Jump to content
matti

Massiivseim proff

Recommended Posts

Kes on kõige massivsem proffessionaalne kulturist?Arvestades tema võistlus ja off-season kaalu!?

Kas Coleman või on keegi veel massivsem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ta nime ei tea, aga tema peaks olema:

bodybuilder.jpg

Nii massiivne, et ei mahtunud isegi tervelt pildi peale ära ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, ära lahmi umbes kui sa ei tea.

TÕESTUS.

Ma ple küll kindel,kuid siiski arvan,et sa said aru,et Xero ei lahminud umbes vaid kirjutas M.Ruhli nime tagurpidi,ega mõeld asja tõsiselt. ;)

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SUURIM... Väga suhteline mõiste. Visuaalselt suurim, kaalult suurim, hingelt-vaimult suurim, suurim kõigis neis ja veel paljudes omadustes. Hekel siiski suurim tegija, kes end korduvalt tõestanud on COLEMAN. Minujaoks aga, nagu olen varemgi öelnud, oli on ja jääb Schwarzenegger. Selle mehe nimi on ajaloo raamatusse kirjutatud juba praegu suurte kuld tähtedega. Ja me ei tea, mida ta veel korda saata suudab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ple küll kindel,kuid siiski arvan,et sa said aru,et Xero ei lahminud umbes vaid kirjutas M.Ruhli nime tagurpidi,ega mõeld asja tõsiselt. ;)

Just. Ainult et mõni ei saa irooniast aru... alati tasub lause korralikult otsast lõpuni ja selgelt ning keskendunult läbi lugeda. Vot!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just. Ainult et mõni ei saa irooniast aru... alati tasub lause korralikult otsast lõpuni ja selgelt ning keskendunult läbi lugeda. Vot!

Sorri. Ei pannud kohe tähele ja ägestusin liialt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna äkki loodab viimase lausega neljandat Terminaatorit ;)

Neljas Termikas tuleb niikuinii, pidasin silmas rohkem tema tegemisi poliitikas. On räägitud, et järgimiseks USA presidendiks saab Pr. Clinton. Tema "valitsemisajal" muudetakse ka põhiseadust niipalju, et ka Ameerikas mitte sündinud inimene võib presidendiks kandideerida. Schwarz on siis kusagil 65 aastane, ideaalne aeg pukki astuda. Pange tähele, see võib vägagi juhtuda. Mina isiklikult ei kahtle selles põrmugi. Tema puhul on kõik võimalik. Piirid puuduvad. See mees juba vaikselt ei hääbu.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×