Jump to content
ok...

retibol

Recommended Posts

kle vend sa kirjuta roidide nimed kõigepealt õieti, sinu napi jutu järgi saab juba aru et sinusugune võhik pole vist isegi proteiini oma silmaga näinud...no pane siis sisse kui nii tõhus kraam onn.. sinusugune keemikuhakatis nussiks juba esimese doosiga oma tervise ära......ühesõnaga meees, kasvata ajud endale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et see foorum ongi selleks, et küsimusi esitada ja neile vastuseid saada. Arvan, et Amazon võiks mõnele mehele serveri keelu panna. Ainult iginat kuuleb su suust, lp. hetabreed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule jobu...mis siin valesti kirjutatud on.Kontrolli-www.eiselt.ee.Ja pealegi tegu ei ole roidiga-müügil ROBOCOPi poes(hirmus tahtmine tekkis sulle lõuga anda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vastasin tookord küsijale mailile ning vestlesime sel teel. Seega see teema jäi poolikuks ainult siin foorumis. Omavahel saime aga asjad klaariks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea kraam, eriti kui koos kreatiini, vitamiinede ja valgu sheikidega võtta. Kindalsti proovida kui rahast kahju pole sest toode pole mitte odavate killast. Pikemalt on juttu ka www.eiselt.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki annaksid mulle oma maili, saaksin sult rohkem infi selle kasutamise kohta- siin ei viitsi foorumit solkida selle aruteluga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hatebreed, äkki annaksid mulle oma maili, saaksin sult rohkem infi selle kasutamise kohta- siin ei viitsi foorumit solkida selle aruteluga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×