Jump to content
paju

Kasvatamine!

Recommended Posts

Tere!

Olen 18 aastane, kaalun 75 kg ja olen 175 cm pikk. Olen nüüd siin kuu aega jõusaalis käinud ja tekkis selline küsimus, et kas see on võimalik, et ma oletame pumpan oma käed ja rinna korralikult üles koos valgu koksidega näiteks paar kuud ja siis lihtsalt hakkan rohkem jõudu peale tegema peale seda, et vormida lihaseid?

Ette Tänades!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastasin nii, sest: Paari kuuga pole võimalik "korralikku" lihast kasvatada. Valgu koksid on hoopis teisejärgulised, tähtis on järjepidev õige toitumine. Samuti loen ma Sinu tekstist välja arvamuse, et on võimalik saavutada suuri lihaseid ilma suuri raskusi tõstmata. Paraku pole see nii.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suure kõhu saab söömisega endale ette kasvatada.

Suuri lihaseid mingite koksidega ei kasvata.Suured lihased saab suurte koormustega treenides ja õigesti toitudes.Kui vaja,siis kasutakse ka lisandeid.

Aga milleks algajale mingid valgukoksid - arumaisaa ..., ;)

Tee ikka vähemalt aasta trenni,telli endale toitumiskava ... küll tuleb ka valgukokside aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid treenijad: Lihased pole õhupallid mida saab täis puhkuda ja loota et see nii jääb. Laktaadi produktsioon on lühiajaline nähtus. Treeningprotsess peab olema läbimõeldud! Püsivate tulemuste saamiseks tuleb järjepidevalt treenida! Toidulisandid pole mingid imeasjad ja alguses mõjuvad nad algajatele enamasti nagunii, kuid mis saab hiljem... eks vaadake kas saab pelgalt enda ülespumpamise ja "kokside" sisseajamisega edasist arengut. Arvan et mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurt kõhtu ei saa kah väga kiiresti minuteada.

Sa võid ju teema-algatajaga võistluse korraldada,et üks üritab lihaseid suureks süüa ja teine üritab kõhtu suureks süüa.Et kumb võidab, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×