem selja lailihase valutama pannud. Aga noh, ega ma tahagi vaidlema hakata.

Kellel nii, kellel naa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan vaheldumisi harjutusi nii ülatõmbeid kui alatõmbeid, kahte järjestikust ühesugust treeningut ei tee, vahetan välja kasvõi ühe harjutuse ja muudan järjekorda, sellepärast ei lisa ka konkreetset kava kuna see muutub iga trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×