Jump to content
Rebane

Mida saab teha Photoshopiga

Recommended Posts

Minu arvates on kihvt experimenteerida, saad ennast loovalt täiendada. Aga kunstnik on ikka see, kes suudab ainult fotokaameraga pildi õigel ajal ja tabavalt ära teha, ilma et peaks seda muutma. Siinsed pildid mul on vaid värvitooniga mängitud ja nats teravustatud, ise tegin pildi üksi, siis ei kuku hästi välja ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on küll usutav, et nii tehakse, nagu videos ! Kahjuks on enamus pilte, mis paistavad ebaloomulikult ilusad, töödeldud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki keegi teab öelda, millega ta seal alguses neid jalgu väiksemaks tegi?Ma vaatasin mul küll photoshopis sellist asja pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki keegi teab öelda, millega ta seal alguses neid jalgu väiksemaks tegi?Ma vaatasin mul küll photoshopis sellist asja pole.

See peaks olema Liquify osavnäpse kasutamise tulemus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah eks ta ole ,ma ka siin 2 päeva vaatanud kuidas midagi teha saab, ikka kövasti harjutamist on vaja et teha midagi sellist nagu seal videotes oli tehtud, funktsioonide ülesleidmine teeb peavalu seal

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah eks ta ole ,ma ka siin 2 päeva vaatanud kuidas midagi teha saab, ikka kövasti harjutamist on vaja et teha midagi sellist nagu seal videotes oli tehtud, funktsioonide ülesleidmine teeb peavalu seal

käi koolitusel, siis ei tee enam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki keegi teab öelda, millega ta seal alguses neid jalgu väiksemaks tegi?Ma vaatasin mul küll photoshopis sellist asja pole.

Liquify jahh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kunstnik on ikka see, kes suudab ainult fotokaameraga pildi õigel ajal ja tabavalt ära teha, ilma et peaks seda muutma.

Nonoh mina kui EKAlane tahaks sellele vastu vaielda, kui on mingi kindel visoon ja konseptsioon, siis on igasugused nipid lubatud. Pealegi kõik tuntud reklaampildid stockmannis, kaubamajas jne edasi on tehtud mitmetest piltidest kokku. Ala on täiuslik õllepudel koos vahuga, 2 head ei saa. Vaht ja pudel pildistatakse eraldi, sest valgus on üldjuhul pudeli läike ja vahu jaoks erinev. PS on kunnide tööriist, enamus kasutab ainult liigselt ja maitsetult filtreid. PS tehnilisi oskusi saab omandada pea igaüks, stiili ja esteetikaga on juba raskemad lood.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonoh mina kui EKAlane tahaks sellele vastu vaielda, kui on mingi kindel visoon ja konseptsioon, siis on igasugused nipid lubatud. Pealegi kõik tuntud reklaampildid stockmannis, kaubamajas jne edasi on tehtud mitmetest piltidest kokku. Ala on täiuslik õllepudel koos vahuga, 2 head ei saa. Vaht ja pudel pildistatakse eraldi, sest valgus on üldjuhul pudeli läike ja vahu jaoks erinev. PS on kunnide tööriist, enamus kasutab ainult liigselt ja maitsetult filtreid. PS tehnilisi oskusi saab omandada pea igaüks, stiili ja esteetikaga on juba raskemad lood.

väga nõus! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×